Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future
tak, to będzie jego bramka
https://x.com/sheloves_julius/status/1639010163532201984
1
@Borry media tak, dzisiaj po meczu zrobią z niego goata, bo strzelał na pół amatorów
0
@Herato no tak i oczywiście zmienią, bo Portugalia po meczu będzie się odwoływać i zrobi wszystko, żeby to była jego bramka
1
@mekston
To będzie bramka ronaldo, niesamowite jakiego chłop ma farta
https://x.com/sheloves_julius/status/1639010163532201984
0
To Ronaldo hat trick jednak
https://x.com/sheloves_julius/status/1639010163532201984
0
@bartas97 wiesz co, oglądałem powtórke tej bramki i cancelo strzelał na bramke i tam chyba była lekka obcierka, ale nie wiem czy to była noga Ronaldo.
0
Ronaldo strzelił hat tricka czy ten pierwszy cancelo?
0
Przeciwnik na poziomie tych z ligi arabskiej, to było wiadome, że postrzela i teraz w mediach będzie goat
1
No ronaldo w pierwszym, to sobie postrzela z tymi amatorami
0
Jeśli wygramy lige i puchar króla, to jaką ocene dalibyście na koniec sezonu w skali od 1 do 10 patrząc na to, że jednak nie wyszliśmy z grupy w lm i odpadliśmy w lidze europy już w pierwszym etapie?
11
@Medium to prawda, ale to co się teraz dzieje w Paryżu to mocne przegięcie. Według mnie to niesprawiedliwe obwiniać o wszystko Messiego a reszta jest święta.
15
Messi w końcu w miejscu gdzie jest kochany i szanowany.
8
@takisobiektos polecam zobaczyć ostatni wywiad Messiego gdzie był tam ten temat i to Messi prowadzi swojego instagrama.
19
Messi polubił post Bayernu na Instagramie, on troluje to psg XD
1
@VamosRakieta nie ma problemu :)
1
@Encore Chabiniak to zadeklarowany fan białych i widać że jakiś taki smutny po meczu :)
0
@Encore Tak wiem, jest fanem Messiego i dziś przed meczem przyszedł w koszulce Messiego dlatego pisze, że piękny :)
1
@Encore Piękny avatar masz :)
2
@Encore dziwisz się Messiemu jak go wygwizdali znów przed meczem?
28
Roberto: Mam nadzieję, że Messi wróci do Barcelony, czekamy na niego. Nie zasługuje na traktowanie jakie otrzymuje w Paryżu
36
Chcielibyście Aube w lato jako taki dżoker z ławki?
0
@Emhyr racje ma dzisiejsza bramka nic nie zmienia, taki zawodnik nie może grać w pierwszym składzie Barcelony.
1
@Ptasior serio myślałem że to reakcja na gola i się trochę zaskoczyłem jak wszedłem w to zdjęcie xD
1
@VamosRakieta nie wiem czemu, ale ty zawsze piszesz takie komentarze, że praktycznie zawsze masz dużo herbów, w prawdziwym życiu musisz mieć mega poczucie humoru :D
43
Coś niesamowitego jak tam wszyscy się na siebie rzucili, ciary
84
Ale piecze hahaha
16
1
@Em_DzeJ Sorry, ale mimo bramki to nie jest zawodnik który powinien wychodzić w pierwszym składzie.
11
Minuta ciszy, bo w studiu canal+ wszyscy smutni XDD
1
Ale w następnym meczu i tak wyjdzie Roberto od pierwszej minuty, bo kolega musi grać zamiast pięknego Iworyjczyka