Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale nie w Barcelonie xD
1
@tbas niestety nie xD
3
xD chłop jest żenujący z tymi wymówkami, po prostu jesteś słabym trenerem
1
Wygraliśmy ale ja nie widzę żadnych plusów. Męki u siebie na stadionie z Alaves xD i oczywiście wuefista nie zostanie zwolniony
0
Raz od drewna się coś odbije xD
2
To że Barcelona będzie chciała wykupić Cancelo to jedno, ale to czy on będzie chciał tu zostać to drugie xD
0
@LaLigaPD i ich trener będzie najprawdopodobniej w przyszłym sezonie trenerem Realu :)
5
Czy my kiedykolwiek zrobiliśmy taką kontre? xD zazdroszcze im trenera
0
Gramy jak Polska kadra na wrzutki
0
Jak on po tym meczu nie zostanie zwolniony to to już jest kolesiostwo
4
Po tym meczu jeśli stracimy punkty, to ostatni moment żeby zmienić trenera i rozstać się z szacunkiem, bo jeśli tego nie zrobimy to mamy po sezonie z takim dobrym składem to kompromitacja
2
My już nawet Cancelo popsuliśmy, smutne
0
@Firestone i niestety nam przepadnie...
0
@!34RC3!_0N4 naprawde myślisz że jeden zawodnik coś zmieni? Tutaj trener jest do wymiany
0
Może zrobimy wymiane z Alaves, Lewandowski to nich a Samu do nas
0
Kounde to jest kuźwa jakiś legnglet XDD co to było
2
Jaki wstyd, Alaves sobie tiki take robi na naszym stadionie XDD
2
Ten napastnik Alaves to gra lepiej niż Lewandowski xD
0
@MateuszGotowka99 To długo wytrzymujesz
0
@kanver_ To ty chyba meczu nie oglądasz "debilu"
3
Dobra to już nawet nie jest śmieszne, bo my naprawde z taką grą możemy nie wyjść z jednej z najłatwiejszych grup w historii ligi mistrzów
0
@MateuszGotowka99 to jeszcze nie przeszedłeś? xD
3
Nic mnie tak nie wk*rwia jak Lewandowski, który zamiast stać w tym polu karnym to bawi się w jakiegoś rozgrywającego i myśli że jest Messim XDDD
1
Cancelo nawet nie ma do kogo wrzucić bo lewus się bawi w rozgrywającego XDDD
1
I bardzo dobrze niech przegrają to zwolnią tego wuefiste
0
@Encore Im może nie zależeć, Messi powiedział że chce się tam przygotować do copa america więc powiedzenia
4
No nie wiem czy ten cały projekt Beckhama tak miał wyglądać, bo sam 36 letni Messi już tego nie pociągnie
0
@GeraltzKatalonii E tam limity, jak do ligi przychodzi taki gracz jak Messi, to żadne limity i zasady nie mają znaczenia xD poza tym i tak zaraz Suarez tam przyjdzie to będzie już 4, więc naruszą ten limit
3
@GeraltzKatalonii Starego Suareza bez kolan, a ronaldo naściągali na każdą pozycje zawodnika z europy. Trochę śmieszny jest ten Beckham
2
Przyszedłby Leao do Barcelony i po dwóch miesiącach zapomniałby jak się drybluje xD