Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Początkowo pomysł był inny? Czyli zapewne chodzi mu o powrót do Barcelony, ale jednak wybrał Inter Miami ze względu na rodzine, szkoda.
0
@Gaucho Przecież brakuje nam gracza o takim profilu
0
@Emhyr Gundogan z Messim by mieli fajne połączenie coś jak Messi z Pedrim, szkoda że tego nie zobaczymy
0
@Janas11224 Dobrego agenta ma
1
@Lola120 Morata przystojniejszy niż Ronaldo?
0
@Emhyr Nie wiem czy Laporta robił wgl coś w tym kierunku, żeby go sprowadzić. Jeśli Messi zobaczył że mu nie zależy to na co miał czekać, a jak Messi tylko ogłosił że idzie do Miami, to nagle zaczął działać xD
0
@doc Szkoda że nie mógł wcześniej tam pojechać żeby było na powrót Messiego
1
@VegetaPolska Obecnie z kadry Hiszpanii to chyba tylko Pedri i Rodri by miał u was szanse na gre, reszta to poziom ligi europy poza paroma piłkarzami takimi jak Gavi
0
@BorzyKrzys Ale co ty masz do syna Messiego? :)
0
@ProMILs Szkoda że nie mieliśmy takiej obrony w ostatnich latach gdy był Messi, może katastrofa na Anfield nie miałaby miejsca, ale teraz można gdybać
1
@Cotutajsiedzieje Oj nawet nie chce o tym myśleć. Dobrze że jednak ta historia ma szczęśliwe zakończenie
9
Messi w wywiadzie po meczu: Szczerze mówiąc, gdybyśmy nie wygrali mistrzostwa świata, to nie byłbym już w reprezentacji
0
@macio_944 i właśnie kogoś takiego brakuje Barcelonie, szkoda że w takiej formie będzie grać w lidze amerykańskiej :(
7
Jest Barca nie ma psg
0
@Emhyr Chce spędzić więcej czasu z rodziną, to znaczy więcej czasu z Suarezem, Albą i Busquetsem na plażach w Miami
0
Nie wierze że chłop w takiej formie wybrał Mls... :(
2
@DonCarletto Zazdroszcze wam tego jak Perez zarządza tym klubem, miał kilka wtop transferowych, ale kto nie miał. Moim zdaniem on powinien mieć pomnik pod nowym Bernabeu
2
@cules100pro Poświęcić się rodzinie razem z Suarezem, Albą i Busquetsem w jednym klubie czy mieć blisko siebie amigosów? xD
0
@BulaKG Tylko on by się nie męczył, to dalej jest zawodnik na poważne granie
0
@Medium No mówił coś tam że chce się przygotować do Copa america grając w europie
1
Jak się patrzy na takiego Modricia, to aż szkoda że Messi zdecydował się zejść ze sceny będąc 2 lata młodszym :(
0
@Nazio87 Nie wiem jak to jest, jedni mówią że po przerwie na reprezentacje ma już grać, a inni że dopiero od następnego sezonu
10
Messi zadzwonił do Suareza, aby przekonać go do transferu do Interu Miami, a sprawy mogą się rozwinąć w nadchodzących godzinach
0
O Jezu, aż szkoda że spalony
0
Szkoda Frenkiego, on sam tam biega
1
@Emhyr To na pewno, wystarczy popatrzeć na Bergwijna. Chłop w lidze angielskiej nie istniał, przyszedł do Ajaxu i wyglądał jak jakiś Vinicius xD
0
@Emhyr a może po prostu rudy nie ma na niego pomysłu?
2
Fajnie gdyby Chorwacja wygrała tą lige narodów. Mimo że to turniej towarzyski, to dla nich to będzie miało duże znaczenie
0
@LukaszFan Poodbijało się w polu karnym, żadna taktyka, zwykły fart
3
No i jaki jest sens dogrywki w turnieju towarzyskim po całym ciężkim sezonie, zamiast odrazu karne