Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr też to zauważyłem, chłop w każdym wywiadzie mówi że ma nadzieję że Messi wróci ale na końcu każdego zdania podkreśla że to jego decyzja
0
Była calma Kounde to teraz lecimy z nowym hasłem :D
0
Ojciec Messiego jeszcze trochę i przebije siostre ronaldo :D
0
David Bernabeu: Powiedzieli mi, że Barcelona będzie w stanie sfinalizować transfer Messiego w ciągu 3 tygodni
0
@kampe właśnie akurat napisał że chodzi o Messiego :D
0
Myślicie że ta bomba będzie o Messim?
4
Niesamowity on jest xD
1
Dokładnie
0
Czyli nie przyjdzie
2
@Emhyr czyli Antonela zostaje z dziećmi a ten do Arabii idzie xD
0
Xavi mówi przed mediami że chce Messiego, a tak naprawde go nie chce
0
@Encore Przecież to wiadome, ale odkrycie
0
@Commando ta niech się dorosły chłop 36 lat słucha ojca i idzie do Arabii
1
Ten jego ojciec to nie zły agent, chłop nic nie robi całe życie i tylko dostaje siano od swojego syna i jeszcze mu mało xD
https://x.com/ReshadRahman_/status/1663291025102888960
0
Przecież ten transfer Messiego jest praktycznie niemożliwy, najpierw to La Liga musi zatwierdzić ten plan, a potem trzeba kogoś sprzedać jeszcze
0
@BoreekxD dla niego kasa zawsze była ważna w przeciągu całej jego kariery
0
Czyli Messi zostaje w Psg XD
0
@cules100pro bo tutaj ma dom xd
1
Arabia wita, powodzenia
0
Więc jeśli Messi ma pojąć decyzje w ciągu kilku najbliższych dni, to znaczy że żegnamy marzenia o powrocie Messiego haha
3
Ten Roberto to taki placek, nawet w takiej sytuacji ledwo co trafił w piłkę xD
0
@Rhaan @Sapos93 naprawdę nie widzicie różnicy nawet w prostym poruszaniu się czy dynamice? Bo dla mnie jest bardziej dynamiczny i zwinny
3
I teraz pytanie czy to Fati gra tak dobrze i rzeczywiście coś mu przeskoczyło czy to przeciwnik jest taki słaby, ale ja mimo wszystko wolałbym go zostawić i dać mu ostatnią szanse, a sprzedać Ferrana
1
Ale Lewandowski irytuje tym machaniem łapami xd
18
Messi zrównał się z Alvesem
0
Ja tam się cieszę, przynajmniej w końcu wyjdziemy z grupy w lidze mistrzów XD
6
Messi w pożegnaniu Alby nie użył zdania "do zobaczenia wkrótce" więc wątpię, żeby mieli razem coś zaplanowanego, poza tym każdy ma swoją rodzine i przecież nie wierzę, że żona Alby czy Busiego z chęcią przeprowadzi się tak daleko do Arabii, tym bardziej, że żona Alby zaraz urodzi dziecko.
https://x.com/ReshadRahman_/status/1661418600781971479
1
@escarabajo To po co pieprzył te swoje puste słowa o rywalizacji w europie przez co najmniej jeszcze 2 lata, złotej piłce itd. Prawa jest taka, że on zawsze był łasy na kase, ale fani Messiego są zaślepieni
0
Gerard Romero: odejście alby nie ma nic wspólnego z powrotem Messiego
0
Będę zażenowany jeśli Messi pójdzie do Arabii. Kończyć najwspanialszą karierę w piłce nożnej w jakiejś ogórkowej lidze tylko po to by zarobić kolejne miliony