0

@KyngPyng Pewnie tak, skoro już było od dawna wiadome że Messi tam pójdzie to przygotowali się na transfery

4

@SkilledHydra16 Jest taki przepis ale po transferze messiego on już się nie liczy XDD

3

Alba podpisze dziś kontrakt z Interem Miami

1

@kamilop Pójdzie do Miami, teraz jak przyszedł Messi to nie liczą się żadne przepisy i ściągną mu całą 11 amigosów xD

0

@Encore Dlaczego?
@priest9999 Teraz jak Messi przyszedł, to żadne przepisy się nie liczą i ściągną mu całą 11 amigosów xD

0

@Xxxbarca4ever Oczywiście że było zaplanowane, ale nigdy się tego nie dowiemy

7

Słabe zachowanie Suareza, po to podpisujesz kontrakt, żeby go przestrzegać, a on już chce uciekać bo amigos do Miami poszedł xD

0

@escarabajo On chyba z tego co pamiętam kilka lat temu strzelił ponad 30 bramek dla Atlanty

0

Messi już chyba znalazł nowego amigosa

6

@Siro Dziwnie to wygląda

3

Tak, to europejski futbol stracił na jakości, nie Ronaldo XD tak samo w United wina wszystkich tylko nie Ronaldo. Ja j*bie co za narcyz xD
Cristiano Ronaldo po meczu z Celtą Vigo

''Nie wrócę już do europejskiego futbolu.
Drzwi całkowicie się zamknęły. Mam 38 lat, europejski football stracił sporo ze swojej jakości. Obecnie liczy się tylko Premier League, która jest bardzo daleko przed innymi."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Obsesja na punkcie Messiego

1

Gdyby wszystko poszło dobrze, to jutro zobaczylibyśmy Lewego razem z Messim na treningu. Szkoda bo bardzo chciałem zobaczyć taki widok :(

1

@MesQueUnClub96 No wiem przecież

2

@vangoor migowym

2

@PatrychoO a ja widziałem taką statystyke :)

6

Ciro to przecież z twarzy Messi z 2015 xD

7

"Calciomercato": UEFA rozważa przyznanie wybranym klubom z Ligi Saudyjskiej "dzikich kart" na grę w Lidze Mistrzów!

0

@Bartula Po prostu napisałem że duża chata

7

Ciekawe od ilu lat Messi ma tą chatę w Miami, wydaje się mega duża

1

@Adran360 No to chyba serio dziś po prezentacji i pewnie przełożą na jutro. Swoją drogą ten stadion to chyba nie za bardzo profesjonalny, ciekawe czy Messi wiedział jak to tam wygląda xD

4

@barcelonaLM haha ale żeś to fajnie wymyślił :)

2

To chyba po prezentacji xD

0

@DonCarletto A o co wtedy chodziło że na niego gwizdali?

1

@DonCarletto Co ciekawa z tego co pamiętam Bernabeu raz wygwizdało Ronaldo, a on potem strzelił bramkę i uciszył stadion, dobrze pamiętam?

0

@Rust_Cohle No przecież w Miami to będzie dopiero 18 więc czemu jesteś taki zdziwiony xD

0

@bari_94 Pięknie to sobie zaplanowali pół roku temu :)

6

Nawet koza będzie na prezentacji Messiego :D

1

@AFA90 Szkoda że tak to się kończy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?