0

@Emhyr

17

Obaj już przeszli futbol

0

@Encore Gdyby Barcelona się nie dostała do LM to pewnie byśmy musieli się rozprzedawać, a Live sobie jeszcze składzik wzmocni xD

0

@Encore Wiadomo, ciekawe czy utrzymają obecny skład czy jakaś gwiazda odejdzie przez brak LM. Ja bym postawił że Salah będzie chciał odejść

0

@Encore Jednak brak LM to duże rozczarowanie dla takiego klubu

1

@Stagiryta Mógłbyś coś podrzucić?

0

Zostało już gdzieś potwierdzone że Klopp zostaje w Liverpoolu na następny sezon?

3

@Stagiryta A ktoś tak wgl powiedział?

7

Bartomeu to był największy rak tego klubu

11

Tatuaż herbu Barcelony na nodze Messiego

4

@Deviler I to zobacz jaka jest różnica wieku, Haaland w wieku Lewego to będzie miał pewnie w okolicach 150M

0

Szkoda, że Messi w 2020 roku nie poszedł do City gdy była ta saga i ostatecznie został. My dostalibyśmy kase i prawdopodobnie zawodnika na wymiane (mówiło się o Jezusie) a uniknęlibyśmy stracenia Messiego za darmo i oglądanie go w Psg i zobaczylibyśmy last dance Messiego i Guardioli

7

Myślicie że Duńczyk by się sprawdził w takiej roli?

0

@PawkoFCB Nie wiadomo czy dostanie, Haaland też ma mocne argumenty, a kto wie czy ten transfer Messiego do mls nie wpłynie na decyzje głosujących

41

Wiadomo cieszy mnie wygrana City, ale boli mnie że Guardiola był dosyć krótko trenerem w Barcelonie, a w Manchesterze jest już 8 lat :(

1

@FcPortoFan1999 Też tak myśle, teraz zeszło z nich te ciśnienie i już nie będą odczuwać takiej presji

45

0

Ale Inter w tym finale nie pasuje

0

@kubix05 Najgorsza para która może komentować mecze

7

Najlepszy zawodnik w historii który wygrał ligę mistrzów?
Bale: Messi
Ronaldo już szykuje unfollow na insta xD

0

@ArcziArtt xD ale śmiechłem

0

@Piter777 Gdzie tak powiedział? Neymar tylko powiedział że wiedział o decyzji Messiego bo są bliskimi przyjaciółmi

2

@Munio No trochę stracił w oczach kibiców, wyszedł lekki kwas z tej sagi, a mógł iść odrazu do tego Miami bez tej całej szopki

6

@AFA90 Kurcze Messi jest w jego wieku i postanowił już skończyć kariere na wysokim poziomie, a Otamedni gra dalej. Szkoda że to tak wyszło :(

1

Marca:"Podczas spotkania między Laportą a Jorge Messim, Laportą powiedział Jorge, że nie mogą podpisać kontraktu z Leo. Następnego dnia Messi podjął decyzje".
Ciekawe czy to prawda

4

@escarabajo Powiedział, że jest szczęśliwy w Gremio i ma kontrakt do 2024, ale wszyscy dobrze wiemy jaki będzie następny klub Suareza :)

13

Ale będzie chodziło MSN w Miami :D

2

Na Instagramie Interu Miami już 7 baniek obserwujących wbili, przed ogłoszeniem transferu Messiego mieli 1 milion, a jeszcze nie było oficjalki

7

@PatrychoO Swoją drogą pisałem jeszcze przed potwierdzeniem jego transferu, że gdzie mu się tak śpieszy przecież teraz ma dwa mecze towarzyskie z Argentyną, a potem wakacje więc to wszystko zajmie co najmniej miesiąc, więc mógłby poczekać na Barcelone, a jak do tego czasu nadal by się nic nie ruszyło, to wybrałby sobie te Miami, ale jak widać on tutaj nawet nie chciał przyjść i ja nadal będę twierdził, że on tą decyzje podjął już jakiś czas temu.

0

@Kondziubarca Co by nie mówić, to widać że Messi nie ma żadnych doradców czy ludzi od PR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?