1

@Comentateiro Ale to pięknie napisałeś, szkoda że nie można tego komentarza przypiąć na górze. Nic dodać nic ująć.

4

@koksik2700 o jest wyszedł, przypadkiem, że akurat dzisiaj hahahahha

2

@Transu96 No niestety narazie Martinez na tym turnieju jest ręcznikiem, prawie wszystko co w bramkę to jest w siatce.

0

@Kaamilos87 On zawsze był tragiczny, dlatego dziwię się że takie kluby go chcą.

0

@Chaoss Szkoda że nie w głowie :)

0

Będę w szoku jeśli Argentyna awansuje, niestety tu jest Messi i daleko nikt.

0

@Marcelinho99 Ta bo przecież potężna Holandia zasługuje.

3

Niestety Argentyna przegra to, Holandia jest teraz mentalnie na wyższym poziomie.

1

No to Argentyna leci do domu, brawo!!! Sami sobie winni

0

Brawo frajerzy!!!!

1

Pazzela co za dzban!!

0

Scaloni im zaraz przegra ten mecz za te ściągnięcie Romero

4

Niech Scaloni reaguje bo oni wszystkie główki zbierają.

0

Ojj będzie teraz nerwowość

4

Depay jak spojrzał na Messiego po karnym hahahha

0

O Jezu Leo proszę traf tym razem

0

O niee, będą grać na główki

5

Co oni zrobili XD

1

Oby nic mu nie było, to płuca Argentyny.

3

Ale to zobaczył WOW

3

Tutaj Di Maria musi pomóc, bo samemu będzie ciężko Leo.

0

Szczerze to nie widzę tej Argentyny, chyba że po przerwie jakieś zmiany coś zmienią.

4

Acuna do zmiany

0

@barcanawieki Pytanie czy wgl się włączy, oby.

0

Leo chociaż w światło bramki...

0

Czyli już wiadomo jaki plan miał van Gaal na Messiego, plaster w postaci Ake.

1

Boże jaki ten Acuna jest słaby...

0

@mekston No i nie wiem czy to dobry pomysł, bo van Gaal zabetonuje ten środek.

0

@LeoFan10 Ponoć Scaloni ćwiczył potajemnie to ustawienie, bo Holandia też gra 5 w obronie.

1


@mekston jednak bez Angela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?