Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lntrowertyk No tak bo xavi ma słabych piłkarzy xD wy już zrobicie wszystko żeby go usprawiedliwić
5
@bartoszplucinski Guardiola w 2 razy trudniejszej lidze :)
0
@tristan87 oczywiście że tak ale przykre to jest jak ludzi zabolał ten mundial i zniżają się do takich obrzydliwych rzeczy
8
Dokładnie, ostatnio jest jakiś chory najazd na Messiego i wymyślanie jakiś fejków tylko żeby postawić Messiego w złym świetle
1
@Rewolucja123 A w Arsenalu masz takich graczy na takim poziomie co wymieniłeś wyżej? Bo Arteta nie narzeka i robi wyniki ponad stan
1
@Rewolucja123 Tamtego trenera nie ratowały indywidualności piłkarzy i nie miał za sobą kolegi który obecnie jest prezesem klubu :)
1
@Rewolucja123 daje ci porównanie co robił prawdziwy trener kiedyś w Barcelonie, bo obecnie go nie mamy
2
@Rewolucja123 ale po co wracasz do tego co było rok temu jak liczy się co jest teraz, a obecnie tracimy już 4pkt a przed nami mecze z Atletico i Gironą
2
Valverde w grudniu wygrywał lige po 3-0 na barnabeu, Xavi za to może w grudniu ją już przegrać
28
Talizman xd
0
Chłop co zaczepek szuka xD
3
@mekston przychodzi poważny rywal i chłopa nie ma, ale co sobie nabije statystki na amatorów to jego XDD
15
Co wydarzyło się między tobą a Messim?
Rodrygo: "Nie mogę o tym rozmawiać, Real Madryt nie pozwala mi na to" xD
0
@Comentateiro niestety to jest typowy poziom wszystkich tych "komentatorów" w Polsacie Sport premium, czekam z niecierpliwością aż liga mistrzów wróci do canal+
1
Ten Bożydar to chyba dziś jakiś pijany xd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1729971283561984483
0
Czemu ten Bożydar cały czas na Bellinghama mówi Belinghem? Tak się mówi? xD
4
Bożydar doszedł chyba
0
@zmiter912576 Bo rodrygo to wcale też nie jest pajac xd
0
Jeszcze ten pajac
0
Ale ten Onana jest tragiczny XDD
0
@Emhyr i bardzo dobrze, pięknie będzie zobaczyć tego pajaca z Argentyny w lidze europy :)
0
Scaloni po copa america odchodzi z reprezentacji Argentyny, czyli niestety szanse na występ Messiego na mundialu praktycznie zerowe
44
To prawda
7
Szkoda mi Christensena, że po takim dobrym zeszłym sezonie teraz większość meczów siedzi na lawie, na pewno zasługuje bardziej na gre niż ten elektryczny Kounde
7
On myśli że jest jakimś Messim serio xD
1
Jak psg wyjdzie z drugiego miejsca, to już wiem na kogo trafimy xD
7
Ale przecież Lewandowski nie dostaje podań xD
5
Cancelo jest za dobry na ten klub
6
Pena utrzymuje wuefiste na stanowisku
5
Oby po sezonie sprzedali do Newcastle tego raphinhe