Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tragiczny jest Lewandowski
0
Mecz przeciwko Barcelonie to bramkarz zawsze mecz życia XDD
2
@Ibarbo69 Ciężko się gra bez trenera
0
Haha Lewandowski i te jego zejścia do pomocy albo na skrzydło, co to jest? XDD
19
Messi jako maskotka do przytulania :D
33
Wszystkie żony piłkarzy i ich rodziny robią sobie zdjęcia z Messim xD
10
Szacuneczek
https://x.com/Giannis_An34/status/1693105393927340146
1
xDDDD ekstraklasa
1
Jak Messi znów nie zrobi coś z niczego to ciężko będzie
0
@Bartula Tam są takie temperatury i wilgotność że tam każdy siada fizycznie
3
Haha co za chłop XDD
0
@GeraltzKatalonii Przede wszystkim grają pressingiem i tyle wystarczy żeby wygrać z Interem Miami
0
Pierwszy raz widze pressing na Inter Miami i już lekkie problemy, obstawiam ciężary w tym meczu
0
Prosze żeby to nie była prawda xD
0
@Emhyr @AdrianJaniak Ale bez przesady, oni przepłacili za niego. Chłop nie jest wart nawet połowy z tego
14
50 baniek XDD a my oddajemy Kessiego za grosze
0
@Pablit Wiem o tym ale chciałem w Polsce
0
@tristan87 Dlaczego nie może?
@hayek Wiem że to największy problem ale myśle że oglądalność jakaś by była
0
No a mls oczywiście nikt w Polsce nie wykupi
1
@DonCarletto Jak Mbappe do was przyjdzie za rok to oni przestaną się liczyć o cokolwiek, daj im się czuć jeszcze jako poważny klub przez ten rok XDD
11
Ale ich zabolało to co dziś Messi powiedział, a przecież to prawda xD
4
Już jutro Messi może zostać najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii
8
Godin z fajną historią po tym jak Messi zakończył kariere reprezentacyjną po finale copa america
0
@Mario96w Przyszedł maruda
12
Ramos króciutko xD
https://x.com/FcbxSam/status/1692227572208390234
0
@takisobiektos No to nagroda za lige mistrzów i Messiego tutaj nie powinno być chyba że zmienili zasady i liczy się też reprezentacja, nie wiem próbuje znaleźć jakiegoś argumentu dlaczego on tu jest
8
Ojj ale będzie ból dupy w Polsce o tą nominacje dla Messiego xD
20
Glikson gasi TVP Sport
0
@partymaker No wiadomo, że go powoła, ale lepiej żeby Messi był w rytmie meczowym a nie pół roku bez gry
0
@Emhyr Ten system w mls jest jakiś mega dziwny, ciekawe czy Messi brał to pod uwagę, bo nie wiem czy selekcjonerowi Argentyny podoba się to że przed copa america Messi będzie miał pół roku przerwy od piłki :)