0

@mekston W tym momencie to MLS przy lidze w której będzie grać Ronaldo wypada jak poważna liga :)

0

@mekston Naprawdę? Aż musiałeś to sprawdzić? :D

0

@Lionel_Messi10 To może jest jeszcze szansa?

0

@mekston Ty widzisz jakie on głupoty gada? To już lepiej powiedzieć prawdę po prostu i nie oszukiwać samego siebie i ludzi.

6

Konkurencyjna liga XDD

0

@Encore A co on ma jeszcze wygrać? On już nic nie musi, dlatego chciałbym ostatni sezon, żeby wrócił do nas i dostał pożegnanie na jakie zasłużył.

5

Szkoda



2

Messi zostanie w psg co najmniej do 2024 roku.
https://x.com/Messi30FCviid/status/1610055118161838082

0

@escarabajo O nie, jak mogę mieć inne zdaniem niż Ty, co ja teraz zrobię, bo escarabajo narzuca mi swoją opinię :(

0

@GeraltzKatalonii Niestety, ale już wszystko ustalone i podpisze nowy kontrakt :(

0

Marquinhos to najbardziej przereklamowany obrońca na świecie, do tego 28 lat, a chłop tak naprawdę nic nie wygrał chyba, że robi na was wrażenie 7 mistrzostw Francji XD.

0

@mekston Marquinios to najbardziej przereklamowany obrońca na świecie.

2

@Conradxc @PatrychoO Właśnie chciałem poznać waszą opinię, bo może głupio to stwierdzać po mediach społecznościowych, ale obserwuje Ronaldo i wiem, że zawsze był aktywny na socjalach, a po mundialu cicho.

1

Myślicie, że wygrana Messiego na mundialu zabolało Ronaldo? Teraz jak sprawdziłem, to od odpadnięcia z Marokiem wstawił tylko jeden post z pożegnania Pele, a przecież on zawsze wrzucał zdjęcia świąteczne i na sylwestra.

4

Podoba wam się stylówa Messiego?

1

Messi jaki strój :D



3

@GeneralXavi I tak przez najbliższe 3,5 roku. :)

5

Leo z rodzinką życzy wszystkim szczęśliwego nowego roku :)



3

Nie mogę się doczekać, aż wyjdą wielcy obrońcy Xaviego haha słaby trener to jak nie powiedzieć nic.

1

Haha z Dembele to my możemy wygrać co najwyżej puchar Tymbarka

0

Barcelona jeszcze przegra ten mecz

1

Hahah jaki to jest dzban

1

Frajerstwo w tym klubie nigdy się nie skończy

0

Hahaha wiedziałem, że tak się skończy

1

To co najbardziej podobało mi się w reprezentacji Argentyny na mundialu, to dostosowanie się do stylu gry rywala. Ja wiem, że Barcelona ma te swoje mityczne DNA, ale właśnie czasami brakuje mi takiego elementu w grze Barcelony, bo klepaniem bez celu nie ugramy nic wielkiego.

3

Fati do zmiany, gra jak emeryt..

7

Niestety, ale z Fatiego już nic nie będzie

3

No to rekord Messiego na insta zagrożony :)

0

@Encore Do bani ten Paredes :(

0

@Encore zgłoszone :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?