62

Piękny Portugalczyk

6

Szkoda troche Felixa, bo on tu pewnie będzie się czuł dobrze i lubiany przez kibiców, a nie ma szans że my go wykupimy, bo Atletico pewnie sobie krzyknie kwote 70-100 baniek

5

Nie można celebrować bramki Mbappe zabrania

1

A może my w 2019 roku zamiast kupować tego Griezmanna trzeba było kupić Felixa? Bardziej pasuje pod styl Barcelony

2

@Tarins nie wierze że oni nie zrobili tego specjalnie xD

2

Chyba jednak Inter Miami mógł wziąć Messiego na ten mecz, bo kompletnie sobie dziś nie radzą

8

2 siatki w 5 sekund xD

1

@Matix90 wykupimy go na luzie

1

Haha w eleven typ już gada pytanie czy to betis był tak słaby czy Barcelona taka dobra xD

1

Lewandowski już na skrzydle XDD

0

Oo nie Chabiniak komentuje

29

Ah Ronaldo pięknie przymierzył z rzutu wolnego w końcu mu wyszło

0

@KrwawiaceoczyVEB na tego pionka bartre powinien mieć łatwo

0

@KamQiX dlatego mówię, że pewnie nawet takie słabe psg bez problemu zajmie pierwsze miejsce w tej grupie

0

@KamQiX BVB dziś wyszarpało wygraną, ale ogólnie ich forma w tym sezonie nie jest wybitna

0

Myślałem, że ta grupa w lidze mistrzów będzie ciężka dla psg, ale jak patrze na forme BVB i Milanu to raczej pierwsze miejsce bez problemu

0

@paweldunajecfcb nie zagra

0

Ale wpierdziel dostają xD

0

Nie wiem co Simaone wymyślił z tym Witselem na ŚO przecież on jest na tej pozycji tragiczny xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cristiano Ronaldo ma teraz pozwać Juventus za niezapłacenie mu kwoty 19,9 mln euro w związku z próbą zaoszczędzenia finansów w erze Covid-19.

Ronaldo rozmawiał już o tej sytuacji z prokuraturą w Turynie i po tym podjął decyzję o podjęciu działań.

(Źródło: La Gazzetta Dello Sport)

1

Co wy na to?

14

0

@Messibestplayerintheworld Beyern nie przegrał

1

Jak Mbappe za rok odejdzie to ten klub będzie średniakiem w lidze francuskiej

0

@Kgorecki2500 Dostaniemy jakieś grosze z tych %

0

Co myślicie o Todibo? Wiem, że mamy teraz za dużo stoperów i nie ma dla niego miejsca, ale w przyszłości widziałbym go spowrotem u nas, bo fajnie się rozwinął

0

@Szmulek już dziś były gwizdy ale lekkie

2

@kampe i bardzo dobrze, każda porażka tego sztucznego klubiku to miód na serce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?