1

Ten raphinha to taki głupi piłkarz xd już mam go dość

0

@parpe ale niestety przy naszym treneiro nie zobaczysz żadnych nowych pomysłów :)

0

Araujo myślami w Monachium

2

Ależ szybki doskok kapitana roberto :)

2

Mecz życia bramkarza drużyny przeciwnej jak zawsze przeciwko Barcelonie się zapowiada xd

1

Ten roberto z tą opaską kapitańską to taki wstyd dla tego klubu xD

0

Greenwood w 13 meczach 3 bramki i 4 asysty, myślicie że się jeszcze odbuduje i kupi go jeszcze jakiś dobry klub, bo szczerze myślałem że będzie to wyglądało gorzej

4

Mayoral w Getafe 12 bramek, Lewandowski w Barcelonie 8 bramek XDD

5

Dziennikarze w tym kraju to żart xd

48

Niesamowite że to już rok, piękny to był dzień
https://x.com/SaraFCBi/status/1736398386729979922

7

Chłop co auto na wędkę zaczepił xD

0

@Bernard777 psg obecnie to jest chyba jednym z najgorszych z ostatnich lat więc bez przesady

0

@adi7adi8 albo zajść dalej niż Atletico w LM

8

Kogo byście chcieli? Ja bym chciał psg żeby się zrewanżować ale w takiej formie to bez szans

3

50 baniek obok nosa nam przejdzie xd

0

@Ptasior nie no ja go ogólnie uważam za dobrego stopera ale w tym sezonie to on przgrywa pojedynki z każdym napastnikiem, nie wiem co się z nim dzieje

0

Czy można powiedzieć że Kounde powoli staje się takim Lengletem w defensywie czy to przesada i to po prostu chwilowa zniżka formy Francuza?

0

Tak szczerze wierzycie że wygramy cokolwiek w tym sezonie?

4

Jutro Sociedad wygrywa i razem z Bilbao tracą do nas już tylko 3pkt, zaczyna się walka o top 4 :)

1

Nie wiem co on bierze przed tymi konferencjami XDD

0

@Azi człowieku proszę cie xd oni wszyscy biegają jak zagubione dzieci, pierwsza lepsza sytuacja dla przeciwnika i tracimy bramke. Nie wierze że są jeszcze obrońcy Xaviego XDD

0

@Cobra303 wypalił się tam i wygrał wszystko więc może pora wracać do domu ;)

0

@Azi za wykończenie nie odpowiada Xavi ale za brak taktyki i schematów już tak

5

Marzenie

10

Typowa Barcelona w tym sezonie

0

Chyba jeszcze nigdy się tak szybko nie wypisaliśmy z walki o mistrzostwo

0

@Firestone chyba jeszcze nigdy tak szybko nie przegraliśmy ligi...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To nie jest karny?

4

Ten Balde to jest tak samo głupi jak raphinha xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?