Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo To nie ma znaczenia ile miał minut
0
@mekston Pytam na serio a ty sobie nie śmieszne żarty robisz, ok
3
Co w takiej sytuacji? Jest jakaś szansa że odbiorą Argentynie MŚ? xD
0
@Transu96 Gdziekolwiek tylko żeby odejść z psg, myślisz że nikt by się po niego nie zgłosił?
0
@Transu96 Oczywiście że mógł odejść, wystarczyło nie przedłużać kontraktu w 2021. Jak było mu tam tak źle to po co przedłużał?
0
@szymek029 Oczywiście że tak, jestem pewien że chciałby cofnąć czas do tego 2017 i wtedy zostać. Sam sobie kariere zmarnował
1
@Nazio_87 Też mi się tak wydaje że już po chłopie niestety...
7
Szkoda go :(
0
@Barca1922 @TheNekro94 @Messibestplayerintheworld @ranger3120 No właśnie wiem i trochę słabo bo nie ma już potem żadnych emocji podczas ceremonii
1
Dziennikarz blisko Messiego potwierdza, że Messi wygrał złotą piłkę, a loty do Paryża zostały zarezerwowane. Nie sądzicie że to trochę słabe że wyciekło to przed galą i nie będzie emocji? Dla mnie to mega słabe
0
Suarez zakończył kariere w reprezentacji czy po prostu już nie dostaje powołań?
30
Za granicą każdy przyznaje że Messi zasługuje, ale oczywiście Polaczki będą płakać że ukradł XD
https://x.com/Lionel30i/status/1714610199158301008
3
Messiego z hat tricka okradli XDD
2
@macio_944 Boli ich złota piłka której nie dostał Lewandowski, a teraz te same osoby jadą po nim jak po psie xD piękny kraj
@Donnie_Darko Tak, ja już to dawno zauważyłem i mnie to nie dziwi, szczególnie ekraklasatrolls, który nawet się nie kryje że jest fanbojem ronaldo :)
1
Jak myślicie ile będzie jutro postów o Messim na FB po tych dwóch bramkach, a możliwe że więcej? Bo po bramkach Ronaldo na ogórków ja miałem zawalony cały FB, czy będzie tak samo z Messim? Mam wątpliwości :D
0
@Lionel_Messi10 Nie wiem co on ma z tym Gonzalezem. Argentyna z nim w składzie gra w 10 i każda setka jest przez niego marnowana xD
0
@Lionel_Messi10 i gdzie ten twój atak Lautaro, Alvarez i Messi? xD
4
Marzenie
0
Wiadomo kto dziś komentuje mecz Argentyny na eleven?
0
@mekston No zapomniałem jeszcze o Anglii, ale z nimi to wiadomo jak jest z tym trenerem i moim zdaniem gdyby go zwolnili, to graliby lepiej jak Portugalia. Zobaczymy jak będzie ale na razie chyba Portugalia i Francja najmocniejsi faworyci, ale mam nadzieje że wygra ktoś inny niż ta dwójka
1
@FcPortoFan1999 @mekston Dla mnie euro trochę straciło na prestiżu. Zobaczcie ile jest obecnie reprezentacji na topie oprócz Portugalii i Francji, to chyba każda reprezentacja ma jakieś problemy albo minęło ich złote pokolenie jak Belgów
2
Teraz na to euro tak łatwo się zakwalifikować przez różne sposoby, że mam wrażenie że ten turniej troche traci na prestiżu
1
Barcelona to jedyna drużyna w europie która jeszcze nie przegrała meczu w lidze i lidze mistrzów?
0
@matirix20 Ja pisałem to do niego, nie do ciebie xD
0
@takisobiektos No a mi chodzi o taką Portugalie, bo dla nich ta grupa to jest spacerek i tak od kilku lat dostają te Litwy, Łotwy, Luksemburgii itd, więc jaki to sens xD
1
@takisobiektos Czy ty właśnie porównałeś nas do Portugalii? XDD
0
@bartas97 no rzeczywiście wybitna grupa
1
Nie rozumiem po co są te eliminacje jak Portugalia dostaje taką grupe, że to dla nich są przygotowania przed euro xD
1
Ale go pchają xD przecież tam był spalony
0
@bartas97 ta a ty pewnie narzekałeś jak Messi strzelał na mundialu z karnych