1

Ale nie w Barcelonie xD

1

@tbas niestety nie xD

3

xD chłop jest żenujący z tymi wymówkami, po prostu jesteś słabym trenerem

1

Wygraliśmy ale ja nie widzę żadnych plusów. Męki u siebie na stadionie z Alaves xD i oczywiście wuefista nie zostanie zwolniony

0

Raz od drewna się coś odbije xD

2

To że Barcelona będzie chciała wykupić Cancelo to jedno, ale to czy on będzie chciał tu zostać to drugie xD

0

@LaLigaPD i ich trener będzie najprawdopodobniej w przyszłym sezonie trenerem Realu :)

5

Czy my kiedykolwiek zrobiliśmy taką kontre? xD zazdroszcze im trenera

0

Gramy jak Polska kadra na wrzutki

0

Jak on po tym meczu nie zostanie zwolniony to to już jest kolesiostwo

4

Po tym meczu jeśli stracimy punkty, to ostatni moment żeby zmienić trenera i rozstać się z szacunkiem, bo jeśli tego nie zrobimy to mamy po sezonie z takim dobrym składem to kompromitacja

2

My już nawet Cancelo popsuliśmy, smutne

0

@Firestone i niestety nam przepadnie...

0

@!34RC3!_0N4 naprawde myślisz że jeden zawodnik coś zmieni? Tutaj trener jest do wymiany

0

Może zrobimy wymiane z Alaves, Lewandowski to nich a Samu do nas

0

Kounde to jest kuźwa jakiś legnglet XDD co to było

2

Jaki wstyd, Alaves sobie tiki take robi na naszym stadionie XDD

2

Ten napastnik Alaves to gra lepiej niż Lewandowski xD

0

@MateuszGotowka99 To długo wytrzymujesz

0

@kanver_ To ty chyba meczu nie oglądasz "debilu"

3

Dobra to już nawet nie jest śmieszne, bo my naprawde z taką grą możemy nie wyjść z jednej z najłatwiejszych grup w historii ligi mistrzów

0

@MateuszGotowka99 to jeszcze nie przeszedłeś? xD

3

Nic mnie tak nie wk*rwia jak Lewandowski, który zamiast stać w tym polu karnym to bawi się w jakiegoś rozgrywającego i myśli że jest Messim XDDD

1

Cancelo nawet nie ma do kogo wrzucić bo lewus się bawi w rozgrywającego XDDD

1

I bardzo dobrze niech przegrają to zwolnią tego wuefiste

0

@Encore Im może nie zależeć, Messi powiedział że chce się tam przygotować do copa america więc powiedzenia

4

No nie wiem czy ten cały projekt Beckhama tak miał wyglądać, bo sam 36 letni Messi już tego nie pociągnie

0

@GeraltzKatalonii E tam limity, jak do ligi przychodzi taki gracz jak Messi, to żadne limity i zasady nie mają znaczenia xD poza tym i tak zaraz Suarez tam przyjdzie to będzie już 4, więc naruszą ten limit

3

@GeraltzKatalonii Starego Suareza bez kolan, a ronaldo naściągali na każdą pozycje zawodnika z europy. Trochę śmieszny jest ten Beckham

2

Przyszedłby Leao do Barcelony i po dwóch miesiącach zapomniałby jak się drybluje xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?