Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Jedna piłka za obrone i sam na sam XDD
12
Najlepsza ekipa na yt
1
Real w rundzie rewanżowej ma tylko Sociedad na wyjeździe z tych cięższych rywali, a takto mają u siebie mecze z Sevillą, Barceloną, Atetico, Gironą i Bilbao, myślicie że to będzie mieć jakieś znaczenie w walce o mistrzostwo?
0
@Bobo25 a kto mi zabroni pogdybać? Tym bardziej że to jest prawda chłop im już z 10 pkt uratował
2
Gdyby nie Bellingham to oni by w tym sezonie byli na 4 miejscu w tabeli
0
@LaLigaPD @tristan87 tak choruje na tarczyce dlatego codziennie wali paczke szlugów i popija to półlitrową colką xD przestańcie po prostu chłopowi internet uratował życie
0
Chłop wygląda jakby miał z 40 lat xd
1
@AFA90 bramki które stracili mam wrażenie że tylko Tottenham mógł takie stracić xd
5
Czasami jak narzekamy na Barcelone lub ktoś mówi że ciężko być kibicem Barcelony, to lepiej się zastanowić bo co mają powiedzieć kibice Tottenhamu xD
0
„Jestem fanem Madrytu ale bardzo cie lubie"
Żona Gundogana: bardzo miło ale musisz zmienić drużyne. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Dziwne że nie wybrał Maradony i Puyola ale to jego wybory
0
No i Pedri do końca sezonu na ławie :D
1
Dawno nie widziałem tak zdominowanego City jak dziś
1
Nie no bez przesady żeby już sprzedawać xd ten klub jest chory
1
Chyba trzeba będzie ściągnąć któregoś z nich bo jak Pena dostanie kontuzji to będzie nieciekawie
6
Ale lipa...
4
@Fenelon rzeczywiście musi robić bardzo dokładnie bo przecież on ćwiczy sztuki walki a nie gra w piłke nożną xD
2
Za tydzień Real gra na wyjeździe z Betisem więc czeka ich trudny mecz, a my u siebie z Gironą, oby po tej kolejce strata do Realu wynosiła już tylko 1pkt
7
Boże jaki ten atak jest tragiczny
3
Ale typ gwiżdże pod nich hahaha
1
Hahahha co za żart
3
Jak my tu stracimy punkty to będzie bolało bo oni nawet nie zasługują na remis
2
Szkoda że to tylko 1-0 bo są słabi dzisiaj i mogliśmy już ich dobić
0
Przecież to jest karny hahahha
3
Niesamowite jest to jak Lewandowski odstaje w porównaniu z resztą składu XDD
5
J*bani rzeźnicy
3
I czemu kounde nie chce grać na PO? Przecież on tam wygląda o wiele lepiej niż na ŚO xD
3
I potem stracimy punkty przez te zmarnowane sytuacje...
0
Gdybyśmy mieli napastnika to byłby gol