6

Początkowo pomysł był inny? Czyli zapewne chodzi mu o powrót do Barcelony, ale jednak wybrał Inter Miami ze względu na rodzine, szkoda.

0

@Gaucho Przecież brakuje nam gracza o takim profilu

0

@Emhyr Gundogan z Messim by mieli fajne połączenie coś jak Messi z Pedrim, szkoda że tego nie zobaczymy

0

@Janas11224 Dobrego agenta ma

1

@Lola120 Morata przystojniejszy niż Ronaldo?

0

@Emhyr Nie wiem czy Laporta robił wgl coś w tym kierunku, żeby go sprowadzić. Jeśli Messi zobaczył że mu nie zależy to na co miał czekać, a jak Messi tylko ogłosił że idzie do Miami, to nagle zaczął działać xD

0

@doc Szkoda że nie mógł wcześniej tam pojechać żeby było na powrót Messiego

1

@VegetaPolska Obecnie z kadry Hiszpanii to chyba tylko Pedri i Rodri by miał u was szanse na gre, reszta to poziom ligi europy poza paroma piłkarzami takimi jak Gavi

0

@BorzyKrzys Ale co ty masz do syna Messiego? :)

0

@ProMILs Szkoda że nie mieliśmy takiej obrony w ostatnich latach gdy był Messi, może katastrofa na Anfield nie miałaby miejsca, ale teraz można gdybać

1

@Cotutajsiedzieje Oj nawet nie chce o tym myśleć. Dobrze że jednak ta historia ma szczęśliwe zakończenie

9

Messi w wywiadzie po meczu: Szczerze mówiąc, gdybyśmy nie wygrali mistrzostwa świata, to nie byłbym już w reprezentacji

0

@macio_944 i właśnie kogoś takiego brakuje Barcelonie, szkoda że w takiej formie będzie grać w lidze amerykańskiej :(

7

Jest Barca nie ma psg

0

@Emhyr Chce spędzić więcej czasu z rodziną, to znaczy więcej czasu z Suarezem, Albą i Busquetsem na plażach w Miami

0

Nie wierze że chłop w takiej formie wybrał Mls... :(

2

@DonCarletto Zazdroszcze wam tego jak Perez zarządza tym klubem, miał kilka wtop transferowych, ale kto nie miał. Moim zdaniem on powinien mieć pomnik pod nowym Bernabeu

2

@cules100pro Poświęcić się rodzinie razem z Suarezem, Albą i Busquetsem w jednym klubie czy mieć blisko siebie amigosów? xD

0

@BulaKG Tylko on by się nie męczył, to dalej jest zawodnik na poważne granie

0

@Medium No mówił coś tam że chce się przygotować do Copa america grając w europie

1

Jak się patrzy na takiego Modricia, to aż szkoda że Messi zdecydował się zejść ze sceny będąc 2 lata młodszym :(

0

@Nazio87 Nie wiem jak to jest, jedni mówią że po przerwie na reprezentacje ma już grać, a inni że dopiero od następnego sezonu

10

Messi zadzwonił do Suareza, aby przekonać go do transferu do Interu Miami, a sprawy mogą się rozwinąć w nadchodzących godzinach

0

O Jezu, aż szkoda że spalony

0

Szkoda Frenkiego, on sam tam biega

1

@Emhyr To na pewno, wystarczy popatrzeć na Bergwijna. Chłop w lidze angielskiej nie istniał, przyszedł do Ajaxu i wyglądał jak jakiś Vinicius xD

0

@Emhyr a może po prostu rudy nie ma na niego pomysłu?

2

Fajnie gdyby Chorwacja wygrała tą lige narodów. Mimo że to turniej towarzyski, to dla nich to będzie miało duże znaczenie

0

@LukaszFan Poodbijało się w polu karnym, żadna taktyka, zwykły fart

3

No i jaki jest sens dogrywki w turnieju towarzyskim po całym ciężkim sezonie, zamiast odrazu karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?