Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
4pkt straty do Realu, a teraz wyjazd do Sociedad i zaraz może zrobić się 7pkt
1
@Culer9002 Też jestem tego samego zdania. Od odejścia Messiego nie mieliśmy tak mocnego składu, szkoda tylko że to zostanie zaprzepaszczone wuefistom na ławce...
1
I jeszcze Barcelona chce przedłużyć lewego o jeden sezon XDD chyba jako rezerwowy
1
Xavi pięknie podtrzymuje DNA Barcelony czyli DNA frajerstwa
1
Dopóki nie zwolnimy Xaviego to tak to będzie
1
Hahaha brawo xavi
1
Hahah ja pie*dole jaki to jest impostor ludzie kochani
1
Jaki ten Romeu jest tragiczny ku*wa
2
Haha ale zmiana lewego XDD
0
Lewandowski zmiana tragiczna
0
@Trojanek23 typowy Real dlatego szkoda że nie strzeliliśmy bo mieliśmy wiele szans
5
Xavi to przegra zmianami ja pie*dole
0
Real zyskuje nowe życie, nie dobrze to wygląda
0
Jak Xavi nie zareaguje to jeszcze to przegramy, szkoda bo mieliśmy tyle szans żeby strzelić
5
Ten mecz już powinien być zamknięty gdy powinniśmy dostać karnego w pierwszej połowie, ale oczywiście Barcelona nie może dostać karnego z Realem
1
Jak to ku*was wpadło????
3
@leomessi1710 xD który to powiedział?
3
Czyli 5 z tyłu brawo Xavi, dobry wybór
0
Jaki skład byście wystawili?
0
@MesQueUnClub96 Przecież tu nie chodzi, żeby się bronić. Trzeba wykorzystać nasze ofensywne boki obrony dlatego jest potrzebny dodatkowy stoper żeby zabezpieczać tyły
0
Musimy wyjść takim składem: Ter stegen, Balde, Inigo, Christensen, Araujo, Cancelo, Gundogan, Fermin, Gavi, Ferran i Felix. Najlepszy możliwy skład na ten moment. Cancelo będzie się podłączać ofensywnie, a Araujo będzie zabezpieczać tą strone gdzie będzie Vini
0
@Emhyr Zaryzykowałbyś Frenkiego od pierwszej minuty czy lepiej, żeby się zregenerował na 100%?
0
Ponoć Frenkie zgodził się zagrać na zastrzyku
33
João Félix: „Czy nosiłbym ubrania Koundé przez tydzień? Tak, ale nie wychodziłbym z domu". xD
8
Piękne zdjęcie to będzie
1
Dembele życiówka i bramke mu zabrali XDDD
4
Haha nie będzie bramki Dembele XDD
0
@Wierecoorva Bo w Polsce jest narracja, że jak Haaland nie wygra to będzie kradzież co jest bzdurą i śmieszy mnie to
4
No Cancelo dziś jak na orliku brał piłke i chciał okiwać wszystkich przez co na prawej obronie była dziura