3

Ci komentatorzy z meczu Napoli - Real Madryt, to komentują z jakiś bunkrów? xD

0

@Medium gdzie niby te przecieki, bo ja nic nie widziałem xD

0

Myślicie, że Messi czy Haaland? Ja myśle, że ludzie już mają dosyć wygrywającego Messiego i wygra Haaland

8

Szkoda, że tak krótko mógł pograć z Messim :(

0

@PatrykBarca oczywiście ale uważam że nie odstaje jakoś bardzo, to też bardzo dobry obrońca

0

Najgorsze że teraz po powrocie Araujo, Christensen będzie siedział na ławie, szkoda bo bardzo lubie Duńczyka

0

Neymar chyba już ma dosyć tej Arabii xD

1

O 4 za dużo :)

6

Modric ma oferte od Interu Miami, a Messi osobiście wyraził zainteresowanie dołączeniem Chorwata do zespołu

11

@Adran360 Może to właśnie jeden z powodów dlaczego Messi nie wrócił do Barcelony, bo wiedział że nie da rady całego sezonu zagrać na takim poziomie i co 3 dni

5

3

Romero króciutko xD

0

@Khajio po pierwsze jest to źle skompletowana kadra, a po drugie jeśli oni upatrują ratunku w tym emerycie to powodzenia

3

Po co oni ściągają spowrotem tego dziadka xD

31

Cancelo szpilka w lewego

16

Komentarz na stronie białych o Ramosie:
"Od zawsze mówiłem, że ten chłop był w barwach realu agentem Barcy, A teraz po latach to wychodzi. To tym bardziej uwidacznia geniusz cr7, że mając w składzie takiego sabotyżystę, potrafił roz***rdalac wszystkie rozgrywki i deklasować rywali"
XDDD

47

Piękne są te reakcje Cancelo po bramkach, nie widziałem żeby w ten sposób celebrował w City czy Bayernie

1

@MarcepanowyKsiaze Hahah dobre xD

8

Lewandowski się tylko kompromituje tymi śmiesznymi dryblingami, co on chce udowodnić? xD

0

@Domin7777 bo jest słaby

2

Podawanie do Lewandowskiego to jak podawać do drewna, bo w sumie tak samo się piłka odbija

0

@Uukasz_93 paralityk z piłką przy nodze

2

Lewandowski macha łapami do 16 latka XDD

1

@Veysel tylko oby go nie sprzedali przez problemy finansowe klubu

0

Balde to narazie tragedia w porównaniu z tamtym sezonem

0

Ten klub jest jakiś pechowy z tymi kontuzjami przecież tu się każdy łamie przy pierwszej możliwej okazji. Nie wiem czy to wina klubu czy piłkarzy których kupujemy

4

Śmierdzi stratą punktów

0

@Kamiloza91 Lewandowski jest teraz na boisku, odczuwasz to że jest na tym boisku? Powodzenia grania takim napastnikiem przez cały sezon

0

@karci0 jak stracimy punkty to nikogo nie będzie obchodzić że powinno być 3-0

1

Oby po sezonie przyszła oferta od Arabów za lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?