8

Niech wam ten brak rzutu karnego nie przesłoni tego, że nasz "trener" jest taktycznie wuefistom i wystarczy wystawić na niego autobus. Zero automatyzmów zero schematów, ta drużyna przestała się rozwijać i stanęła w miejscu.

5

To dopiero pierwszy mecz a już mi się odechciało oglądać tej śmiesznej ligi

5

Dokładnie

0

@Encore @MesQueUnClub96 Kto wie, może Neymar dał im taki warunek w zamian że do nich przyjdzie

0

Zwrot akcji xd

0

@tristan87 A ty myślisz że mnie to boli? xD bolało to mnie jak Messi poszedł do Interu Miami na Neymara mam lekko mówiąc wyrąbane. Chciałem tylko żeby przyszedł bo nie widzę szans wygrania czegoś poważnego w ataku z Ferranem i brazolem który nie umie dryblować xD

0

Brazylijskie TNT: Barcelona była optymistą do piątku, że Neymar poczeka do końca rynku transferowego, a Psg zrezygnuje z niego za darmo. Neymar doskonale wiedział, że Paryż by tego nie zrobił i nie było możliwości, żeby ściągnąć go za darmo lub na wypożyczenie. Neymar postanowił nie czekać i wybrał Arabie
https://x.com/bt3/status/1690791276105388032

5

Brawo Xavi, teraz ściągnij sobie Olmo i graj nim w ataku z Ferranem

1

90 baniek xD psg deal życia

0

@AlwaysBlaugrana No gdyby nie Arabia, to by wrócił, bo żaden inny europejski klub go nie chce, a takto niestety pójdzie do Arabii

0

@Encore Nie zrobi tego bo mają oferte 70 baniek od Al Hilal, więc już jest po ptakach

0

Priorytetem Neymara jest Barcelona, jeśli Psg pozwoli rozwiązać mu kontrakt będzie zawodnikiem Barcelony w przeciwnym razie przejdzie do Al Hilal

0

Skoro Neymar nie wyraził nadal zgody to chyba czeka na Barcelone, ale pytanie czy się doczeka xD

2

Neymar chce rozwiązać kontrakt i przyjść do Barcelony za darmo, ale psg nie godzi się na to

1

@Roobo Powodzenia jak chcesz grać w ataku z Ferranem i brazolem który nie umie dryblować

3

Może jeszcze nie wszystko stracone

0

@mekston Haha, żenada. Ciekawe czy czeladnik kazał im tak zaprojektować to trofeum, żeby wyglądało jak za MŚ. To właśnie jeden z powodów dlaczego nie lubię tego typa, ale potem ludzie piszą, że masz kompleks Ronaldo bo jesteś fanem Messiego xD nie da się tego typa lubić między innymi za takie akcje

5

Ojciec Neymara jest już w Arabii aby negocjować z Al Hilal. Koniec
https://x.com/bt3/status/1690511975166418944

0

@barcelonaLM nie wiem, ale gość jest naprawdę pewny siebie i albo kłamie albo rzeczywiście ma racje

0

A ten gościu który spotkał Laporte w Arabii dalej przy swoim i mówi, że Neymar wróci do Barcelony xD

2

@Gaucho całe szczęście xD powodzenia grania Ferranem i brazolem który nie umie dryblować

3

@kynio302 Chłop zaraz nie będzie miał roboty, bo go Ronaldo zwolni xD

0

@DawidekFCB typie jeśli dla ciebie to nie jest żałosne, to nie mamy o czym gadać. Chłopu zmienili specjalnie wygląd pucharu żeby wyglądał jak ten za MŚ, a ty jeszcze im przyklaskujesz xD

3

@lukaszbrk Czytałem na Twitterze że zmienili wygląd specjalnie pod niego, ale ile w tym prawdy to nie wiem chodź się domyślam :)

0

Jak ja się ciesze, że Messiego nie ma już w tym cyrku. Wiele razy był niesłusznie obwiniany za właśnie takie mecze jak dziś, a Kylianik był traktowany jak Bóg

0

@takisobiektos zaistniał dzięki MSN i dalej jedzie na ich sukcesie xD

1

Może jak wydadzą kolejne miliony to wystarczy na Lorient

1

1

@mekston no ja czytam na Twitterze, że zrobili to trofeum pod niego jeśli to prawda, to szkoda wgl to komentować xD

0

@mekston ale chodzi mi o wygląda, czy on zawsze przypominał MŚ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?