Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Javier_Tebas już nie płacz
5
Hazard to chyba po to żeby burgery robić na after XDD
8
Ciekawe czy dziś też pokażą klipy Ronaldo jak siedzi na lawie podczas mundialu jak przy nagrodzie FIFA the best xD
6
@Joki_ Ty chyba nie wiesz kim jest speed jeśli dla ciebie zaproszenie takiej osoby to nic złego/dziwnego xd
23
To jest hit że tacy ludzie dostają zaproszenia na gale złotej piłki XDD
1
@wojopancer Ależ mądry wpis
13
Odklejka roku xD
0
@MesQueUnClub96 Śmieszny jesteś typie, codziennie tylko płaczesz o tego lewusa xD
6
Ale przecież nic nie znacząca nagroda xD
0
@Javier_Tebas rzeczywiście wielka strata że na gale złotej piłki nie przyjdzie jakiś chłop co piłki nawet przyjąć nie umie xD wszyscy w płaczu bo wielki Robert nie przyjdzie :(
0
@Esteban_ Bellinghamowi też już zaczyna odwalać
0
Ter stegen na dzisiejszej gali złotej piłki będzie siedział obok Bellinghama i Viniciusa xD to sobie panowie pogadają
1
@macio_944 Wielkie dzięki
0
@macio_944 Mógłbyś powiedzieć minute filmu mniej więcej? Chciałbym tego posłuchać
15
ALERT RCB: Uwaga dzisiaj zapowiadane powodzie z powodu płaczu w całej Polsce
0
@Culer9002 dobra nie zesraj się bo wyraziłem swoją opinie typie
0
@Lionel_Messi10 Ale mogliby zachować troche napięcia, a nie wszyscy już wiedzą
4
Ale ta gala złotej piłki jest śmieszna że nawet barber Messiego na insta potwierdza że zdobył złotą piłke, zero poufności xD
6
Wystarczyło żeby tylko przeszedł do realu i już ego top xD
0
@LM10GOAT oczywiście że to nawiązanie do tego, on kocha prowokować a potem płacze o rasizm xD
0
@ini_barca masz u góry filmik
0
@LM10GOAT https://x.com/TeamRMFC/status/1718315806612734110
0
@LM10GOAT To że on trolluje tutaj Araujo, naprawde tego nie ogarnąłeś?
1
Ale to jest z*eb
0
Dla Iturralde nie ma karnego na Araujo i Camavindze
0
@tbas Czyli to jego wina, że reprezentacja Niemiec ma problemy? Poza tym już lepiej brać Flicka niż mieć na ławce wuefiste :)
1
@zodiak_10 No i cały polski internet będzie pisał że nie zasłużenie i kradzież
0
@DonMatteo901 Po tylu latach kompromitacji w lidze mistrzów takie mecze jak dzisiaj po niektórych już spływają totalnie
0
@tbas Flick jest wolny
0
@bartas97 Karnego którego nie podyktował nam sędzia był przy wyniku 1:0, więc gdybyśmy to strzelili wątpie że byście to odrobili