1

@Coutinho007 Problem w tym że on gdyby przyszedł do Barcy, to nie grałby tak jak obecnie gra, Guardiola buduje piłkarzy a w Barcelonie się ich psuje

0

Myślicie, że Lukaku już klepnął króla strzelców czy wszyscy dziś w Portugalii będą grać na ronaldo? xD

11

Messi gdyby co roku grał na te ogórki to miałby już w okolicach 200 bramek, ale niestety nie każdy może co roku grać w eliminacjach z Luksemburgiem :)

0

@MaŁolat Dokładnie ale niestety w Barcelonie kolesiostwo jest ważniejsze niż klub, więc wiadomo jak się skończy :)

1

@Mario96w No ale teraz po przerwie na kadre wraca De jong i będzie miał dostępnych wszystkich piłkarzy, a Real będzie grał atakiem joselu rodrygo xD

2

Jak Xavi przegra mistrza z tym Realem z tyloma problemami, to może się pakować po sezonie

16

Nie wiem co się z nim stało

4

Ale spotkanie xD

1

@cchesterr43 w przerwie meczu będą tańczyć bachate na środku boiska xd

0

@LM10GOAT już jakiegoś Hiszpana szuka na trybunach xD

14

Kylian klasa, ale wiadomo Polaczki mówią że ukradzione xD

0

@AFA90 No jak ty lubisz oglądać Gonzaleza który tylko przeszkadza Argentynie to współczuje, a co do tego że to kadra 4-5 na świecie to bzdury i tak tylko Messi sprawił że sięgnęli po MŚ, gdyby nie ten gol z Meksykiem to nawet by z grupy nie wyszli :)

6

@Encore No w porównaniu z taką Portugalią, Brazylią czy Francją, to tak, ta kadra jest przeciętna. Nawet Tomasz Ćwiąkała po meczu z Francją mówił o tym, że jest pod wrażeniem, że Scaloni z tak przeciętną kadrą zrobił taki wynik

2

Dla mnie i tak to, że Messi wygrał z tą reprezentacją mistrzostwo świata to jest coś niesamowitego, wątpie że inny piłkarz tyle by wygrał z tą nie oszukujmy się przeciętną reprezentacją

0

Można iść spać, Argetyna tragedia

0

Argentyna nic nie gra, zasłużone. Niech Scaloni więcej tego Gonzaleza wystawia

0

Prosze Scaloni zmień tego Gonzaleza po przerwie xD

16

Araujo z Messim

0

@Comentateiro xD dobre

5

Już za miesiąc znów się spotkają ale na dłużej

4

xD gościu ma szczęście że nie jest kibicem united

0

@AFA90 To prawda, ale ma tragiczne wykończenie i słaby drybling
@Emhyr Bardzo często irytuje swoimi wyborami na boisku i nieskutecznością

0

Czyli niestety Argentyna w 10

1

0

Xavi czuje się niedoceniony jako trener :D

1

@Lionel_Messi10 To jak to jest eleven pokazywało miesiąc temu a teraz już nie? xD

0

Ktoś wie czy mecze Argentyny z Urugwajem i Brazylią będą ma eleven?

1

@Emhyr Nie przetłumaczysz mu, on ma jakąś obsesje na punkcie lewusa

2

@MesQueUnClub96 Manipulacja to są wszystkie twoje posty o lewusie, żałosny jesteś człowieku. Co nie zrobi wielki Lewandowski, to zawsze będziesz go bronić xD

5

W wywiadzie mówił że trzeba na niego uważać, bo ma dopiero 16 lat, a teraz drze na niego jape xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?