0

@Emhyr też to zauważyłem, chłop w każdym wywiadzie mówi że ma nadzieję że Messi wróci ale na końcu każdego zdania podkreśla że to jego decyzja

0

Była calma Kounde to teraz lecimy z nowym hasłem :D

0

Ojciec Messiego jeszcze trochę i przebije siostre ronaldo :D

0

David Bernabeu: Powiedzieli mi, że Barcelona będzie w stanie sfinalizować transfer Messiego w ciągu 3 tygodni

0

@kampe właśnie akurat napisał że chodzi o Messiego :D

0

Myślicie że ta bomba będzie o Messim?

4

Niesamowity on jest xD

1

Dokładnie

0

Czyli nie przyjdzie

2

@Emhyr czyli Antonela zostaje z dziećmi a ten do Arabii idzie xD

0

Xavi mówi przed mediami że chce Messiego, a tak naprawde go nie chce

0

@Encore Przecież to wiadome, ale odkrycie

0

@Commando ta niech się dorosły chłop 36 lat słucha ojca i idzie do Arabii

1

Ten jego ojciec to nie zły agent, chłop nic nie robi całe życie i tylko dostaje siano od swojego syna i jeszcze mu mało xD
https://x.com/ReshadRahman_/status/1663291025102888960

0

Przecież ten transfer Messiego jest praktycznie niemożliwy, najpierw to La Liga musi zatwierdzić ten plan, a potem trzeba kogoś sprzedać jeszcze

0

@BoreekxD dla niego kasa zawsze była ważna w przeciągu całej jego kariery

0

Czyli Messi zostaje w Psg XD

0

@cules100pro bo tutaj ma dom xd

1

Arabia wita, powodzenia

0

Więc jeśli Messi ma pojąć decyzje w ciągu kilku najbliższych dni, to znaczy że żegnamy marzenia o powrocie Messiego haha

3

Ten Roberto to taki placek, nawet w takiej sytuacji ledwo co trafił w piłkę xD

0

@Rhaan @Sapos93 naprawdę nie widzicie różnicy nawet w prostym poruszaniu się czy dynamice? Bo dla mnie jest bardziej dynamiczny i zwinny

3

I teraz pytanie czy to Fati gra tak dobrze i rzeczywiście coś mu przeskoczyło czy to przeciwnik jest taki słaby, ale ja mimo wszystko wolałbym go zostawić i dać mu ostatnią szanse, a sprzedać Ferrana

1

Ale Lewandowski irytuje tym machaniem łapami xd

18

Messi zrównał się z Alvesem

0

Ja tam się cieszę, przynajmniej w końcu wyjdziemy z grupy w lidze mistrzów XD

6

Messi w pożegnaniu Alby nie użył zdania "do zobaczenia wkrótce" więc wątpię, żeby mieli razem coś zaplanowanego, poza tym każdy ma swoją rodzine i przecież nie wierzę, że żona Alby czy Busiego z chęcią przeprowadzi się tak daleko do Arabii, tym bardziej, że żona Alby zaraz urodzi dziecko.
https://x.com/ReshadRahman_/status/1661418600781971479

1

@escarabajo To po co pieprzył te swoje puste słowa o rywalizacji w europie przez co najmniej jeszcze 2 lata, złotej piłce itd. Prawa jest taka, że on zawsze był łasy na kase, ale fani Messiego są zaślepieni

0

Gerard Romero: odejście alby nie ma nic wspólnego z powrotem Messiego

0

Będę zażenowany jeśli Messi pójdzie do Arabii. Kończyć najwspanialszą karierę w piłce nożnej w jakiejś ogórkowej lidze tylko po to by zarobić kolejne miliony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?