0

@Jarek92Barca xD powodzenia jak my nawet nie możemy zarejestrować piłkarzy

1

@Jarek92Barca Bo szukałem takiej informacji jaką on podał z lepszych źródeł i nic nie znalazłem. Chłop sobie wymyśla fejki żeby nabijać lajki i robi to już od dłuższego czasu

1

Skąd ten gościu to wymyśla? xD nie wiem czemu jego konto nie zostało nadal zbanowane za wklejanie fałszywych informacji

0

@DonCarletto Dokładnie, pomógł wam to wy teraz mu się odwdzięczcie xd

0

@DonCarletto Karius nie dostaje żadnych minut w Newcastle

2

@PatrychoO Ruszy sezon to się przeproszą, nie wierze że przesiedzi cały sezon na trybunach

0

@xvcWinterSoldier Nie interesuje mnie co ten ćwierć inteligent powie na jakiejś konferencji

3

Dj khaled mówi że Neymar wraca xD

3

Kessie już w Arabii

1

Ciekawe czy on serio coś wie czy tak sobie strzela i może mu się uda trafić

0

@fart Może i tak, ale czy w Arsenalu na początku gdy Arteta ich obejmował też nie było syfu? Był, może nie tak duży jak w Barcelonie, ale był
@Worny Bo już mnie wkurzają te jego wieczne wymówki jak z kimś przegra. Trener takiego klubu jak Barcelona nie może używać takich absurdalnych wytłumaczeń. Niech po prostu powie, że się do tego nie nadaje i tyle

0

@escarabajo Nawet jak dostanie jeszcze rok to ja i tak nie wierze, że w naszej grze coś się zmieni. To co teraz widzimy to jest niestety jego maks
@barcelonaLM Przecież nie chodzi o remis z city xD

0

@Worny Mogę wyrazić moją opinię, a jak coś ci się nie podoba to nie komentuj i idź zachwycaj się swoim taktykiem z Kataru
@Pedri16Future Nie xD jeśli nie widzisz przepaści pomiędzy tym co grał Arsenal w tamtym sezonie, a jak męczyła bułe Barcelona to współczuje

0

Pamiętacie jak po Setienie było kilka nazwisk, którzy mogą zostać trenerem Barcelony i wśród nich był Arteta? Szkoda, że wtedy go nie wzięliśmy, chłop był asystentem Guardioli, a nie trenował amatorów w Katarze. Teraz widać kto jest prawdziwym trenerem, a kto tanią podróbką Guardioli :)

2

Czyli jest szansa na Neymara?

11

Młody Yamal z Messim

11

Sztuczka Neymara

10

Potężny taktyk xD

4

@Kondziubarca Xavi ma wątpliwości do Neymara, ale jakbyśmy mieli ściągnąć jakiegoś Olmo to zgodziłby się w sekunde xD

2

Wtedy to wydawały się dobre transfery

0

@Kondziubarca Nie wiem co o tym myśleć, bo on coś tam wie bo podał jako pierwszy że Messi przyjdzie do Miami, więc teraz też może mieć jakieś przecieki

4

@paweldunajecfcb haha jak się skradał

0

@szkutnik91 podziwiam ludzi którzy w to wierzą xD

1

@Faro Nie wiadomo, bo bardzo możliwe że stary Neymara kłamie, ale i tak nie wierze w ten transfer

6

No i bardzo dobrze, skończmy tą telenowele raz na zawsze

0

@Peciak Też o tym dzisiaj myślałem. Brzmi absurdalnie, ale co nie jest absurdalne w tym klubie w sumie?

0

@sila101 ten gościu coś tam wie i może ma jakieś informacje, ale dla mnie nie ma szans na powrót Neymara

0

Jakie są wasze obawy przed nowym sezonem?

2

Neymar sobie chilluje

16

Kto by się spodziewał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?