0

@mekston Jak to jest pewnie ukryty halowiec, szkoda czasu na takich

0

@Klejnot_Nilu Co za brednie xd weź sobie daruj pisania takich głupot

1

@damiano996 Lewandowski był na boisko w którymś z wielkich meczów Barcelony w tym sezonie? Bo nie przypominam sobie

0

Coś czuje, że La Liga nie pozwoli nam na transfer Leo i tylko się zawiedziemy.

2

@Kondziubarca Śmiechy śmiechami, ale wątpię że lewy wróci na swój poziom jaki prezentował na początku sezonu

0

@Cotutajsiedzieje On akurat mnie nie obchodzi, bo chłop w świecie futbolu jest tak naprawde nikim na ten moment. Chodzi mi bardziej o te kluby, które się z nas nabijają.

2

Po ostatnich latach kompromitacji już nikt nie ma takiego szacunku do Barcelony jak kiedyś i każdy ma z nas beke, smutne.

3

To nie może być prawda XD

0

@derus Widziałeś Ronaldinho na żywo? Wow

1

@ToWinaSedziego Zazdroszcze :) raz czy kilka razy?

0

Który piłkarz zrobił na was największe wrażenie gdy byliście na meczu i oglądaliście mecz z trybun?

2

@JohnnyBarca Szkoda, że dopiero teraz gdy ta gra się już nie będzie nazywać FIFA i nie wiadomo czego się spodziewać i czy będzie warto to wgl kupić

0

@Emhyr Już wszędzie poszło info, że to dom Messiego, ale całe szczęście że to jednak nie jest dom Leo :)

4

Do domu Messiego w Barcelonie próbowały włamać się dwie osoby, ale uciekli przed przybyciem policji.

7

Jeśli Messi wróci do Barcelony, to bardzo prawdopodobne, że Raphinha opuści klub tego lata.

0

@AmigoBlancos O widzę, że kolege chyba coś zabolało. Pytam luźno o tą sytuację i nie mówie, że przez to Barca przegrała.

0

Znalazłem lepszą powtórke, co teraz myślicie?

0

@takisobiektos Ciężko znaleźć lepsze ujęcie, bo wczoraj w telewizji nawet nie było z tego powtórki, bardzo podejrzana sytuacja.

0

Sytuacja w polu karnym po czym idzie kontra i Real strzela bramke. Dla was są podstawy do rzutu karnego?

11

To prawda, że nie można bronić cały czas Lewego, że nie ma kto mu podać. To jest słaba wymówka



0

@MesQueUnClub96 No skrzydłowi są fatalni, ale powiedz mi jaki jest sens tych jego zejść do pomocy czy na skrzydło? Bo ani rozegrania czy dryblingu to on nie ma, żeby grać w tych rejonach boiska. I teraz pytanie czy to on sam tam schodzi czy Xavi mu każe?

7

Najbardziej mnie wkurwia jak Lewy bierze się za rozgrywanie i schodzi do pomocy gdzie on tylko spowalnia te akcje i potem w polu karnym nie ma nikogo, żeby skończyć akcje strzałem na bramke.

1

@Culers Niestety przedłużyli z nim kontrakt :(

0

Zazdroszcze Realowi takiego skrzydłowego jak Rodrygo. Takiego piłkarza nam brakuje, a on i tak często siedzi na ławce.

0

@Azrik prawde napisał, Roberto to nie jest piłkarz na poziomie Barcelony

1

@PatrychoO Rozwoju Ferrana xD przecież on stanął w miejscu i wątpie, że coś z niego jeszcze będzie.

0

@Piter777 5 klasyków i 1 bramka kiedy Gavi wystawił mu na pustą. Przestań go bronić, ewidentnie Lewy ma problem z mocniejszymi rywalami.

1

Jednak dobrze, że Messi nie przyjechał na ten mecz

0

Ale to boli, spodziewałem się że możemy przegrać, ale kurwa 4-0 u siebie?

2

@LM10GOAT Z Realem u siebie 4-0 się zdarza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?