Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ci komentatorzy z meczu Napoli - Real Madryt, to komentują z jakiś bunkrów? xD
0
@Medium gdzie niby te przecieki, bo ja nic nie widziałem xD
0
Myślicie, że Messi czy Haaland? Ja myśle, że ludzie już mają dosyć wygrywającego Messiego i wygra Haaland
8
Szkoda, że tak krótko mógł pograć z Messim :(
0
@PatrykBarca oczywiście ale uważam że nie odstaje jakoś bardzo, to też bardzo dobry obrońca
0
Najgorsze że teraz po powrocie Araujo, Christensen będzie siedział na ławie, szkoda bo bardzo lubie Duńczyka
0
Neymar chyba już ma dosyć tej Arabii xD
1
O 4 za dużo :)
6
Modric ma oferte od Interu Miami, a Messi osobiście wyraził zainteresowanie dołączeniem Chorwata do zespołu
11
@Adran360 Może to właśnie jeden z powodów dlaczego Messi nie wrócił do Barcelony, bo wiedział że nie da rady całego sezonu zagrać na takim poziomie i co 3 dni
5
Koniec sezonu dla Messiego
https://x.com/Lionel30i/status/1708286284735594803
3
Romero króciutko xD
0
@Khajio po pierwsze jest to źle skompletowana kadra, a po drugie jeśli oni upatrują ratunku w tym emerycie to powodzenia
3
Po co oni ściągają spowrotem tego dziadka xD
31
Cancelo szpilka w lewego
16
Komentarz na stronie białych o Ramosie:
"Od zawsze mówiłem, że ten chłop był w barwach realu agentem Barcy, A teraz po latach to wychodzi. To tym bardziej uwidacznia geniusz cr7, że mając w składzie takiego sabotyżystę, potrafił roz***rdalac wszystkie rozgrywki i deklasować rywali"
XDDD
47
Piękne są te reakcje Cancelo po bramkach, nie widziałem żeby w ten sposób celebrował w City czy Bayernie
1
@MarcepanowyKsiaze Hahah dobre xD
8
Lewandowski się tylko kompromituje tymi śmiesznymi dryblingami, co on chce udowodnić? xD
0
@Domin7777 bo jest słaby
2
Podawanie do Lewandowskiego to jak podawać do drewna, bo w sumie tak samo się piłka odbija
0
@Uukasz_93 paralityk z piłką przy nodze
2
Lewandowski macha łapami do 16 latka XDD
1
@Veysel tylko oby go nie sprzedali przez problemy finansowe klubu
0
Balde to narazie tragedia w porównaniu z tamtym sezonem
0
Ten klub jest jakiś pechowy z tymi kontuzjami przecież tu się każdy łamie przy pierwszej możliwej okazji. Nie wiem czy to wina klubu czy piłkarzy których kupujemy
4
Śmierdzi stratą punktów
0
@Kamiloza91 Lewandowski jest teraz na boisku, odczuwasz to że jest na tym boisku? Powodzenia grania takim napastnikiem przez cały sezon
0
@karci0 jak stracimy punkty to nikogo nie będzie obchodzić że powinno być 3-0
1
Oby po sezonie przyszła oferta od Arabów za lewego