36

Tak to wyglądało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Jarema2000 Szczególnie Busiego xD

0

Ciekawe czy uda się wygrać 3 raz rzuty karne od przyjścia Messiego

1

@PatrychoO Chłop ma teraz idealne okno wystawowe, bo cały świat teraz ogląda mecze Interu przez Messiego, więc ja się nie zdziwie jak zaraz ktoś z europy go kupi

1

Myślicie że ten Cremaschi dostanie niedługo powołanie do reprezentacji?

2

@Verema Dzisiaj rano przeczytasz dużo takich właśnie komentarzy od pewnej fanbazy :)

1

@Vane Chyba za szybko to żeś napisał XD

5

O nie, kolejne pół godziny meczu XDD

0

Ten Acosta by się Messiemu przydał w Interze, fajny grajek

0

@mekston i asyste nawet ma :D

1

Dobra jeszcze wszystko możliwe :)

1

Nie rozumiem czemu Martino zrobił rotacje akurat w półfinale pucharu zamiast poczekać do tej ligi i tam rotować składem

0

Ciekawe czy dziś jest możliwy taki powrót jak ostatnio z 4-2 na 4-4 :D

0

@mekston To nie jest żadne uderzenie w Messiego, po prostu trzeba to szczerze powiedzieć, że dziś Messi słabo, ale przecież on nie będzie strzelał w każdym meczu. Inni też powinni wziąć na siebie gre, bo czasami to wygląda jak późna Barcelona Valverde - podaj do Messiego on coś zrobi

0

Na tym właśnie kończy się gra Interu, nie ma Messiego nie ma Interu

1

No to chyba po meczu i można iść spać

12

Zawsze śmieszy xD

1

@Medium To nie wiedziałem, ale to niczego nie tłumaczy, żeby zachowywał się jak dziecko i jeszcze za takie coś kartek nie dostaje, a potem przeczytasz że to Messi jest najbardziej chronionym piłkarzem XDD

1

@escarabajo Oczywiście że o to że nie będzie o nim głośno. Myślisz że do niego nie dociera to co robi Messi w Miami? Wie że teraz jest głośno o Messim i to też przez to jego frustracja

21

Niesamowite jaki to jest pajac XDD twoja drużyna wygrywa ale jesteś wkur***ny bo nie dali ci karnego i nie będą o tobie mówić xD
https://x.com/vartatico/status/1694051057712685124

0

@DaPidejpi No tak, ale Felix z Pedrim jeszcze nie grali razem :)

6

Felix i Cancelo już się nie mogą doczekać :)



0

@Worny aaa okej, myślałem że chodzi o transfer Cancelo bo tak to zabrzmiało xD dzięki

0

Myślicie że miał na myśli Cancelo?

0

Ten realowiec chabiniak co pieprzy głupoty w studiu eleven xD

1

Co oni grają k**wa

0

Oni wyglądają jakby nie byli przygotowani do sezonu. Dramatycznie to wygląda

1

Szykuje się kolejne 0:0. To dopiero 2 kolejka, a ja już mam dosyć

0

Wypożyczymy szybko Messiego z Interu na tego wolnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?