1

@paweldunajecfcb TVP Sport

16

Zasłużone

5

@PatrychoO Ale on mu liże wiadomo co XD niesamowite

8

@barcelonaLM Ten człowiek jest chory i wszystko co powie trzeba wpuszczać jednym uchem, a drugim wypuszczać XD

38

Fabrizio Romano: Leo Messi zdobędzie jutro nagrode FIFA the best w Paryżu.

2

Messi niesamowity jest... Wow

4

@Commando XD poważny teraz jesteś? Przecież widać, że na serio się cieszą, a jedyne za co dostają premie, to że muszą iść po meczu podziękować kibicom.

0

Ale ziomki

2

Najlepsi są na tej stronie eksperci, którzy piszą o tym, że nie chcą Messiego z powrotem w Barcelonie, bo nie pressuje i zatrzyma rozwój Gaviego, a w takim meczu jak dziś widać jak bardzo go brakuje i jestem pewien, że dzisiaj jego jedno podanie dałoby nam bramkę.

0

@Salchent Ten transfer i tak dojdzie prędzej czy później do skutku, więc i tak będziemy mieli z nim problemy

0

@norbi77 tak i o tym mówię, nie ma sensu go obrażać, bo to i tak nic nie zmieni, po prostu musimy czekać na koniec sezonu jaka czeka go przyszłość.

5

Xavi jest słabym trenerem, ale zasługuje na więcej szacunku za to co zrobił w Barcelonie.

0

Niestety Xavi jest zbyt dużą legendą Barcelony i ja się nie zdziwie, że nawet w przypadku przegrania ligi Laporta go zostawi.

0

Załóżmy, że xavi odpada w półfinale z Realem i przegrywa lige, zwolnilibyście go?

1

@Coutinho007 *Messiego :)

27

Ten mecz mógłby trwać nawet jeszcze 2 godziny, a i tak z tych wrzutek nic nie będzie.

15

Zero pomysłu, same wrzutki na pałe.

3

Nie wierzę, że można być tak słabym jak Roberto i grać w takim klubie jak Barcelona XD

0

Spokojnie w 80 minucie wejdzie Alonso, to najważniejsze dla Xaviego.

0

Almeria każdy swój atak przeprowadza ich lewą stroną, bo wiedzą, że tam jest Roberto i to żadna przeszkoda dla nich XD

0

@Bartula pewnie, że to był strzał. Myślałem, że to jasne dla każdego :)

1

@hayek i na każdej tak samo żałośnie :)

5

Haha Roberto co za wirtuoz XD

2

Nie mogę się doczekać aż cały FB będzie zawalony jakimiś nic nie znaczącymi bramkami Ronaldo i słuchania jaki to on jest potężny XD

1

@kuz niestety :(

32

Aż łapie człowieka nostalgia jak się na to patrzy. MSN w ataku Messi hat trick, Suarez 4 bramki. Piękne czasy :(

4

Trochę w tym prawdy jest

0

@PatrychoO To akurat normalne zdjęcie i nie widzę tu żadnej prowokacji jak w przypadku garnacho.

0

@BoreekxD jak widać Neymar chyba też za nim nie przepada :)

0

Ciekawe czy teraz to co pisze lequipe nie jest spowodowane informacjami, że Leo nie chce przedłużyć kontraktu z psg, bo niby Messi na treningu miał sprzeczke z Vitinhą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?