Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr @PatrychoO @macio_944 Wiecie możliwe, że Messi już przyjął strategie, że ma kompletnie wyrąbane na psg, za to jak go tam traktują i chce zrobić na złość kibicom psg i przyjechać na mecz Barcy, ale też w to nie wierzę :)
1
Romero: Krążą plotki, że Messi przyjedzie na jutrzejsze el classico, ale mam co do tego wątpliwości.
0
@macio_944 Też mam długą liste :) w takim razie podaj takie swoje top 5.
0
Który z polskich dziennikarzy najbardziej was wkurza?
0
@Medium przynajmniej nie wyzywa Messiego jak inni kibice psg
1
Chyba jedyny normalny kibic psg
https://x.com/ErykPSG/status/1643320764026744839
0
@Colon Czemu Antonela?
1
@Almighty Tak masz racje, teraz mi się to przypomniało, więc możliwe, że to przez to.
@Lionel_Messi10 Przyjaciółki? Spotkały się dwa razy na pokazie mody i to pewnie Lewandowska chciała zdjęcie. Przyjaciółki żony Messiego to ta od Suareza czy Fabregasa, a nie Lewandowska XD.
2
Lewandowska u Wojewódzkiego powiedziała, że nie będzie już nigdy takiego piłkarza jak Ronaldo, bo wiadomo że Messi jest innym piłkarzem. Widać, że nie zna się na piłce, bo prędzej będzie drugi Ronaldo (Mbappe, Haaland) niż drugi Messi.
0
@Lanosss No widać, że Messi nie przepada za Lewandowskim.
1
@Ptasior i bardzo mnie to cieszy, niech ich doi ile się da :)
7
Le Parisien: "Psg planuje następny sezon bez Messiego i Neymara, chcą zbudować zespół wokół Kyliana Mbappe".
26
Godin: "Messi nie zasługuje na takie traktowanie w Paryżu. Mówimy o najlepszym piłkarzu w historii, a on zasługuje na szacunek i specjalne traktowanie".
Wszyscy bronią Leo :)
8
@Kamilos84 a co lewy jest jakimś specem od karnych? Bo ostatnie karne w jego wykonaniu to dramat.
1
Jak dobrze, że Messi nie przedłużył tego kontraktu odrazu po mundialu jak pisał fabrizio. Nie wyobrażam siebie, żeby on tam dalej grał po tym jak jest traktowany przez kibiców.
2
@Lionel_Messi10 wybranym do odejścia hahah, teraz będzie narracja, że to oni nie chcieli przedłużyć kontraktu, a nie Messi
7
@Nano22 wydaje mi się że nie
24
Wszystko wskazuje na powrót Leo
18
Komentarz usunięty
2
@masq czyli jeśli są ładne to można pisać takie bzdury jak on pisał? Okej czyli to nic złego XDD
1
@Barca-Messi10
Mnie najbardziej szokują takie bzdury
0
Ktoś wie czy Barcelona może już oficjalnie negocjować z Messim czy musi poczekać aż za 3 miesiące wygaśnie mu kontrakt?
28
Veronica Brunati: W tym tygodniu Barcelona rozpocznie negocjacje z Messim
63
Emmanuel Petit:
Kiedy widzę gwizdy przeciwko Messiemu, to obraza futbolu. Gdybym miał jakąś rade dla Messiego: wynoś się z tego klubu. To nie jest klub piłkarski
17
Robercik też nie może się doczekać tych ciasteczek od Leo :)
https://x.com/ReshadRahman_/status/1642926980902395904
11
@KrychaFCB on niby jest fanem Barcelony, ale chyba jakimś oszukanym xD
40
Najbardziej w przypadku powrotu Messiego ucieszy mnie ponowna współpraca na lini Pedri - Messi, mega przyjemnie oglądało się ich porozumienie na boisku.
0
@Lionel_Messi10 to jakiś wiarygodny dziennikarz?
0
Jeśli Messi wróci do Barcelony, to będzie miał prezentacje na camp nou czy na tym stadionie na którym będziemy grać od przyszłego sezonu?
0
Finał MŚ dalej boli