1

Komentarz usunięty

0

4pkt straty do Realu, a teraz wyjazd do Sociedad i zaraz może zrobić się 7pkt

1

@Culer9002 Też jestem tego samego zdania. Od odejścia Messiego nie mieliśmy tak mocnego składu, szkoda tylko że to zostanie zaprzepaszczone wuefistom na ławce...

1

I jeszcze Barcelona chce przedłużyć lewego o jeden sezon XDD chyba jako rezerwowy

1

Xavi pięknie podtrzymuje DNA Barcelony czyli DNA frajerstwa

1

Dopóki nie zwolnimy Xaviego to tak to będzie

1

Hahaha brawo xavi

1

Hahah ja pie*dole jaki to jest impostor ludzie kochani

1

Jaki ten Romeu jest tragiczny ku*wa

2

Haha ale zmiana lewego XDD

0

Lewandowski zmiana tragiczna

0

@Trojanek23 typowy Real dlatego szkoda że nie strzeliliśmy bo mieliśmy wiele szans

5

Xavi to przegra zmianami ja pie*dole

0

Real zyskuje nowe życie, nie dobrze to wygląda

0

Jak Xavi nie zareaguje to jeszcze to przegramy, szkoda bo mieliśmy tyle szans żeby strzelić

5

Ten mecz już powinien być zamknięty gdy powinniśmy dostać karnego w pierwszej połowie, ale oczywiście Barcelona nie może dostać karnego z Realem

1

Jak to ku*was wpadło????

3

@leomessi1710 xD który to powiedział?

3

Czyli 5 z tyłu brawo Xavi, dobry wybór

0

Jaki skład byście wystawili?

0

@MesQueUnClub96 Przecież tu nie chodzi, żeby się bronić. Trzeba wykorzystać nasze ofensywne boki obrony dlatego jest potrzebny dodatkowy stoper żeby zabezpieczać tyły

0

Musimy wyjść takim składem: Ter stegen, Balde, Inigo, Christensen, Araujo, Cancelo, Gundogan, Fermin, Gavi, Ferran i Felix. Najlepszy możliwy skład na ten moment. Cancelo będzie się podłączać ofensywnie, a Araujo będzie zabezpieczać tą strone gdzie będzie Vini

0

@Emhyr Zaryzykowałbyś Frenkiego od pierwszej minuty czy lepiej, żeby się zregenerował na 100%?

0

Ponoć Frenkie zgodził się zagrać na zastrzyku

33

João Félix: „Czy nosiłbym ubrania Koundé przez tydzień? Tak, ale nie wychodziłbym z domu". xD

8

Piękne zdjęcie to będzie

1

Dembele życiówka i bramke mu zabrali XDDD

4

Haha nie będzie bramki Dembele XDD

0

@Wierecoorva Bo w Polsce jest narracja, że jak Haaland nie wygra to będzie kradzież co jest bzdurą i śmieszy mnie to

4

No Cancelo dziś jak na orliku brał piłke i chciał okiwać wszystkich przez co na prawej obronie była dziura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?