Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojciec Messiego dziś w Arabii, żeby omówić przyszłość swojego syna.
1
@MesQueUnClub_87 @partymaker Juve ściągnęło Ronaldo po to, żeby wygrać ligę mistrzów, a po jego przyjściu szło im jeszcze gorzej, ale oczywiście ekspert Święcicki tego głośno nie powie, bo swojego idolka nie może skrytykować.
22
Święcicki potężny ekspert
1
Powiedziałbym, że Atletico jak zwykle w swoim stylu 1:0, ale nie wypada, bo to Barcelona ostatnio jest w tym specjalistą XD
4
Oby się udało go przedłużyć, bo nasz atak bez niego nie istnieje.
1
@tbas tu możesz mieć rację, ale oni dostają pieniądze za te głupoty, które wygadują, więc wypadałoby być chociaż troche obiektywny, bo tutaj widać ból dupy.
0
Dlaczego Messi w Polsce jest tak bardzo nielubiany? Swoją drogą ciekawe czy ten "ekspert" oglądał jakiś mecz Messiego na mundialu.
1
@VbamboeB Tak broń sobie swojego Xaviego dalej, europa już go wyjaśniła i to bardzo boleśnie :)
1
Moim zdaniem to jest maks Xaviego i niestety jeśli on zostanie na dłużej, a na to się zanosi to Barcelona już się nie rozwinie.
1
My nie zasługujemy na to zwycięstwo
1
Ale farta mamy hahah
0
@Kondziubarca w 9 bo jeszcze fati XD
4
Musi tego Alonso wpuścić musi XD
0
Ter stegen ratuje dupe xaviemu
4
Balde co zgasił teraz
16
Jak widze tą spoconą morde Roberto, to mi się przypomina Liverpool i Roma
0
Lewy taka prosta piłka i mu odskoczyła XDD
0
@AbelKabel Ania?
4
Ale odklejka hahaha
0
@mekston Oglądasz mecz na canal czy eleven?
0
@barcelonaLM No oczywiście, że nie jest, między innymi piersi ma zrobione.
0
@barcelonaLM Bo Ania jest naturalna czego o żonie Messiego nie można powiedzieć
1
@tristan87 @Barca1992 Jakbyś miał tyle operacji i zabiegów pielęgnacyjnych co ona to też byś co tydzień wyglądał inaczej XD
1
@Jackazz 23 i 28 marca
0
@Medium Mów za siebie :)
13
Ciekawe co tacy ludzie mają w głowie.
0
@Kondziubarca Pewnie w tych meczach marcowych w Argentynie to będzie zupełnie inny Messi
0
Ciężko to przyznać, ale chyba wrócił ten Messi z początków gry w Psg :(
0
@bartekvisca Lepiej być naturalnym niż cała po operacjach jak pani po prawej :)
0
Najgorsze co może się stać, a jest to bardzo możliwe, to jutro przegrana z Bilbao, a potem u siebie z Realem i już wtedy tak fajnie nie będzie.