Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ale ja to wiem tylko nie chce mi się wierzyć, że Psg będzie wyglądać tak samo jak dojdzie do spotkania z Bayernem.
9
Ramos pokazał właśnie jak ten mecz jest ustawiony XD
1
Serio w takim meczu jest var? Haha
0
@Dundersztyc no widzisz twój idol strzela z karnych w meczu towarzyskim, a Messi na mistrzostwach świata, różnice :)
0
@Encore chłop co wyciąga wnioski w meczu z chłopami co grają w lidze wielbłądów XDD
1
Haha oczywiście w swoim żywiole, bo z akcji nie strzeli bo drewniany jest
45
Ronaldo chyba dalej ma w pamięci to co się stało miesiąc temu :D
1
Messi z bramką ale podanie Neymara też piękne
0
@Donnie_Darko No on napinka jakby wychodził właśnie na finał ligi mistrzów XD
1
@Kessie Jakim cudem Leo nie ma 99?
4
Niesamowite jak media grzeją ten mecz Messi vs Ronaldo, tak jakby to był jakiś finał ligi mistrzów XD, a Leo pewnie nawet się nie będzie w tym meczu przemęczał na chłopów co grają w lidze wielbłądów.
1
Lautaro wrócił do klubu i przypomniał sobie jak się strzela bramki, widać że na mundialu miał jakąś blokade.
0
Waszym zdaniem Sevilla utrzyma się po mękach czy spadnie z ligi?
0
@osa91 A dla ciebie Antonela jest za bardzo 'zrobiona'?
0
@Chaoss Dokładnie, a po twoim avatarze widać jaki ty masz gust :D
0
@osa91 Ale jakie to ma znaczenie? XD przecież ona ogólnie jest piękną kobietą. Ty myślisz, że Antonela wcale nie ma zdjęć z photoshopa?
0
@FCB24 co jest złego z tym ubiorze jak to nagranie jest w dniu sylwestra.
7
@osa91
To jest 10tka :)
0
@tristan87 No Jankowski a kto. Napisałem mu parę razy, że jest największym stulejarzem, bo chłop co chwilę wstawia żone Messiego. Obleśny typ.
1
@osa91 W mojej opinii 10tka zdecydowanie nie :)
3
Mógłby ktoś wysłać mi w odpowiedzi o jaki temat chodzi, bo ten pajac mnie zablokował.
https://x.com/Janek10463813/status/1606959981953441794
0
Ale to psg słabiutkie, oni z Bayernem już odpadają i po sezonie pewnie będą chcieli Zidana, kolejna zmiana trenera i tak w kółko.
8
Nie mogę się doczekać tych kibiców Realu z kijem w dupie co będą mówić, że Barcelona świętuje jak wygraną w lidze mistrzów XD
0
Camavinga to jest dobry jak tylko z ławki wchodzi XD
9
Dokładnie
0
Gastón Edul: Messi nie wróci do Barcelony. Negocjacji nie ma i nie było.
0
@Encore A załóżmy, że po sezonie idzie do Bayernu za Neuera, który kończy kariere, nadal byłby legendą?
0
Jeśli Ter Stegen zakończy kariere w Barcelonie, to będzie można go nazywać legendą klubową?
0
@macio_944 Jeśli mógłbyś w skrócie powiedzieć co zrobił, bo niestety nie mogłem wczoraj oglądać meczu.
7
Tam w tym eleven chyba każdy za białymi, wydaje mi się, że tylko Święcicki neutralny.