18

0

@Encore pisałeś już kilka razy podobny komentarz i co chcesz zrobić? Kasy na trenera z topu nie ma

1

@Kondziubarca Nie ma szans, Ania przecież nie porzuci swoich trenerów od fitnessu i tańca XD

0

Ktoś wie czy Dembele wróci już na następny mecz?

18

Myślę, że nawet Ronaldo który jest uważany za samoluba podałby w tej sytuacji

1

Sędzia próbował być dzisiaj najważniejszy na boisku, tragiczne sędziowanie mimo, że to przecież nic nowego w Hiszpanii.

0

Gdzie jest var w takich momentach

5

Przecież to jest czerwona

3

Hahah weźcie go z tej Barcelony, co za patałach xDDDD

2

Ten sędzia jest kur*a tragiczny!

0

Może ta drużyna Ronaldo skusi się na tego Alonso i sypnie mu dużo siana to odejdzie xD

0

@Ptasior szczerze na ten moment nie mam pojęcia, ale ja naprawdę nie wierze, że w następnym sezonie my będziemy wyglądać lepiej. Moim zdaniem to jest jego maks niestety.

2

Jeśli Barcelona przegra mistrzostwo jakiś cudem, to chociaż może zwolnią tego wuefiste

2

@against_modern_football wymień lepszego zawodnika w tym meczu i nie zgrywaj cwaniaka, bo się kompromitujesz koleżko

8

Frankie de Jong, który był wypychany z klubu, jedyny się stara i mu zależy w tym meczu

4

Nikt nie robi kontrataków tak słabo jak barcelona

3

Hahah Alonso piękny transfer xdd brawo xavi

2

Już nie mogę się doczekać tego Busqetsa w następnym sezonie z jakimś poważnym rywalem

0

Ale bomba xd to chyba był kapiszon

0

@Kondziubarca nie odpuścisz z tą Lewandowską xD

0

@Lionel_Messi10 kocham takich fanboi jak ty, którzy najlepiej to by sprzedali najlepszych piłkarzy tylko żeby wrócił emeryt na 2 lata xD.

0

@Lionel_Messi10 no i co z tego, że jest filmik? Ja tam już nie wierze w żadne słowo Laporty, a jeśli mu tak źle w tym Paryżu to czemu nie zgodzi się na niższą pensje? Ja się nie zdziwie jeśli zostanie w Psg na kolejny sezon.

1

Jak tak bardzo mu się śpieszy to niech zaakceptuje pensje podobną do Alvesa, a nie jeszcze warunki stawia.

2

Tylko, że my nie możemy podpisać go przed końcem sezonu, bo trzeba najpierw kogoś sprzedać. Coś mi się wydaje, że to nie wyjdzie i niestety Messi przedłuży kontrakt z psg.

0

@mekston Mbappe wie, że to ostatnia okazja, żeby sobie pokopać piłeczke z Messim, a dla Mbappe taki Messi z jego wizją i podaniami to jak granie na kodach :D

2

Mbappe chce, żeby Messi został w Paryżu. Francuz docenia to co oferuje Messi na boisku i jak łatwo mu się z nim gra.

1

Nie chce mi się wierzyć, że kanał la ligi nagle od tak zaczął sobie wrzucać na swój kanał na YT wszystkie bramki Messiego z każdego sezonu, to musi być jakieś przygotowanie pod transfer Messiego

1

Jedynym z warunków, które też muszą zostać spełnione, żeby Messi wrócił to Antonela znów musi śledzić insta Barcelony XDD

0

@tristan87 Bo mbappe też poszedł do szatni xD widzisz jak ten klubik jest szanowny nawet przez ich własnych piłkarzy, ale ja się im nie dziwię, gdyby na mnie gwizdali to też miałbym ich w tyłku.

28

Messi znów nie poszedł podziękować ultrasom. Na szczęście jeszcze tylko 6 meczów i wraca do Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?