Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Problem w tym że on gdyby przyszedł do Barcy, to nie grałby tak jak obecnie gra, Guardiola buduje piłkarzy a w Barcelonie się ich psuje
0
Myślicie, że Lukaku już klepnął króla strzelców czy wszyscy dziś w Portugalii będą grać na ronaldo? xD
11
Messi gdyby co roku grał na te ogórki to miałby już w okolicach 200 bramek, ale niestety nie każdy może co roku grać w eliminacjach z Luksemburgiem :)
0
@MaŁolat Dokładnie ale niestety w Barcelonie kolesiostwo jest ważniejsze niż klub, więc wiadomo jak się skończy :)
1
@Mario96w No ale teraz po przerwie na kadre wraca De jong i będzie miał dostępnych wszystkich piłkarzy, a Real będzie grał atakiem joselu rodrygo xD
2
Jak Xavi przegra mistrza z tym Realem z tyloma problemami, to może się pakować po sezonie
16
Nie wiem co się z nim stało
4
Ale spotkanie xD
1
@cchesterr43 w przerwie meczu będą tańczyć bachate na środku boiska xd
0
@LM10GOAT już jakiegoś Hiszpana szuka na trybunach xD
14
Kylian klasa, ale wiadomo Polaczki mówią że ukradzione xD
0
@AFA90 No jak ty lubisz oglądać Gonzaleza który tylko przeszkadza Argentynie to współczuje, a co do tego że to kadra 4-5 na świecie to bzdury i tak tylko Messi sprawił że sięgnęli po MŚ, gdyby nie ten gol z Meksykiem to nawet by z grupy nie wyszli :)
6
@Encore No w porównaniu z taką Portugalią, Brazylią czy Francją, to tak, ta kadra jest przeciętna. Nawet Tomasz Ćwiąkała po meczu z Francją mówił o tym, że jest pod wrażeniem, że Scaloni z tak przeciętną kadrą zrobił taki wynik
2
Dla mnie i tak to, że Messi wygrał z tą reprezentacją mistrzostwo świata to jest coś niesamowitego, wątpie że inny piłkarz tyle by wygrał z tą nie oszukujmy się przeciętną reprezentacją
0
Można iść spać, Argetyna tragedia
0
Argentyna nic nie gra, zasłużone. Niech Scaloni więcej tego Gonzaleza wystawia
0
Prosze Scaloni zmień tego Gonzaleza po przerwie xD
16
Araujo z Messim
0
@Comentateiro xD dobre
5
Już za miesiąc znów się spotkają ale na dłużej
4
xD gościu ma szczęście że nie jest kibicem united
0
@AFA90 To prawda, ale ma tragiczne wykończenie i słaby drybling
@Emhyr Bardzo często irytuje swoimi wyborami na boisku i nieskutecznością
0
Czyli niestety Argentyna w 10
1
@VegetaPolska Oby
0
Xavi czuje się niedoceniony jako trener :D
1
@Lionel_Messi10 To jak to jest eleven pokazywało miesiąc temu a teraz już nie? xD
0
Ktoś wie czy mecze Argentyny z Urugwajem i Brazylią będą ma eleven?
1
@Emhyr Nie przetłumaczysz mu, on ma jakąś obsesje na punkcie lewusa
2
@MesQueUnClub96 Manipulacja to są wszystkie twoje posty o lewusie, żałosny jesteś człowieku. Co nie zrobi wielki Lewandowski, to zawsze będziesz go bronić xD
5
W wywiadzie mówił że trzeba na niego uważać, bo ma dopiero 16 lat, a teraz drze na niego jape xD