Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Ale to pięknie napisałeś, szkoda że nie można tego komentarza przypiąć na górze. Nic dodać nic ująć.
4
@koksik2700 o jest wyszedł, przypadkiem, że akurat dzisiaj hahahahha
2
@Transu96 No niestety narazie Martinez na tym turnieju jest ręcznikiem, prawie wszystko co w bramkę to jest w siatce.
0
@Kaamilos87 On zawsze był tragiczny, dlatego dziwię się że takie kluby go chcą.
0
@Chaoss Szkoda że nie w głowie :)
0
Będę w szoku jeśli Argentyna awansuje, niestety tu jest Messi i daleko nikt.
0
@Marcelinho99 Ta bo przecież potężna Holandia zasługuje.
3
Niestety Argentyna przegra to, Holandia jest teraz mentalnie na wyższym poziomie.
1
No to Argentyna leci do domu, brawo!!! Sami sobie winni
0
Brawo frajerzy!!!!
1
Pazzela co za dzban!!
0
Scaloni im zaraz przegra ten mecz za te ściągnięcie Romero
4
Niech Scaloni reaguje bo oni wszystkie główki zbierają.
0
Ojj będzie teraz nerwowość
4
Depay jak spojrzał na Messiego po karnym hahahha
0
O Jezu Leo proszę traf tym razem
0
O niee, będą grać na główki
5
Co oni zrobili XD
1
Oby nic mu nie było, to płuca Argentyny.
3
Ale to zobaczył WOW
3
Tutaj Di Maria musi pomóc, bo samemu będzie ciężko Leo.
0
Szczerze to nie widzę tej Argentyny, chyba że po przerwie jakieś zmiany coś zmienią.
4
Acuna do zmiany
0
@barcanawieki Pytanie czy wgl się włączy, oby.
0
Leo chociaż w światło bramki...
0
Czyli już wiadomo jaki plan miał van Gaal na Messiego, plaster w postaci Ake.
1
Boże jaki ten Acuna jest słaby...
0
@mekston No i nie wiem czy to dobry pomysł, bo van Gaal zabetonuje ten środek.
0
@LeoFan10 Ponoć Scaloni ćwiczył potajemnie to ustawienie, bo Holandia też gra 5 w obronie.
1
@mekston jednak bez Angela