Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr może po prostu źle przetłumaczyli ale właśnie pewnie chodzi o Ferrana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Gerard Romero: Jest prawdopodobne, że inny skrzydłowy niż Ansu Fati, odejdzie dzisiaj, aby ułatwić powrót Messiego.
1
Ciekawostka z dupy: żona Messiego przestała śledzić Psg na Instagramie :D
0
@Emhyr masz racje
0
@Emhyr a nie trzeba najpierw sprzedać?
0
@marcin62 no to lipa bo Messi nie może długo czekać
5
To oznacza że teraz możemy bez problemu podpisać Messiego?
0
@tbas czyli Arabia, niestety
3
Dwa europejskie kluby złożyły oficjalne oferty Messiemu. Jakie typy?
0
@Emhyr czyli to ma być w końcu poniedziałek czy wtorek?
1
@KrychaFCB szkoda że ten ogórek znalazła się w szkółce Barcelony
9
Ten Roberto z tą opaską xD nie da się na to patrzeć, to jest kompromitacja tego klubu
1
Ten drybling Ferrana xD
6
Jak myślicie?
2
Eric Garcia to jest poziom Cadizu
0
Mam nadzieje że Ferrana w przyszłym sezonie nie będzie w tym klubie
1
@Dosq i kolejny sezon bez trofeów
0
@Jonyx nawet jeśli chce to La Liga musi dać zielone światło, a Tebas może specjalnie to przedłużać żeby tylko Messi nie przyszedł
1
@kewin nie no przy podpisaniu kontraktu z takim piłkarzem jak Messi prezes klubu musi być obecny
3
Plotki o tym że delegacja Al hilal jest w Paryżu są nieprawdziwe, prezydent klubu jest w rijadzie
https://x.com/bt3/status/1665379798489657344
0
@Emhyr Raphinha
0
@Criss18Barca też na to zwróciłem uwage i poszedł follow xD
1
@takisobiektos no na przykład hakimi pożegnał tylko Ramosa a z Messim nic nie wstawił, ale dla was to nic nie znaczy więc ok
13
Jak dotąd jedyny piłkarz psg który pożegnał Messiego
0
@Roobo jeśli La Liga da zielone światło, to na pewno przyjdzie, pytanie tylko czy te zielone światło będzie
6
@Roobo gdyby to jeszcze zależało tylko od Messiego
5
To prawda, przyjemnie oglądało się ich duet
0
Neymara przyjęli cieplej niż Messiego haha Messi przez cały stadion wygwizdany
1
@PatrychoO ja nawet nie śledziłem, tylko na początku jak Messi przyszedł to zaglądałem jakie zasięgi zrobił :)