Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone aż się przypominają czasy późnego Valverde i wyjazdy w LM
0
@kondzik47 dzisiaj to przesada
2
Każda podbramkowa akcja Porto śmierdzi golem
1
Nawet jeśli wygramy ten mecz to Xaviemu powinno być wstyd za to co dzisiaj zaprezentowaliśmy
0
Co ten Cancelo odwalił
1
Kto by się spodziewał xD
0
@mekston No dzisiaj też mają Mbappe i co? Sam meczu nie wygra jak defensywa jest taka tragiczna
0
Oby tylko Roberto nie za Cancelo bo tam będzie autostrada do naszej bramki na prawej stronie xD
1
@Firestone I zobacz jak mało narzekań na naszego trenera, gdyby to był Koeman to byłby dziś złomowany
0
@mekston Psg teraz dwa ciężkie mecze z Milanem, wcale nie jest powiedziane że oni wyjdą z tej grupy
1
Newcastle 3-0 hahah pięknie
0
Jak takie coś ma prawo przejść???
0
Zaraz cały zespół będzie miał żółtą kartke, tragicznie ten łysy zarządza tym meczem
0
@FcPortoFan1999 ja coś czuje, że wy możecie tutaj jeszcze na luzie wygrać
1
Ten sędzia jest tragiczny XDD
0
@FcPortoFan1999 no nie wiem czy zasłużone, gramy taki syf że szkoda gadać, a wy mieliście lepsze sytuacje pod bramką
1
@Katalonbar przeciętny trener któremu renome zrobiło MSN
3
Newcastle 2-0 z PSG
0
Oni zamiast strzelać to chcą z piłką do bramki wjechać xD
0
@mate92 nie przesadzaj
0
@Firestone czyli nic nowego w sumie, można się już przyzwyczaić
0
Ale tu śmierdzi bramką dla Porto aż się sami o to prosimy
4
Oj słabo to wygląda...
0
@Nazio_87 jak w sumie każdym meczu ligi mistrzów od 2019
0
Dobra my to przegramy z tym łysym w środku pola
0
@SirBobby ale chodzi o ukrywanie się, nie o planowanie
0
Ciekawe czy ten Jaworek jeszcze żyje, nie wierze, że on się tak dobrze ukrywa
7
Szybko poszło
1
Wow w końcu zauważyli xD
1
Niech ten drugi komentator poprawi ten mikrofon, ja pie*** XDD