Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bracia Gikiewicz od zawsze nie byli za bardzo inteligentni, jedyne pytanie to który głupszy
2
Nawet on zrozumiał :)
3
Jak czytam na różnych grupach i fanpage, że te słowa Van Gaala to prawda i że w końcu ktoś to powiedział na głos, to zastanawiam się czy ludzie serio są tacy głupi czy mają aż tak wielki kompleks Messiego. Nie wiem jak można być zdrowym i wierzyć w te brednie xD
25
Złoty kolor na butach zawsze wygląda dobrze
7
Wow niesamowite Evra w końcu powiedział coś mądrego
2
@Donnie_Darko Daj sobie spokój, ten typ to jeden z największych hejterów Messiego razem z masq na tej stronie. Szkoda tylko, że nie widziałeś jak podczasz mundialu miał nadzieję że każdy kolejny zespół wyśle Argentyne do domu i się nie doczekał xD od tamtego momentu chłop jakoś przycichł w komentarzach o Messim, ciekawe dlaczego :)
33
Van dijk jak zawsze klasa
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1699001709924684217
1
@hayek też tak ostatnio miałem i patrze a tu żadnego skrótu z mundialu już nie ma
18
Tego chyba dalej dupa boli
4
Polecam wejść w komentarze xD
5
Selena nowa fanka Leo
4
Przez cały sezon Ronaldo w lidze arabskiej nie przyjdzie tylu celebrytów co na jeden mecz Messiego
2
@Verema ja myślałem że to właśnie on XDD
3
Jest i Leonardo DiCaprio :)
0
@Faro e tam, może po prostu jest fanką Messiego jak my wszyscy :D
9
Wszyscy tak reagujemy na gre Messiego
3
@Adran360 i pewnie się stanie xD
5
Nowa fanka Messiego w rodzinie :D
4
Jednak jest Selena :)
1
@Adran360 Z tego co widzę to chyba Seleny Gomez jednak nie ma, bo kamery by ją już dawno pokazały
5
Na dzisiejszy mecz Messiego zostali zaproszeni: Leonardo DiCaprio, Tom Holland, Selena Gomez i LeBron James
5
Wiecie co by zrobił Roberto w tej sytuacji gdzie Cancelo dał tą piłe zewniakiem? Podałby do tyłu XDD
0
@Barceloniarz0 Gra ale mecz jest o 4 w nocy
38
Jak dobrze że nie sprzedaliśmy tego Frenkiego i chłop się tak uparł żeby zostać, bo obecnie nie wyobrażam sobie co by było bez niego w pomocy
66
Roberto opluty xD
1
Oczywiście na FB płacz że Lewandowski tylko z karnych i na pustą, ale jak Ronaldo ostatnio 3 karne strzelił to było pisane że karne też trzeba umieć strzelać XDD
0
@Hajny nie wiem może chłop meczów nie ogląda i myślał że to jednak wygląda trochę lepiej
4
Myślicie że Cancelo jest trochę w szoku jak nasza gra wygląda czy spodziewał się czegoś takiego?
1
@MesQueUnClub_87 Marnuje się tutaj, pomyśl sobie jakby on chodził u Pepa
2
Po tym meczu to nie jestem przekonany czy z taką grą rzeczywiście wyjdziemy z tej "łatwej" grupy w LM