7

Ale za rok to już na pewno :D

0

@HypeR Zgadzam się Theo top1 ale na drugim miejscu dałbym Balde a potem Daviesa

0

Czy Balde to najlepszy LO na świecie czy jest ktoś dla was obecnie lepszy od niego?

0

@Comfortable_ oczywiście że tak dlatego napisałem potencjalnie jednej z najlepszej, ale nie uważasz że to już i tak jest znaczny upgrade?
@Emhyr coś za coś, niestety już nigdy nie będziemy mieli takiego topowego ataku

1

Od obrony: Alba, Lenglet, Pique, Roberto (Dest) do potencjalnie jednej z najlepszej na świecie czyli Balde, Araujo, Kounde Cancelo. Na szczęście przetrwaliśmy te czasy z tamtą obroną xD

5

Mam nadzieję że Roberto już nie zagra w pierwszym składzie do końca swojego kontraktu z Barceloną

1

@FcPortoFan1999 Przecież to nie chodzi czy on wróci tylko luźna ciekawostka. Kibice psg piszą na Twitterze że Neymar to ich legenda a on ma w dupie ten klubik xD

7

Messi i Neymar przestali śledzić Psg na Instagramie. Co ciekawe Neymar dalej obserwuje konto Barcelony

37

Już nie mogę się doczekać kolejnej hola La Liga i gadania że lewy nie dostaje podań xD

4

Fati co zrobił XDDD

1

Hahahhahahah co to było

0

@abram3k I znów będą się zasłaniać sędziami nie zwracając uwagi na to że naszym terenem jest wuefista xD

2

Farmer wyjaśnia wuefiste xD

0

3 kolejka i już po sezonie

2

@macio_944 No kto by się spodziewał xD

1

Niech w tym śmiesznym klubie dalej załatwiają sobie kontrakty po znajomości to na pewno coś się w tym klubie zmieni XDD

1

Hahahahahaha Roberto jaka dziura hahahah

0

@Antajbandaj Ich nie biore pod uwagę, bo to nie są zawodnicy na poziomie tego klubu, a od lewego wymaga się o wiele więcej

0

Oni już są zesrani, tu zaraz wpadnie kolejna bramka

0

Lewandowski gra w tym meczu?

2

To jak oni wjeżdżają w tą obrone to jest żart

1

Oczywiście kto nie pokrył Foyta? Duecik Alonso - Roberto hahah

3

Wszystkie akcje prawą stroną xD potężny kapitan Roberto

8

Samo to, że Neymar i Messi nie wrzucili żadnego pożegnalnego postu na Instagramie dużo mówi o tym klubiku

6

Messi i Busquets dzisiaj zaczynają na ławce

3

Ja myślałem, że ten finał Interu Miami jest jutro w nocy, a to dopiero 27 wrzesień a nie sierpień xD

2

Laporta robi forme na przyszłe lato xD

1

@Pedri16Future Jaki kibic Barcelony xD chłop kibicuje tam gdzie gra lewy, wcześniej kibicował Bayernowi, to jest chorągiewka

1

@macio_944 Masz racje, ale raczej to wpis pod to żeby wywołać gowno burze

1

Nie zła odklejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?