30

Goat

0

@VENOMStyle Chyba większość by chciała to zobaczyć :)

4

Ponad 100 baniek za niego xD

14

Roberto na insta polubił wszystkie posty o transferze Felixa, ale żadnego postu z Cancelo chyba nie podoba mu się ta nowa konkurencja XDD

5

Przecież Benfica nie chce się osłabiać XD

0

Myślicie że wszystko uda się dopiąć do północy?

0

@hayek O podobnym niemożliwe, ale np taki Neymar byłby idealny

0

Niestety dostanie 10, po odejściu Messiego ten numer już nie będzie taki wielki


0

Myślicie, że Felix i Cancelo piszą teraz ze sobą i wiedzą że będą grać razem?

6

Akceptować

0

Cancelo miał dziś przylecieć do Barcelony i nadal go nie ma. Jutro ostatni dzień okienka transferowego i coś czuje że on tu nie przyjdzie xD

2

Messi zajął drugie miejsce

0

@culer_5306751 Ty chyba fan Alishy xD

4

Dalej leci xD

5

Licze na to że psg nie wyjdzie z tej grupy

4

Jak Xavi nie wyjdzie z takiej łatwej grupy to może się pakować już

0

Ale się nam trafiło dobrze XDD

0

@Sysia11 Już chłop wystarczająco zwiedził świat :)

0

@Sysia11 Nie będzie już zostało potwierdzone, po co miałby tam lecieć?

5

Nie wierze XDD

0

@Rhaan Takim atakiem to powalczymy ale o top 3 w lidze xD

3

Jeśli tak to oddanie Fatiego było bez sensu

0

@Emhyr już ci nie podam, wkleiłem to dzisiaj tutaj, ale już nie jest widoczne bo chłop usunął ten wpis

1

@Emhyr tak, dzisiaj rano dziennikarz z Barcelony pisał, że wszystko wskazuje na to że Messi wygrał ale już usunął bo wiedział że się skompromitował xD

9

Nie mogło być innego wyboru, w pełni zasłużone

0

@TheNekro94 No mogę się zdziwić bo jeśli nie wygra Haaland to będzie po prostu skandal

0

@mekston Dobrze wiesz że zawsze wygrywa tą nagrode ten kto wygrał lige mistrzów, Messi może wygrać złotą piłkę, ale tutaj jest bez szans

1

@KamQiX @Transu96 Przypominam że to jest nagroda za lige mistrzów którą Haaland wygrał i był królem strzelców, Messi jest bez szans z nim

0

0

@SkilledHydra16 Nie chodziło mi, że przed samym turniejem, ale w roku gdzie jest copa america. I dla ciebie 4 miesiące bez grania to nie dużo podczas gdy wszystkie ligi nawet arabska będą grać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?