Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Sulimo Polaczki mu złotą piłke dają xD
1
@MesQueUnClub96 To ty o Lewandowskim który nie ma podjazdu do dwóch
0
@MesQueUnClub96 A to ciekawe bo w poprzednim sezonie go zjadł szczególnie w lidze mistrzów :)
1
Gdyby nie ten Mbappe to psg to byłby średniak
0
@against_modern_football No minimalnie był lepszy
0
Dembele dziś gra jak Yamal tylko, że jeden ma 16 lat, a drugi 26 xD
3
@blakkudium Celtic lepsza klepka niż Barcelona xD
2
@bari_94 No to chyba nie zbyt dobrze świadczy o Barcelonie, że ma takiego trenera co?
1
Ehh kolejny mecz i kolejne męczarnie na własne życzenie, szkoda gadać
0
Cancelo jest głupi czy co? Po co on znów robi te rajdy i potem traci jak amator i kontra idzie
1
Balde w porównaniu z tamtym sezonem to narazie największe rozczarowanie
2
Jak tak dalej pójdzie, to na klasyk Barcelona będzie szukać ludzi na ulicy
0
@La Pulgaa nic nowego szczególnie w lidze mistrzów
5
Jak my tu zremisujemy to będzie frajerstwo
0
Ale się prosimy o strate bramki...
2
Ten rudzielec już dawno powinien dostać żółtą
0
@Gaucho stracił ale potem poszła kontra na stronie Cancelo gdzie go nie było
5
Bramka na konto Cancelo, po co ten chłop idzie sam bez podania i traci pilke
3
Lewandowski na telefonie sprawdzał czy nie ma spalonego XDD
0
oo nie, Bożydar Ivanow będzie komentować mecz Barcelony xD
2
Jacek Jaworek jednak żyje xD
0
Inigo mvp dla mnie
2
Ale fajny pomysł na gre, laga i strata, xaviball
0
Jeśli przegramy mistrzostwo i odpadniemy w 1/8 LM to i tak Xavi zostanie więc nic się w tej drużynie nie zmieni w następnym sezonie
3
To musi być bramka
0
@pt9 Nigdy, bo w Barcelonie musi być potężne DNA
1
@bari_94 Trener vs wuefista, najgorsze że on ma parasol ochronny, bo jest legendą klubu do tego Laporta go lubi i będziemy się z nim męczyć
0
Szykuje się strata punktów, a to co robi łysy w środku pola to jest tragedia
1
@GeraltzKatalonii i grają o klase lepiej niż Barcelona mając gorszych zawodników :)
2
Szkoda tego meczu, Sevilla mogła spokojnie uniknąć tej bramki i wygrać