0

1

@Borry media tak, dzisiaj po meczu zrobią z niego goata, bo strzelał na pół amatorów

0

@Herato no tak i oczywiście zmienią, bo Portugalia po meczu będzie się odwoływać i zrobi wszystko, żeby to była jego bramka

1

@mekston
To będzie bramka ronaldo, niesamowite jakiego chłop ma farta
https://x.com/sheloves_julius/status/1639010163532201984

0

0

@bartas97 wiesz co, oglądałem powtórke tej bramki i cancelo strzelał na bramke i tam chyba była lekka obcierka, ale nie wiem czy to była noga Ronaldo.

0

Ronaldo strzelił hat tricka czy ten pierwszy cancelo?

0

Przeciwnik na poziomie tych z ligi arabskiej, to było wiadome, że postrzela i teraz w mediach będzie goat

1

No ronaldo w pierwszym, to sobie postrzela z tymi amatorami

0

Jeśli wygramy lige i puchar króla, to jaką ocene dalibyście na koniec sezonu w skali od 1 do 10 patrząc na to, że jednak nie wyszliśmy z grupy w lm i odpadliśmy w lidze europy już w pierwszym etapie?

11

@Medium to prawda, ale to co się teraz dzieje w Paryżu to mocne przegięcie. Według mnie to niesprawiedliwe obwiniać o wszystko Messiego a reszta jest święta.

15

Messi w końcu w miejscu gdzie jest kochany i szanowany.

8

@takisobiektos polecam zobaczyć ostatni wywiad Messiego gdzie był tam ten temat i to Messi prowadzi swojego instagrama.

19

Messi polubił post Bayernu na Instagramie, on troluje to psg XD

1

@VamosRakieta nie ma problemu :)

1

@Encore Chabiniak to zadeklarowany fan białych i widać że jakiś taki smutny po meczu :)

0

@Encore Tak wiem, jest fanem Messiego i dziś przed meczem przyszedł w koszulce Messiego dlatego pisze, że piękny :)

1

@Encore Piękny avatar masz :)

2

@Encore dziwisz się Messiemu jak go wygwizdali znów przed meczem?

28

Roberto: Mam nadzieję, że Messi wróci do Barcelony, czekamy na niego. Nie zasługuje na traktowanie jakie otrzymuje w Paryżu

36

Chcielibyście Aube w lato jako taki dżoker z ławki?

0

@Emhyr racje ma dzisiejsza bramka nic nie zmienia, taki zawodnik nie może grać w pierwszym składzie Barcelony.

1

@Ptasior serio myślałem że to reakcja na gola i się trochę zaskoczyłem jak wszedłem w to zdjęcie xD

1

@VamosRakieta nie wiem czemu, ale ty zawsze piszesz takie komentarze, że praktycznie zawsze masz dużo herbów, w prawdziwym życiu musisz mieć mega poczucie humoru :D

43

Coś niesamowitego jak tam wszyscy się na siebie rzucili, ciary

84

Ale piecze hahaha

16

1

@Em_DzeJ Sorry, ale mimo bramki to nie jest zawodnik który powinien wychodzić w pierwszym składzie.

11

Minuta ciszy, bo w studiu canal+ wszyscy smutni XDD

1

Ale w następnym meczu i tak wyjdzie Roberto od pierwszej minuty, bo kolega musi grać zamiast pięknego Iworyjczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?