3

@Javier_Tebas już nie płacz

5

Hazard to chyba po to żeby burgery robić na after XDD

8

Ciekawe czy dziś też pokażą klipy Ronaldo jak siedzi na lawie podczas mundialu jak przy nagrodzie FIFA the best xD

6

@Joki_ Ty chyba nie wiesz kim jest speed jeśli dla ciebie zaproszenie takiej osoby to nic złego/dziwnego xd

23

To jest hit że tacy ludzie dostają zaproszenia na gale złotej piłki XDD

1

@wojopancer Ależ mądry wpis

13

Odklejka roku xD

0

@MesQueUnClub96 Śmieszny jesteś typie, codziennie tylko płaczesz o tego lewusa xD

6

Ale przecież nic nie znacząca nagroda xD

0

@Javier_Tebas rzeczywiście wielka strata że na gale złotej piłki nie przyjdzie jakiś chłop co piłki nawet przyjąć nie umie xD wszyscy w płaczu bo wielki Robert nie przyjdzie :(

0

@Esteban_ Bellinghamowi też już zaczyna odwalać

0

Ter stegen na dzisiejszej gali złotej piłki będzie siedział obok Bellinghama i Viniciusa xD to sobie panowie pogadają

1

@macio_944 Wielkie dzięki

0

@macio_944 Mógłbyś powiedzieć minute filmu mniej więcej? Chciałbym tego posłuchać

15

ALERT RCB: Uwaga dzisiaj zapowiadane powodzie z powodu płaczu w całej Polsce

0

@Culer9002 dobra nie zesraj się bo wyraziłem swoją opinie typie

0

@Lionel_Messi10 Ale mogliby zachować troche napięcia, a nie wszyscy już wiedzą

4

Ale ta gala złotej piłki jest śmieszna że nawet barber Messiego na insta potwierdza że zdobył złotą piłke, zero poufności xD

6

Wystarczyło żeby tylko przeszedł do realu i już ego top xD

0

@LM10GOAT oczywiście że to nawiązanie do tego, on kocha prowokować a potem płacze o rasizm xD

0

@ini_barca masz u góry filmik

0

@LM10GOAT To że on trolluje tutaj Araujo, naprawde tego nie ogarnąłeś?

1

Ale to jest z*eb

0

Dla Iturralde nie ma karnego na Araujo i Camavindze

0

@tbas Czyli to jego wina, że reprezentacja Niemiec ma problemy? Poza tym już lepiej brać Flicka niż mieć na ławce wuefiste :)

1

@zodiak_10 No i cały polski internet będzie pisał że nie zasłużenie i kradzież

0

@DonMatteo901 Po tylu latach kompromitacji w lidze mistrzów takie mecze jak dzisiaj po niektórych już spływają totalnie

0

@tbas Flick jest wolny

0

@bartas97 Karnego którego nie podyktował nam sędzia był przy wyniku 1:0, więc gdybyśmy to strzelili wątpie że byście to odrobili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?