Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jarek92Barca xD powodzenia jak my nawet nie możemy zarejestrować piłkarzy
1
@Jarek92Barca Bo szukałem takiej informacji jaką on podał z lepszych źródeł i nic nie znalazłem. Chłop sobie wymyśla fejki żeby nabijać lajki i robi to już od dłuższego czasu
1
Skąd ten gościu to wymyśla? xD nie wiem czemu jego konto nie zostało nadal zbanowane za wklejanie fałszywych informacji
0
@DonCarletto Dokładnie, pomógł wam to wy teraz mu się odwdzięczcie xd
0
@DonCarletto Karius nie dostaje żadnych minut w Newcastle
2
@PatrychoO Ruszy sezon to się przeproszą, nie wierze że przesiedzi cały sezon na trybunach
0
@xvcWinterSoldier Nie interesuje mnie co ten ćwierć inteligent powie na jakiejś konferencji
3
Dj khaled mówi że Neymar wraca xD
3
Kessie już w Arabii
1
Ciekawe czy on serio coś wie czy tak sobie strzela i może mu się uda trafić
0
@fart Może i tak, ale czy w Arsenalu na początku gdy Arteta ich obejmował też nie było syfu? Był, może nie tak duży jak w Barcelonie, ale był
@Worny Bo już mnie wkurzają te jego wieczne wymówki jak z kimś przegra. Trener takiego klubu jak Barcelona nie może używać takich absurdalnych wytłumaczeń. Niech po prostu powie, że się do tego nie nadaje i tyle
0
@escarabajo Nawet jak dostanie jeszcze rok to ja i tak nie wierze, że w naszej grze coś się zmieni. To co teraz widzimy to jest niestety jego maks
@barcelonaLM Przecież nie chodzi o remis z city xD
0
@Worny Mogę wyrazić moją opinię, a jak coś ci się nie podoba to nie komentuj i idź zachwycaj się swoim taktykiem z Kataru
@Pedri16Future Nie xD jeśli nie widzisz przepaści pomiędzy tym co grał Arsenal w tamtym sezonie, a jak męczyła bułe Barcelona to współczuje
0
Pamiętacie jak po Setienie było kilka nazwisk, którzy mogą zostać trenerem Barcelony i wśród nich był Arteta? Szkoda, że wtedy go nie wzięliśmy, chłop był asystentem Guardioli, a nie trenował amatorów w Katarze. Teraz widać kto jest prawdziwym trenerem, a kto tanią podróbką Guardioli :)
2
Czyli jest szansa na Neymara?
11
Młody Yamal z Messim
11
Sztuczka Neymara
10
Potężny taktyk xD
4
@Kondziubarca Xavi ma wątpliwości do Neymara, ale jakbyśmy mieli ściągnąć jakiegoś Olmo to zgodziłby się w sekunde xD
2
Wtedy to wydawały się dobre transfery
0
@Kondziubarca Nie wiem co o tym myśleć, bo on coś tam wie bo podał jako pierwszy że Messi przyjdzie do Miami, więc teraz też może mieć jakieś przecieki
4
@paweldunajecfcb haha jak się skradał
0
@szkutnik91 podziwiam ludzi którzy w to wierzą xD
1
@Faro Nie wiadomo, bo bardzo możliwe że stary Neymara kłamie, ale i tak nie wierze w ten transfer
6
No i bardzo dobrze, skończmy tą telenowele raz na zawsze
0
@Peciak Też o tym dzisiaj myślałem. Brzmi absurdalnie, ale co nie jest absurdalne w tym klubie w sumie?
0
@sila101 ten gościu coś tam wie i może ma jakieś informacje, ale dla mnie nie ma szans na powrót Neymara
0
Jakie są wasze obawy przed nowym sezonem?
2
Neymar sobie chilluje
16
Kto by się spodziewał xD