2

Bracia Gikiewicz od zawsze nie byli za bardzo inteligentni, jedyne pytanie to który głupszy

2

Nawet on zrozumiał :)

3

Jak czytam na różnych grupach i fanpage, że te słowa Van Gaala to prawda i że w końcu ktoś to powiedział na głos, to zastanawiam się czy ludzie serio są tacy głupi czy mają aż tak wielki kompleks Messiego. Nie wiem jak można być zdrowym i wierzyć w te brednie xD

25

Złoty kolor na butach zawsze wygląda dobrze

7

Wow niesamowite Evra w końcu powiedział coś mądrego

2

@Donnie_Darko Daj sobie spokój, ten typ to jeden z największych hejterów Messiego razem z masq na tej stronie. Szkoda tylko, że nie widziałeś jak podczasz mundialu miał nadzieję że każdy kolejny zespół wyśle Argentyne do domu i się nie doczekał xD od tamtego momentu chłop jakoś przycichł w komentarzach o Messim, ciekawe dlaczego :)

33

1

@hayek też tak ostatnio miałem i patrze a tu żadnego skrótu z mundialu już nie ma

18

Tego chyba dalej dupa boli

4

Polecam wejść w komentarze xD

5

Selena nowa fanka Leo

4

Przez cały sezon Ronaldo w lidze arabskiej nie przyjdzie tylu celebrytów co na jeden mecz Messiego

2

@Verema ja myślałem że to właśnie on XDD

3

Jest i Leonardo DiCaprio :)

0

@Faro e tam, może po prostu jest fanką Messiego jak my wszyscy :D

9

Wszyscy tak reagujemy na gre Messiego

3

@Adran360 i pewnie się stanie xD

5

Nowa fanka Messiego w rodzinie :D

4

Jednak jest Selena :)

1

@Adran360 Z tego co widzę to chyba Seleny Gomez jednak nie ma, bo kamery by ją już dawno pokazały

5

Na dzisiejszy mecz Messiego zostali zaproszeni: Leonardo DiCaprio, Tom Holland, Selena Gomez i LeBron James

5

Wiecie co by zrobił Roberto w tej sytuacji gdzie Cancelo dał tą piłe zewniakiem? Podałby do tyłu XDD

0

@Barceloniarz0 Gra ale mecz jest o 4 w nocy

38

Jak dobrze że nie sprzedaliśmy tego Frenkiego i chłop się tak uparł żeby zostać, bo obecnie nie wyobrażam sobie co by było bez niego w pomocy

66

Roberto opluty xD

1

Oczywiście na FB płacz że Lewandowski tylko z karnych i na pustą, ale jak Ronaldo ostatnio 3 karne strzelił to było pisane że karne też trzeba umieć strzelać XDD

0

@Hajny nie wiem może chłop meczów nie ogląda i myślał że to jednak wygląda trochę lepiej

4

Myślicie że Cancelo jest trochę w szoku jak nasza gra wygląda czy spodziewał się czegoś takiego?

1

@MesQueUnClub_87 Marnuje się tutaj, pomyśl sobie jakby on chodził u Pepa

2

Po tym meczu to nie jestem przekonany czy z taką grą rzeczywiście wyjdziemy z tej "łatwej" grupy w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?