Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xavi nie ma przekonania do Neymara ale dobrze że ma przekonanie do Roberto, Alonso i Ferrana
4
Bardzo dobrze
0
Wierzycie w transfer Neymara?
25
Muller chyba chce dołączyć do Messiego xD
https://x.com/LM10_BLAUGRANA/status/1688470814084177920
61
"Messi jest tak dobry, że hejterzy są przekonani, że cały sport jest ustawiony na jego korzyść. Jest tak dobry, że każdy mecz w którym gra, jest nazywany scenariuszem„
2
@mekston Oczywiście że tak. Granie na kontry na nich jest najłatwiesze bo z tyłu autostrada do bramki
27
Haha Messi im ten mecz wygrał w pojedynke gdzie już wydawało się, że jest po meczu, niemożliwy jest XDD
5
Busquets te karne wykonuje tragicznie XDD
2
Oby tylko teraz jakiś Jasiek w obronie nie zepsuł Messiemu takiego powrotu do meczu
1
W sumie wszystkie zespołu z mls zaraz nauczą się grać na Inter Miami, wystarczy stanąć głęboko w defensywie i grać na kontry, bo z tą obroną to autostrada pod bramke
0
Dobra przynajmniej można iść spać
1
XDD tam Ramos jest potrzebny na już w tej obronie
4
@HighestInTheRoom No chyba jak każdy by tego nie oglądał gdyby nie Messi xD
0
Jest legalne coś takiego, żeby zerwać jakiegokolwiek negocjacje z psg w przyszłości? Bo zaraz my dla nich będziemy jakąś akademią i będą memy jak Bayern z BVB
3
@Medium Wkurza już mnie ten Enrique, przeciętny trener który zaistniał dzięki MSN
0
@Peciak Czyli jak ktoś jest gruby to ma słabą mentalność? xD a może po prostu Eto chce sobie teraz pozwolić na rzeczy na które nie mógł podczas kariery i nie ogranicza się?
4
Legenda Barcelony podbiera piłkarzy Barcelony do Psg xD
5
Ludzie w komentarzach zaskoczeni, że emerytowany piłkarz ma brzuszek xD wow niesamowite
19
Dokładnie tego dnia 2 lata temu :(
0
@El Madridista. Każdy wie o co chodzi
0
@Rust_Cohle przeglądnij twitterka w Argentynie ;)
0
Krążą plotki w Argentynie że Messi zostanie ojcem poraz 4 :)
0
@VegetaPolska Jak ściągali Ramosa, Wijnalduma, Donnarume i Messiego to nikogo nie sprzedali i UEFA przymknęła oko.
@FCB24 Pisałem już o tym, znów ściągają piłkarzy do obrony i ataku a w pomocy będzie grać Fabian, Soler i Vitinha xD kompletnie nie wyciągają wniosków a potem się dziwią że odpadają tak szybko w LM
0
Skriniar, Asensio, Lucas Hernandez, Ugarte, Ekitike i zaraz Goncalo Ramos, Dembele i Kolo Muani, a na tym pewnie nie koniec. Znów kupują pół europy bez żadnych konsekwencji XDD oby ta superliga weszła jak najszybciej
0
@barcelonaLM Oczywiście że oficjalne dlaczego miałyby być nieoficjalne
0
@barcelonaLM Czyli na start Messi może już dwa puchary zgarnąć i stać się najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii wyprzedając Alvesa, nie najgorzej :)
0
@Encore Dlaczego uważasz że by zniszczyła? Ja myślę że idealnie by się wpasował w tą formacje na czwórke pomocników i grałby takiego śpo
0
Jeśli Inter Miami wygra ten puchar to co to będzie oznaczać, że liga jest tak słaba czy Messi tak bardzo odmienił ten zespół?
1
Te bramki Messiego cieszą i fajnie widzieć go szczęśliwego, ale widać też że jest za dobry na tą lige i teraz mógłby strzelać bramki dla Barcelony. Szkoda że chociaż nie wrócił na rok :(
0
To nawet karny nie był xD tam nie ma varu?