Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston W tym momencie to MLS przy lidze w której będzie grać Ronaldo wypada jak poważna liga :)
0
@mekston Naprawdę? Aż musiałeś to sprawdzić? :D
0
@Lionel_Messi10 To może jest jeszcze szansa?
0
@mekston Ty widzisz jakie on głupoty gada? To już lepiej powiedzieć prawdę po prostu i nie oszukiwać samego siebie i ludzi.
6
Konkurencyjna liga XDD
0
@Encore A co on ma jeszcze wygrać? On już nic nie musi, dlatego chciałbym ostatni sezon, żeby wrócił do nas i dostał pożegnanie na jakie zasłużył.
5
Szkoda
2
Messi zostanie w psg co najmniej do 2024 roku.
https://x.com/Messi30FCviid/status/1610055118161838082
0
@escarabajo O nie, jak mogę mieć inne zdaniem niż Ty, co ja teraz zrobię, bo escarabajo narzuca mi swoją opinię :(
0
@GeraltzKatalonii Niestety, ale już wszystko ustalone i podpisze nowy kontrakt :(
0
Marquinhos to najbardziej przereklamowany obrońca na świecie, do tego 28 lat, a chłop tak naprawdę nic nie wygrał chyba, że robi na was wrażenie 7 mistrzostw Francji XD.
0
@mekston Marquinios to najbardziej przereklamowany obrońca na świecie.
2
@Conradxc @PatrychoO Właśnie chciałem poznać waszą opinię, bo może głupio to stwierdzać po mediach społecznościowych, ale obserwuje Ronaldo i wiem, że zawsze był aktywny na socjalach, a po mundialu cicho.
1
Myślicie, że wygrana Messiego na mundialu zabolało Ronaldo? Teraz jak sprawdziłem, to od odpadnięcia z Marokiem wstawił tylko jeden post z pożegnania Pele, a przecież on zawsze wrzucał zdjęcia świąteczne i na sylwestra.
4
Podoba wam się stylówa Messiego?
1
Messi jaki strój :D
3
@GeneralXavi I tak przez najbliższe 3,5 roku. :)
5
Leo z rodzinką życzy wszystkim szczęśliwego nowego roku :)
3
Nie mogę się doczekać, aż wyjdą wielcy obrońcy Xaviego haha słaby trener to jak nie powiedzieć nic.
1
Haha z Dembele to my możemy wygrać co najwyżej puchar Tymbarka
0
Barcelona jeszcze przegra ten mecz
1
Hahah jaki to jest dzban
1
Frajerstwo w tym klubie nigdy się nie skończy
0
Hahaha wiedziałem, że tak się skończy
1
To co najbardziej podobało mi się w reprezentacji Argentyny na mundialu, to dostosowanie się do stylu gry rywala. Ja wiem, że Barcelona ma te swoje mityczne DNA, ale właśnie czasami brakuje mi takiego elementu w grze Barcelony, bo klepaniem bez celu nie ugramy nic wielkiego.
3
Fati do zmiany, gra jak emeryt..
7
Niestety, ale z Fatiego już nic nie będzie
3
No to rekord Messiego na insta zagrożony :)
0
@Encore Do bani ten Paredes :(
0
@Encore zgłoszone :)