Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Jak to jest pewnie ukryty halowiec, szkoda czasu na takich
0
@Klejnot_Nilu Co za brednie xd weź sobie daruj pisania takich głupot
1
@damiano996 Lewandowski był na boisko w którymś z wielkich meczów Barcelony w tym sezonie? Bo nie przypominam sobie
0
Coś czuje, że La Liga nie pozwoli nam na transfer Leo i tylko się zawiedziemy.
2
@Kondziubarca Śmiechy śmiechami, ale wątpię że lewy wróci na swój poziom jaki prezentował na początku sezonu
0
@Cotutajsiedzieje On akurat mnie nie obchodzi, bo chłop w świecie futbolu jest tak naprawde nikim na ten moment. Chodzi mi bardziej o te kluby, które się z nas nabijają.
2
Po ostatnich latach kompromitacji już nikt nie ma takiego szacunku do Barcelony jak kiedyś i każdy ma z nas beke, smutne.
3
To nie może być prawda XD
0
@derus Widziałeś Ronaldinho na żywo? Wow
1
@ToWinaSedziego Zazdroszcze :) raz czy kilka razy?
0
Który piłkarz zrobił na was największe wrażenie gdy byliście na meczu i oglądaliście mecz z trybun?
2
@JohnnyBarca Szkoda, że dopiero teraz gdy ta gra się już nie będzie nazywać FIFA i nie wiadomo czego się spodziewać i czy będzie warto to wgl kupić
0
@Emhyr Już wszędzie poszło info, że to dom Messiego, ale całe szczęście że to jednak nie jest dom Leo :)
4
Do domu Messiego w Barcelonie próbowały włamać się dwie osoby, ale uciekli przed przybyciem policji.
7
Jeśli Messi wróci do Barcelony, to bardzo prawdopodobne, że Raphinha opuści klub tego lata.
0
@AmigoBlancos O widzę, że kolege chyba coś zabolało. Pytam luźno o tą sytuację i nie mówie, że przez to Barca przegrała.
0
Znalazłem lepszą powtórke, co teraz myślicie?
0
@takisobiektos Ciężko znaleźć lepsze ujęcie, bo wczoraj w telewizji nawet nie było z tego powtórki, bardzo podejrzana sytuacja.
0
Sytuacja w polu karnym po czym idzie kontra i Real strzela bramke. Dla was są podstawy do rzutu karnego?
11
To prawda, że nie można bronić cały czas Lewego, że nie ma kto mu podać. To jest słaba wymówka
0
@MesQueUnClub96 No skrzydłowi są fatalni, ale powiedz mi jaki jest sens tych jego zejść do pomocy czy na skrzydło? Bo ani rozegrania czy dryblingu to on nie ma, żeby grać w tych rejonach boiska. I teraz pytanie czy to on sam tam schodzi czy Xavi mu każe?
7
Najbardziej mnie wkurwia jak Lewy bierze się za rozgrywanie i schodzi do pomocy gdzie on tylko spowalnia te akcje i potem w polu karnym nie ma nikogo, żeby skończyć akcje strzałem na bramke.
1
@Culers Niestety przedłużyli z nim kontrakt :(
0
Zazdroszcze Realowi takiego skrzydłowego jak Rodrygo. Takiego piłkarza nam brakuje, a on i tak często siedzi na ławce.
0
@Azrik prawde napisał, Roberto to nie jest piłkarz na poziomie Barcelony
1
@PatrychoO Rozwoju Ferrana xD przecież on stanął w miejscu i wątpie, że coś z niego jeszcze będzie.
0
@Piter777 5 klasyków i 1 bramka kiedy Gavi wystawił mu na pustą. Przestań go bronić, ewidentnie Lewy ma problem z mocniejszymi rywalami.
1
Jednak dobrze, że Messi nie przyjechał na ten mecz
0
Ale to boli, spodziewałem się że możemy przegrać, ale kurwa 4-0 u siebie?
2
@LM10GOAT Z Realem u siebie 4-0 się zdarza?