Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb TVP Sport
16
Zasłużone
5
@PatrychoO Ale on mu liże wiadomo co XD niesamowite
8
@barcelonaLM Ten człowiek jest chory i wszystko co powie trzeba wpuszczać jednym uchem, a drugim wypuszczać XD
38
Fabrizio Romano: Leo Messi zdobędzie jutro nagrode FIFA the best w Paryżu.
2
Messi niesamowity jest... Wow
4
@Commando XD poważny teraz jesteś? Przecież widać, że na serio się cieszą, a jedyne za co dostają premie, to że muszą iść po meczu podziękować kibicom.
0
Ale ziomki
2
Najlepsi są na tej stronie eksperci, którzy piszą o tym, że nie chcą Messiego z powrotem w Barcelonie, bo nie pressuje i zatrzyma rozwój Gaviego, a w takim meczu jak dziś widać jak bardzo go brakuje i jestem pewien, że dzisiaj jego jedno podanie dałoby nam bramkę.
0
@Salchent Ten transfer i tak dojdzie prędzej czy później do skutku, więc i tak będziemy mieli z nim problemy
0
@norbi77 tak i o tym mówię, nie ma sensu go obrażać, bo to i tak nic nie zmieni, po prostu musimy czekać na koniec sezonu jaka czeka go przyszłość.
5
Xavi jest słabym trenerem, ale zasługuje na więcej szacunku za to co zrobił w Barcelonie.
0
Niestety Xavi jest zbyt dużą legendą Barcelony i ja się nie zdziwie, że nawet w przypadku przegrania ligi Laporta go zostawi.
0
Załóżmy, że xavi odpada w półfinale z Realem i przegrywa lige, zwolnilibyście go?
1
@Coutinho007 *Messiego :)
27
Ten mecz mógłby trwać nawet jeszcze 2 godziny, a i tak z tych wrzutek nic nie będzie.
15
Zero pomysłu, same wrzutki na pałe.
3
Nie wierzę, że można być tak słabym jak Roberto i grać w takim klubie jak Barcelona XD
0
Spokojnie w 80 minucie wejdzie Alonso, to najważniejsze dla Xaviego.
0
Almeria każdy swój atak przeprowadza ich lewą stroną, bo wiedzą, że tam jest Roberto i to żadna przeszkoda dla nich XD
0
@Bartula pewnie, że to był strzał. Myślałem, że to jasne dla każdego :)
1
@hayek i na każdej tak samo żałośnie :)
5
Haha Roberto co za wirtuoz XD
2
Nie mogę się doczekać aż cały FB będzie zawalony jakimiś nic nie znaczącymi bramkami Ronaldo i słuchania jaki to on jest potężny XD
1
@kuz niestety :(
32
Aż łapie człowieka nostalgia jak się na to patrzy. MSN w ataku Messi hat trick, Suarez 4 bramki. Piękne czasy :(
4
Trochę w tym prawdy jest
0
@PatrychoO To akurat normalne zdjęcie i nie widzę tu żadnej prowokacji jak w przypadku garnacho.
0
@BoreekxD jak widać Neymar chyba też za nim nie przepada :)
0
Ciekawe czy teraz to co pisze lequipe nie jest spowodowane informacjami, że Leo nie chce przedłużyć kontraktu z psg, bo niby Messi na treningu miał sprzeczke z Vitinhą.