0

@Firestone aż się przypominają czasy późnego Valverde i wyjazdy w LM

0

@kondzik47 dzisiaj to przesada

2

Każda podbramkowa akcja Porto śmierdzi golem

1

Nawet jeśli wygramy ten mecz to Xaviemu powinno być wstyd za to co dzisiaj zaprezentowaliśmy

0

Co ten Cancelo odwalił

1

Kto by się spodziewał xD

0

@mekston No dzisiaj też mają Mbappe i co? Sam meczu nie wygra jak defensywa jest taka tragiczna

0

Oby tylko Roberto nie za Cancelo bo tam będzie autostrada do naszej bramki na prawej stronie xD

1

@Firestone I zobacz jak mało narzekań na naszego trenera, gdyby to był Koeman to byłby dziś złomowany

0

@mekston Psg teraz dwa ciężkie mecze z Milanem, wcale nie jest powiedziane że oni wyjdą z tej grupy

1

Newcastle 3-0 hahah pięknie

0

Jak takie coś ma prawo przejść???

0

Zaraz cały zespół będzie miał żółtą kartke, tragicznie ten łysy zarządza tym meczem

0

@FcPortoFan1999 ja coś czuje, że wy możecie tutaj jeszcze na luzie wygrać

1

Ten sędzia jest tragiczny XDD

0

@FcPortoFan1999 no nie wiem czy zasłużone, gramy taki syf że szkoda gadać, a wy mieliście lepsze sytuacje pod bramką

1

@Katalonbar przeciętny trener któremu renome zrobiło MSN

3

Newcastle 2-0 z PSG

0

Oni zamiast strzelać to chcą z piłką do bramki wjechać xD

0

@mate92 nie przesadzaj

0

@Firestone czyli nic nowego w sumie, można się już przyzwyczaić

0

Ale tu śmierdzi bramką dla Porto aż się sami o to prosimy

4

Oj słabo to wygląda...

0

@Nazio_87 jak w sumie każdym meczu ligi mistrzów od 2019

0

Dobra my to przegramy z tym łysym w środku pola

0

@SirBobby ale chodzi o ukrywanie się, nie o planowanie

0

Ciekawe czy ten Jaworek jeszcze żyje, nie wierze, że on się tak dobrze ukrywa

7

Szybko poszło

1

Wow w końcu zauważyli xD

1

Niech ten drugi komentator poprawi ten mikrofon, ja pie*** XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?