Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Piękny Portugalczyk
6
Szkoda troche Felixa, bo on tu pewnie będzie się czuł dobrze i lubiany przez kibiców, a nie ma szans że my go wykupimy, bo Atletico pewnie sobie krzyknie kwote 70-100 baniek
5
Nie można celebrować bramki Mbappe zabrania
1
A może my w 2019 roku zamiast kupować tego Griezmanna trzeba było kupić Felixa? Bardziej pasuje pod styl Barcelony
2
@Tarins nie wierze że oni nie zrobili tego specjalnie xD
2
Chyba jednak Inter Miami mógł wziąć Messiego na ten mecz, bo kompletnie sobie dziś nie radzą
8
2 siatki w 5 sekund xD
1
@Matix90 wykupimy go na luzie
1
Haha w eleven typ już gada pytanie czy to betis był tak słaby czy Barcelona taka dobra xD
1
Lewandowski już na skrzydle XDD
0
Oo nie Chabiniak komentuje
29
Ah Ronaldo pięknie przymierzył z rzutu wolnego w końcu mu wyszło
0
@KrwawiaceoczyVEB na tego pionka bartre powinien mieć łatwo
0
@KamQiX dlatego mówię, że pewnie nawet takie słabe psg bez problemu zajmie pierwsze miejsce w tej grupie
0
@KamQiX BVB dziś wyszarpało wygraną, ale ogólnie ich forma w tym sezonie nie jest wybitna
0
Myślałem, że ta grupa w lidze mistrzów będzie ciężka dla psg, ale jak patrze na forme BVB i Milanu to raczej pierwsze miejsce bez problemu
0
@paweldunajecfcb nie zagra
0
Ale wpierdziel dostają xD
0
Nie wiem co Simaone wymyślił z tym Witselem na ŚO przecież on jest na tej pozycji tragiczny xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cristiano Ronaldo ma teraz pozwać Juventus za niezapłacenie mu kwoty 19,9 mln euro w związku z próbą zaoszczędzenia finansów w erze Covid-19.
Ronaldo rozmawiał już o tej sytuacji z prokuraturą w Turynie i po tym podjął decyzję o podjęciu działań.
(Źródło: La Gazzetta Dello Sport)
1
Co wy na to?
14
Messi był problemem :)
https://x.com/Lionel30i/status/1702795465790488610
0
@Messibestplayerintheworld Beyern nie przegrał
1
Jak Mbappe za rok odejdzie to ten klub będzie średniakiem w lidze francuskiej
0
@Kgorecki2500 Dostaniemy jakieś grosze z tych %
0
Co myślicie o Todibo? Wiem, że mamy teraz za dużo stoperów i nie ma dla niego miejsca, ale w przyszłości widziałbym go spowrotem u nas, bo fajnie się rozwinął
0
@Szmulek już dziś były gwizdy ale lekkie
2
@kampe i bardzo dobrze, każda porażka tego sztucznego klubiku to miód na serce