0

@lntrowertyk No tak bo xavi ma słabych piłkarzy xD wy już zrobicie wszystko żeby go usprawiedliwić

5

@bartoszplucinski Guardiola w 2 razy trudniejszej lidze :)

0

@tristan87 oczywiście że tak ale przykre to jest jak ludzi zabolał ten mundial i zniżają się do takich obrzydliwych rzeczy

8

Dokładnie, ostatnio jest jakiś chory najazd na Messiego i wymyślanie jakiś fejków tylko żeby postawić Messiego w złym świetle

1

@Rewolucja123 A w Arsenalu masz takich graczy na takim poziomie co wymieniłeś wyżej? Bo Arteta nie narzeka i robi wyniki ponad stan

1

@Rewolucja123 Tamtego trenera nie ratowały indywidualności piłkarzy i nie miał za sobą kolegi który obecnie jest prezesem klubu :)

1

@Rewolucja123 daje ci porównanie co robił prawdziwy trener kiedyś w Barcelonie, bo obecnie go nie mamy

2

@Rewolucja123 ale po co wracasz do tego co było rok temu jak liczy się co jest teraz, a obecnie tracimy już 4pkt a przed nami mecze z Atletico i Gironą

2

Valverde w grudniu wygrywał lige po 3-0 na barnabeu, Xavi za to może w grudniu ją już przegrać

28

Talizman xd

0

Chłop co zaczepek szuka xD

3

@mekston przychodzi poważny rywal i chłopa nie ma, ale co sobie nabije statystki na amatorów to jego XDD

15

Co wydarzyło się między tobą a Messim?
Rodrygo: "Nie mogę o tym rozmawiać, Real Madryt nie pozwala mi na to" xD

0

@Comentateiro niestety to jest typowy poziom wszystkich tych "komentatorów" w Polsacie Sport premium, czekam z niecierpliwością aż liga mistrzów wróci do canal+

1

Ten Bożydar to chyba dziś jakiś pijany xd
https://x.com/Rozglosnia3/status/1729971283561984483

0

Czemu ten Bożydar cały czas na Bellinghama mówi Belinghem? Tak się mówi? xD

4

Bożydar doszedł chyba

0

@zmiter912576 Bo rodrygo to wcale też nie jest pajac xd

0

Jeszcze ten pajac

0

Ale ten Onana jest tragiczny XDD

0

@Emhyr i bardzo dobrze, pięknie będzie zobaczyć tego pajaca z Argentyny w lidze europy :)

0

Scaloni po copa america odchodzi z reprezentacji Argentyny, czyli niestety szanse na występ Messiego na mundialu praktycznie zerowe

44

To prawda

7

Szkoda mi Christensena, że po takim dobrym zeszłym sezonie teraz większość meczów siedzi na lawie, na pewno zasługuje bardziej na gre niż ten elektryczny Kounde

7

On myśli że jest jakimś Messim serio xD

1

Jak psg wyjdzie z drugiego miejsca, to już wiem na kogo trafimy xD

7

Ale przecież Lewandowski nie dostaje podań xD

5

Cancelo jest za dobry na ten klub

6

Pena utrzymuje wuefiste na stanowisku

5

Oby po sezonie sprzedali do Newcastle tego raphinhe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?