Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Goat
0
@VENOMStyle Chyba większość by chciała to zobaczyć :)
4
Ponad 100 baniek za niego xD
14
Roberto na insta polubił wszystkie posty o transferze Felixa, ale żadnego postu z Cancelo chyba nie podoba mu się ta nowa konkurencja XDD
5
Przecież Benfica nie chce się osłabiać XD
0
Myślicie że wszystko uda się dopiąć do północy?
0
@hayek O podobnym niemożliwe, ale np taki Neymar byłby idealny
0
Niestety dostanie 10, po odejściu Messiego ten numer już nie będzie taki wielki
0
Myślicie, że Felix i Cancelo piszą teraz ze sobą i wiedzą że będą grać razem?
6
Akceptować
0
Cancelo miał dziś przylecieć do Barcelony i nadal go nie ma. Jutro ostatni dzień okienka transferowego i coś czuje że on tu nie przyjdzie xD
2
Messi zajął drugie miejsce
0
@culer_5306751 Ty chyba fan Alishy xD
4
Dalej leci xD
5
Licze na to że psg nie wyjdzie z tej grupy
4
Jak Xavi nie wyjdzie z takiej łatwej grupy to może się pakować już
0
Ale się nam trafiło dobrze XDD
0
@Sysia11 Już chłop wystarczająco zwiedził świat :)
0
@Sysia11 Nie będzie już zostało potwierdzone, po co miałby tam lecieć?
5
Nie wierze XDD
0
@Rhaan Takim atakiem to powalczymy ale o top 3 w lidze xD
3
Jeśli tak to oddanie Fatiego było bez sensu
0
@Emhyr już ci nie podam, wkleiłem to dzisiaj tutaj, ale już nie jest widoczne bo chłop usunął ten wpis
1
@Emhyr tak, dzisiaj rano dziennikarz z Barcelony pisał, że wszystko wskazuje na to że Messi wygrał ale już usunął bo wiedział że się skompromitował xD
9
Nie mogło być innego wyboru, w pełni zasłużone
0
@TheNekro94 No mogę się zdziwić bo jeśli nie wygra Haaland to będzie po prostu skandal
0
@mekston Dobrze wiesz że zawsze wygrywa tą nagrode ten kto wygrał lige mistrzów, Messi może wygrać złotą piłkę, ale tutaj jest bez szans
1
@KamQiX @Transu96 Przypominam że to jest nagroda za lige mistrzów którą Haaland wygrał i był królem strzelców, Messi jest bez szans z nim
0
Nie no Haaland musi to wygrać
https://x.com/ManagingBarca/status/1697194049630027885
0
@SkilledHydra16 Nie chodziło mi, że przed samym turniejem, ale w roku gdzie jest copa america. I dla ciebie 4 miesiące bez grania to nie dużo podczas gdy wszystkie ligi nawet arabska będą grać?