Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ultra_Barca serio?
3
Betis Celta to chyba na ten moment mecz sezonu w La Liga
1
Mingueza to dla mnie fenomen, że ktoś taki jest piłkarzem, co on teraz zrobił XD
0
Psg zawsze wygląda na tym boisku jak zlepek przypadkowych ludzi
1
Jaki fart, tylko indywidualności ich ratują
1
@Kondziubarca Zespół który aspiruje do wygrania ligi mistrzów ma w składzie jednego poważanego pomocnika, który na dodatek jest szklanką XD potężne psg
5
@FCB24 Nie popłacz się
1
@MesQueUnClub96 Dobrze, przekaże mu
1
Wyjąć z tego dzisiejszego składu psg Messiego i Hakimiego i ten skład w premier league walczy o środek tabeli
0
Który ze wszystkich trofeów w piłce nożnej jest dla was najładniejszy?
4
@escarabajo @robsoNele ale odklejka hahaha
4
@macio_944 Jak zawsze się z tobą zgadzam :)
2
Powiem wam, że coś jest na rzeczy z tym Messim, inaczej nie wychodziłyby takie informacje i po mundialu już dawno by przedłużył kontrakt. Moim zdaniem może się coś faktycznie wydarzyć.
9
Rozmowy pomiędzy Messim a psg w sprawie przedłużenia kontraktu utknęły w martwym punkcie. Jest to decyzja podjęta przez gracza i jego otoczenie.
https://x.com/ManagingBarca/status/1621452706832617473
0
Najbliższe mecze Realu Sociedad:
Valladolid, Espanyol, Celta, Valencia, Cadiz, Mallorca i Elche. Ładnie mogą sobie nabić punktów i dobrze, bo chce zobaczyć ich w lidze mistrzów, fajny zespół mają.
0
@Emhyr W tym momencie nie mamy kogo wpuścić z ławki rezerwowych i obojętnie czy wejdzie Fati czy Ferran to jest tak samo tragicznie więc trzeba coś myśleć.
0
@Coutinho007 Przecież Ferran gra po prawej stronie, tam gdzie Asensio. W tamtym sezonie grał na lewej.
@FCB24 Być lepszym od Fatiego czy Raphinhi z tego sezonu to żaden wyczyn, tak naprawdę każdy z nich jest tragiczny.
1
Dawać tego Asensio jak kontraktu z nim nie przedłużą, bo na Ferrana ja już patrzeć nie mogę, a gorszy na pewno nie będzie.
0
Roberto odrzucił pierwszą propozycje Barcelony
0
Myślicie, że to prawda?
2
@Encore Z obecną Valencia raczej łatwo
0
@HighestInTheRoom Neymar nie jest kontuzjowany, po prostu dostał wolne, żeby odpocząć.
3
Szkoda, że real gra z Valencia jeszcze u siebie, to łatwe punkty niestety.
3
Szkoda tego samobója Kounde, bo ogólnie cały mecz francuza poza jednym błędem top.
0
Ale teraz będzie nerwówka
7
Ależ to będzie krótka przygoda Raphinhi w Barcelonie
1
Hahha Raphinha co on robi
0
Pezzella to dziś wsadził Lewego do kieszeni
1
Hah wiadomo xavi musi kolege zatrzymać jak najdłużej.
1
@tristan87 Drugi sezon wychodzi