1

Ojciec Messiego dziś w Arabii, żeby omówić przyszłość swojego syna.

1

@MesQueUnClub_87 @partymaker Juve ściągnęło Ronaldo po to, żeby wygrać ligę mistrzów, a po jego przyjściu szło im jeszcze gorzej, ale oczywiście ekspert Święcicki tego głośno nie powie, bo swojego idolka nie może skrytykować.

22

Święcicki potężny ekspert

1

Powiedziałbym, że Atletico jak zwykle w swoim stylu 1:0, ale nie wypada, bo to Barcelona ostatnio jest w tym specjalistą XD

4

Oby się udało go przedłużyć, bo nasz atak bez niego nie istnieje.

1

@tbas tu możesz mieć rację, ale oni dostają pieniądze za te głupoty, które wygadują, więc wypadałoby być chociaż troche obiektywny, bo tutaj widać ból dupy.

0

Dlaczego Messi w Polsce jest tak bardzo nielubiany? Swoją drogą ciekawe czy ten "ekspert" oglądał jakiś mecz Messiego na mundialu.

1

@VbamboeB Tak broń sobie swojego Xaviego dalej, europa już go wyjaśniła i to bardzo boleśnie :)

1

Moim zdaniem to jest maks Xaviego i niestety jeśli on zostanie na dłużej, a na to się zanosi to Barcelona już się nie rozwinie.

1

My nie zasługujemy na to zwycięstwo

1

Ale farta mamy hahah

0

@Kondziubarca w 9 bo jeszcze fati XD

4

Musi tego Alonso wpuścić musi XD

0

Ter stegen ratuje dupe xaviemu

4

Balde co zgasił teraz

16

Jak widze tą spoconą morde Roberto, to mi się przypomina Liverpool i Roma

0

Lewy taka prosta piłka i mu odskoczyła XDD

0

@AbelKabel Ania?

4

Ale odklejka hahaha

0

@mekston Oglądasz mecz na canal czy eleven?

0

@barcelonaLM No oczywiście, że nie jest, między innymi piersi ma zrobione.

0

@barcelonaLM Bo Ania jest naturalna czego o żonie Messiego nie można powiedzieć

1

@tristan87 @Barca1992 Jakbyś miał tyle operacji i zabiegów pielęgnacyjnych co ona to też byś co tydzień wyglądał inaczej XD

1

@Jackazz 23 i 28 marca

0

@Medium Mów za siebie :)

13

Ciekawe co tacy ludzie mają w głowie.

0

@Kondziubarca Pewnie w tych meczach marcowych w Argentynie to będzie zupełnie inny Messi

0

Ciężko to przyznać, ale chyba wrócił ten Messi z początków gry w Psg :(

0

@bartekvisca Lepiej być naturalnym niż cała po operacjach jak pani po prawej :)

0

Najgorsze co może się stać, a jest to bardzo możliwe, to jutro przegrana z Bilbao, a potem u siebie z Realem i już wtedy tak fajnie nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?