2

Xavi nie ma przekonania do Neymara ale dobrze że ma przekonanie do Roberto, Alonso i Ferrana

4

Bardzo dobrze

0

Wierzycie w transfer Neymara?

25

Muller chyba chce dołączyć do Messiego xD
https://x.com/LM10_BLAUGRANA/status/1688470814084177920

61

"Messi jest tak dobry, że hejterzy są przekonani, że cały sport jest ustawiony na jego korzyść. Jest tak dobry, że każdy mecz w którym gra, jest nazywany scenariuszem„


2

@mekston Oczywiście że tak. Granie na kontry na nich jest najłatwiesze bo z tyłu autostrada do bramki

27

Haha Messi im ten mecz wygrał w pojedynke gdzie już wydawało się, że jest po meczu, niemożliwy jest XDD

5

Busquets te karne wykonuje tragicznie XDD

2

Oby tylko teraz jakiś Jasiek w obronie nie zepsuł Messiemu takiego powrotu do meczu

1

W sumie wszystkie zespołu z mls zaraz nauczą się grać na Inter Miami, wystarczy stanąć głęboko w defensywie i grać na kontry, bo z tą obroną to autostrada pod bramke

0

Dobra przynajmniej można iść spać

1

XDD tam Ramos jest potrzebny na już w tej obronie

4

@HighestInTheRoom No chyba jak każdy by tego nie oglądał gdyby nie Messi xD

0

Jest legalne coś takiego, żeby zerwać jakiegokolwiek negocjacje z psg w przyszłości? Bo zaraz my dla nich będziemy jakąś akademią i będą memy jak Bayern z BVB

3

@Medium Wkurza już mnie ten Enrique, przeciętny trener który zaistniał dzięki MSN

0

@Peciak Czyli jak ktoś jest gruby to ma słabą mentalność? xD a może po prostu Eto chce sobie teraz pozwolić na rzeczy na które nie mógł podczas kariery i nie ogranicza się?

4

Legenda Barcelony podbiera piłkarzy Barcelony do Psg xD

5

Ludzie w komentarzach zaskoczeni, że emerytowany piłkarz ma brzuszek xD wow niesamowite

19

Dokładnie tego dnia 2 lata temu :(

0

@El Madridista. Każdy wie o co chodzi

0

@Rust_Cohle przeglądnij twitterka w Argentynie ;)

0

Krążą plotki w Argentynie że Messi zostanie ojcem poraz 4 :)

0

@VegetaPolska Jak ściągali Ramosa, Wijnalduma, Donnarume i Messiego to nikogo nie sprzedali i UEFA przymknęła oko.
@FCB24 Pisałem już o tym, znów ściągają piłkarzy do obrony i ataku a w pomocy będzie grać Fabian, Soler i Vitinha xD kompletnie nie wyciągają wniosków a potem się dziwią że odpadają tak szybko w LM

0

Skriniar, Asensio, Lucas Hernandez, Ugarte, Ekitike i zaraz Goncalo Ramos, Dembele i Kolo Muani, a na tym pewnie nie koniec. Znów kupują pół europy bez żadnych konsekwencji XDD oby ta superliga weszła jak najszybciej

0

@barcelonaLM Oczywiście że oficjalne dlaczego miałyby być nieoficjalne

0

@barcelonaLM Czyli na start Messi może już dwa puchary zgarnąć i stać się najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii wyprzedając Alvesa, nie najgorzej :)

0

@Encore Dlaczego uważasz że by zniszczyła? Ja myślę że idealnie by się wpasował w tą formacje na czwórke pomocników i grałby takiego śpo

0

Jeśli Inter Miami wygra ten puchar to co to będzie oznaczać, że liga jest tak słaba czy Messi tak bardzo odmienił ten zespół?

1

Te bramki Messiego cieszą i fajnie widzieć go szczęśliwego, ale widać też że jest za dobry na tą lige i teraz mógłby strzelać bramki dla Barcelony. Szkoda że chociaż nie wrócił na rok :(

0

To nawet karny nie był xD tam nie ma varu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?