16

Jedna piłka za obrone i sam na sam XDD

12

Najlepsza ekipa na yt

1

Real w rundzie rewanżowej ma tylko Sociedad na wyjeździe z tych cięższych rywali, a takto mają u siebie mecze z Sevillą, Barceloną, Atetico, Gironą i Bilbao, myślicie że to będzie mieć jakieś znaczenie w walce o mistrzostwo?

0

@Bobo25 a kto mi zabroni pogdybać? Tym bardziej że to jest prawda chłop im już z 10 pkt uratował

2

Gdyby nie Bellingham to oni by w tym sezonie byli na 4 miejscu w tabeli

0

@LaLigaPD @tristan87 tak choruje na tarczyce dlatego codziennie wali paczke szlugów i popija to półlitrową colką xD przestańcie po prostu chłopowi internet uratował życie

0

Chłop wygląda jakby miał z 40 lat xd

1

@AFA90 bramki które stracili mam wrażenie że tylko Tottenham mógł takie stracić xd

5

Czasami jak narzekamy na Barcelone lub ktoś mówi że ciężko być kibicem Barcelony, to lepiej się zastanowić bo co mają powiedzieć kibice Tottenhamu xD

0

„Jestem fanem Madrytu ale bardzo cie lubie"
Żona Gundogana: bardzo miło ale musisz zmienić drużyne. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Dziwne że nie wybrał Maradony i Puyola ale to jego wybory

0

No i Pedri do końca sezonu na ławie :D

1

Dawno nie widziałem tak zdominowanego City jak dziś

1

Nie no bez przesady żeby już sprzedawać xd ten klub jest chory

1

Chyba trzeba będzie ściągnąć któregoś z nich bo jak Pena dostanie kontuzji to będzie nieciekawie

6

Ale lipa...

4

@Fenelon rzeczywiście musi robić bardzo dokładnie bo przecież on ćwiczy sztuki walki a nie gra w piłke nożną xD

2

Za tydzień Real gra na wyjeździe z Betisem więc czeka ich trudny mecz, a my u siebie z Gironą, oby po tej kolejce strata do Realu wynosiła już tylko 1pkt

7

Boże jaki ten atak jest tragiczny

3

Ale typ gwiżdże pod nich hahaha

1

Hahahha co za żart

3

Jak my tu stracimy punkty to będzie bolało bo oni nawet nie zasługują na remis

2

Szkoda że to tylko 1-0 bo są słabi dzisiaj i mogliśmy już ich dobić

0

Przecież to jest karny hahahha

3

Niesamowite jest to jak Lewandowski odstaje w porównaniu z resztą składu XDD

5

J*bani rzeźnicy

3

I czemu kounde nie chce grać na PO? Przecież on tam wygląda o wiele lepiej niż na ŚO xD

3

I potem stracimy punkty przez te zmarnowane sytuacje...

0

Gdybyśmy mieli napastnika to byłby gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?