Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale za rok to już na pewno :D
0
@HypeR Zgadzam się Theo top1 ale na drugim miejscu dałbym Balde a potem Daviesa
0
Czy Balde to najlepszy LO na świecie czy jest ktoś dla was obecnie lepszy od niego?
0
@Comfortable_ oczywiście że tak dlatego napisałem potencjalnie jednej z najlepszej, ale nie uważasz że to już i tak jest znaczny upgrade?
@Emhyr coś za coś, niestety już nigdy nie będziemy mieli takiego topowego ataku
1
Od obrony: Alba, Lenglet, Pique, Roberto (Dest) do potencjalnie jednej z najlepszej na świecie czyli Balde, Araujo, Kounde Cancelo. Na szczęście przetrwaliśmy te czasy z tamtą obroną xD
5
Mam nadzieję że Roberto już nie zagra w pierwszym składzie do końca swojego kontraktu z Barceloną
1
@FcPortoFan1999 Przecież to nie chodzi czy on wróci tylko luźna ciekawostka. Kibice psg piszą na Twitterze że Neymar to ich legenda a on ma w dupie ten klubik xD
7
Messi i Neymar przestali śledzić Psg na Instagramie. Co ciekawe Neymar dalej obserwuje konto Barcelony
37
Już nie mogę się doczekać kolejnej hola La Liga i gadania że lewy nie dostaje podań xD
4
Fati co zrobił XDDD
1
Hahahhahahah co to było
0
@abram3k I znów będą się zasłaniać sędziami nie zwracając uwagi na to że naszym terenem jest wuefista xD
2
Farmer wyjaśnia wuefiste xD
0
3 kolejka i już po sezonie
2
@macio_944 No kto by się spodziewał xD
1
Niech w tym śmiesznym klubie dalej załatwiają sobie kontrakty po znajomości to na pewno coś się w tym klubie zmieni XDD
1
Hahahahahaha Roberto jaka dziura hahahah
0
@Antajbandaj Ich nie biore pod uwagę, bo to nie są zawodnicy na poziomie tego klubu, a od lewego wymaga się o wiele więcej
0
Oni już są zesrani, tu zaraz wpadnie kolejna bramka
0
Lewandowski gra w tym meczu?
2
To jak oni wjeżdżają w tą obrone to jest żart
1
Oczywiście kto nie pokrył Foyta? Duecik Alonso - Roberto hahah
3
Wszystkie akcje prawą stroną xD potężny kapitan Roberto
8
Samo to, że Neymar i Messi nie wrzucili żadnego pożegnalnego postu na Instagramie dużo mówi o tym klubiku
6
Messi i Busquets dzisiaj zaczynają na ławce
3
Ja myślałem, że ten finał Interu Miami jest jutro w nocy, a to dopiero 27 wrzesień a nie sierpień xD
2
Laporta robi forme na przyszłe lato xD
1
@Pedri16Future Jaki kibic Barcelony xD chłop kibicuje tam gdzie gra lewy, wcześniej kibicował Bayernowi, to jest chorągiewka
1
@macio_944 Masz racje, ale raczej to wpis pod to żeby wywołać gowno burze
1
Nie zła odklejka