0

@Encore Ale ja to wiem tylko nie chce mi się wierzyć, że Psg będzie wyglądać tak samo jak dojdzie do spotkania z Bayernem.

9

Ramos pokazał właśnie jak ten mecz jest ustawiony XD

1

Serio w takim meczu jest var? Haha

0

@Dundersztyc no widzisz twój idol strzela z karnych w meczu towarzyskim, a Messi na mistrzostwach świata, różnice :)

0

@Encore chłop co wyciąga wnioski w meczu z chłopami co grają w lidze wielbłądów XDD

1

Haha oczywiście w swoim żywiole, bo z akcji nie strzeli bo drewniany jest

45

Ronaldo chyba dalej ma w pamięci to co się stało miesiąc temu :D


1

Messi z bramką ale podanie Neymara też piękne

0

@Donnie_Darko No on napinka jakby wychodził właśnie na finał ligi mistrzów XD

1

@Kessie Jakim cudem Leo nie ma 99?

4

Niesamowite jak media grzeją ten mecz Messi vs Ronaldo, tak jakby to był jakiś finał ligi mistrzów XD, a Leo pewnie nawet się nie będzie w tym meczu przemęczał na chłopów co grają w lidze wielbłądów.

1

Lautaro wrócił do klubu i przypomniał sobie jak się strzela bramki, widać że na mundialu miał jakąś blokade.

0

Waszym zdaniem Sevilla utrzyma się po mękach czy spadnie z ligi?

0

@osa91 A dla ciebie Antonela jest za bardzo 'zrobiona'?

0

@Chaoss Dokładnie, a po twoim avatarze widać jaki ty masz gust :D

0

@osa91 Ale jakie to ma znaczenie? XD przecież ona ogólnie jest piękną kobietą. Ty myślisz, że Antonela wcale nie ma zdjęć z photoshopa?

0

@FCB24 co jest złego z tym ubiorze jak to nagranie jest w dniu sylwestra.

7

@osa91
To jest 10tka :)

0

@tristan87 No Jankowski a kto. Napisałem mu parę razy, że jest największym stulejarzem, bo chłop co chwilę wstawia żone Messiego. Obleśny typ.

1

@osa91 W mojej opinii 10tka zdecydowanie nie :)

3

Mógłby ktoś wysłać mi w odpowiedzi o jaki temat chodzi, bo ten pajac mnie zablokował.
https://x.com/Janek10463813/status/1606959981953441794

0

Ale to psg słabiutkie, oni z Bayernem już odpadają i po sezonie pewnie będą chcieli Zidana, kolejna zmiana trenera i tak w kółko.

8

Nie mogę się doczekać tych kibiców Realu z kijem w dupie co będą mówić, że Barcelona świętuje jak wygraną w lidze mistrzów XD

0

Camavinga to jest dobry jak tylko z ławki wchodzi XD

9

Dokładnie


0

Gastón Edul: Messi nie wróci do Barcelony. Negocjacji nie ma i nie było.

0

@Encore A załóżmy, że po sezonie idzie do Bayernu za Neuera, który kończy kariere, nadal byłby legendą?

0

Jeśli Ter Stegen zakończy kariere w Barcelonie, to będzie można go nazywać legendą klubową?

0

@macio_944 Jeśli mógłbyś w skrócie powiedzieć co zrobił, bo niestety nie mogłem wczoraj oglądać meczu.

7

Tam w tym eleven chyba każdy za białymi, wydaje mi się, że tylko Święcicki neutralny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?