0

Busquets na insta jako nowe zdjęcie profilowe wstawił sobie herb Interu Miami XDD

0

@AFA90 Czyli nie bierzesz pod uwagę jakiegoś wypożyczenia do Barcelony?

3

LaVanguardia: Messi zadzwonił do Xaviego 6 stycznia mówiąc mu, że chce wrócić. Xavi zapytał go, czy jesteś pewien? A on odpowiedział „Tak". Później rozmawiali o jego roli na boisku, a on się na to zgodził .

Leo rozmawiał tylko z Xavim i zabiegał o poufność negocjacji. Wielu w klubie wkładało mu w usta słowa, których nie powiedział lub wydarzenia, które się nie wydarzyły. Czuł, że jest wykorzystywany i wracają duchy z przeszłości.

2

@ranger3120 @masq Jesteś tak przepełniony nienawiścią do tego Messiego, że musiałeś mu aż polubić ten komentarz nie? Weź dorośniij w końcu dzieciaczku

0

@Gwyn Ty w ten sposób pomyślałeś :)

0

@Mareeek2050 U którego?

0

@Gwyn Słaby żart, ja tu nie mam na myśli że ona nie jest ich matką tylko że bardzo przypominają Leo

0

@Pawlak1992 może teraz trochę tak, ale jak był młodszy to był podobny bardziej do Leo

4

Wszyscy trzej synowie Messiego to klony Leo, żaden nie jest podobny do Antoneli :D

2

@PatrychoO No nie powiedział, że wróci, ale po co kłamie kibiców że chciał wrócić jak to nie prawda? :)

4

@FCB_dimiC To niech nie gada głupot, że każda rodzina ma inne priorytety bo teraz każdy z nich będzie mieszkał obok siebie :)

9

Ale Messi pięknie nauczył kłamać Busquetsa :)


1

@tristan87 Mówisz że ter stegena lepsza od mikky?

0

Panowie jaka teraz jest najładniejsza wags w Barcelonie po dołączeniu do tego grona partnerki Gundogana?

0

Pomyślcie sobie że piłkarze Barcelony widzą takiego Peszkina a on zaczyna po alko gadać że w reprezentacji grał, czego to on nie wygrał. Lewandowski? Pewnie że znam, mój ziomek, "nie wierzycie?" I dzwoni na videocall do Roberta xD

15

Sławek dziś upije wszystkich piłkarzy Barcelony XDD

44

Haha no tego to się nie spodziewałem xD

0

@takisobiektos A nie na ls?

0

Pulisic w Milanie kontrakt na 4 lata, czyli Leao odejdzie?

0

@Jarema2000 A mi się wydaje, że jego etap w europie dobiegł końca i nie wróci na żadne wypożyczenia tym bardziej że tam przeprowadza się z nim cała rodzina. Pewnie dostanie tylko mecz pożegnalny na nowym camp nou

0

@Jarema2000 Messi i tak zagra, ale pytanie w jakiej formie? Myślisz że jak będzie grać rok na tych ogórków to przyjedzie w znakomitej formie?

6

@DonCarletto Każdy wie o co chodzi ale musiał przyjść maruda z Madrytu

14

Mega propsy dla Di Marii. Messi namawiał go na Inter Miami, a on wolał skończyć tam gdzie wszystko się zaczęło

1

@michal26 @tbas @Kidd Oczywiście że zasłużył na te pieniądze tylko niech potem nie gada tych pustych frazesów o miłości do klubu, bo Xavi, Iniesta lub Puyol mogą mu pokazać co to znaczy prawdziwa miłość do klubu :)

1

@DonCarletto Szkoda, bo BVB się nim interesuje, to byłby idealny transfer dla niego

0

@sewciu50 tym bardziej że jego koleżka Messi namawiał go na Inter Miami, a on i tak został w europie

2

@Kondziubarca Ja już od jakiegoś czasu zauważyłem, że to co on gada w wywiadach nie ma potem żadnego przełożenia na jego czynny, typowe gadanie pod kibiców

14

Dla Messiego pieniądze zawsze były ważne, a ta jego puste frazesy że mógłby grać za darmo to niech zachowa dla sobie bo się tylko kompromituje
https://x.com/prettymikus/status/1676520439483383809

1

Borussia Dortmund jest zainteresowana Xavim Simonsem. Idealny kierunek dla niego, żeby się jeszcze bardziej rozwinąć i potem już trafić do klubu z topu

36

Ksi prowokuje speeda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?