Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DawidekFCB Niech sobie świętuje, po prostu komicznie to wygląda jak media już kreują to trofeum na coś ważnego xD
0
@mekston wiesz czy ten puchar istnieje już od jakiegoś czasu czy wymyślili go pod Ronaldo żeby wyglądał jak mś?
2
On serio się poczuł jakby wygrał MŚ xD
1
Specjalnie tworzą podobne nagrody pod niego żeby ludzie, którzy się nie interesują piłką myśleli że wygrywa to co Messi XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Marzenie nawet jeśli to oznacza sprzedaż Fatiego?
1
@mekston To się jeszcze może zmienić. Zawsze pokazuje na początku godzine 1 nocy, a potem ustalają godziny meczów na 2 - 2:30
5
Już za pół godziny Ronaldo będzie grać o swój pierwszy mundial w karierze
1
Ciekawe czy to prawda
2
@Barcasub Potraktowali go tak jak Dembele potraktował Barcelone :)
30
Usunęli bo nie ma za co dziękować xD
15
Co ciekawe Messi dzisiaj wyprowadzał na murawe córkę Beckhama
1
@Bartula Właśnie, czemu oni zawsze muszą opóźniać rozpoczęcie tego meczu xd
0
Kto zostaje na mecz Messiego?
4
Sport: Pomimo spięć między Barceloną a Psg w ostatnich latach, Psg jest zainteresowane wzajemnym porozumieniem, aby znaleźć jak najlepsze wyjście dla Neymara. Psg uważa, że Barca jest najlepszą opcją dla Brazylijczyka i z tego powodu będą elastyczni w negocjacjach i odłożą na bok sprzeczności, które utrzymują z Barceloną dopóki proces nie przyniesie korzyści. Brazylijczyk zrobi wszystko, by wrócić do Barcelony.
0
@Nazio_87 Ale nie ma najważniejszego czyli porozumienia z psg
0
Coś się dzieje
1
Ale odpalił kapitan
0
@priest9999 @Pedri16Future Rzeczywiście, nie sprawdziłem tego kanału. Dzięki wielkie :)
0
Serio dzisiejszy mecz Sevilla - Valencia nie leci w polskiej telewizji? Dziwne
3
Oby poszedł a my weźmiemy Cancelo
2
@Firestone Santos to mógłby kupić od nas pana z twojego avatara :)
5
Ale ten edit jest piękny. Mam nadzieję że jak wróci to Barcelona wrzuci to na socjale
0
Tak było
4
@PatrychoO Nie pisz złego słowa o Xavim, bo zaraz cię zjedzą xD ja ostatnio napisałem że jest tanią podróbką Guardioli to trafiłem do gorących XDD
13
Dobrze że nie miał wątpliwości jak miał tutaj przyjść morata albo olmo xD
0
Na początku nie wierzyłem w transfer Neymara, ale coraz bardziej zaczynam wierzyć że on serio tutaj przyjdzie
8
Mógł poczekać i 11 sierpnia nadal byśmy go nie zarejestrowali xD
0
@Danny Gaucho Chodzi mi o złotą piłkę albo złotego buta, a nie o bycie najlepszym piłkarzem serie a, myślisz że to dla niego było ważne?
8
Dajcie mu się nacieszyć, bo od 2017 roku nie wygrał nic indywidualnie xD