Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten raphinha to taki głupi piłkarz xd już mam go dość
0
@parpe ale niestety przy naszym treneiro nie zobaczysz żadnych nowych pomysłów :)
0
Araujo myślami w Monachium
2
Ależ szybki doskok kapitana roberto :)
2
Mecz życia bramkarza drużyny przeciwnej jak zawsze przeciwko Barcelonie się zapowiada xd
1
Ten roberto z tą opaską kapitańską to taki wstyd dla tego klubu xD
0
Greenwood w 13 meczach 3 bramki i 4 asysty, myślicie że się jeszcze odbuduje i kupi go jeszcze jakiś dobry klub, bo szczerze myślałem że będzie to wyglądało gorzej
4
Mayoral w Getafe 12 bramek, Lewandowski w Barcelonie 8 bramek XDD
5
Dziennikarze w tym kraju to żart xd
48
Niesamowite że to już rok, piękny to był dzień
https://x.com/SaraFCBi/status/1736398386729979922
7
Chłop co auto na wędkę zaczepił xD
0
@Bernard777 psg obecnie to jest chyba jednym z najgorszych z ostatnich lat więc bez przesady
0
@adi7adi8 albo zajść dalej niż Atletico w LM
8
Kogo byście chcieli? Ja bym chciał psg żeby się zrewanżować ale w takiej formie to bez szans
3
50 baniek obok nosa nam przejdzie xd
0
@Ptasior nie no ja go ogólnie uważam za dobrego stopera ale w tym sezonie to on przgrywa pojedynki z każdym napastnikiem, nie wiem co się z nim dzieje
0
Czy można powiedzieć że Kounde powoli staje się takim Lengletem w defensywie czy to przesada i to po prostu chwilowa zniżka formy Francuza?
0
Tak szczerze wierzycie że wygramy cokolwiek w tym sezonie?
4
Jutro Sociedad wygrywa i razem z Bilbao tracą do nas już tylko 3pkt, zaczyna się walka o top 4 :)
1
Nie wiem co on bierze przed tymi konferencjami XDD
0
@Azi człowieku proszę cie xd oni wszyscy biegają jak zagubione dzieci, pierwsza lepsza sytuacja dla przeciwnika i tracimy bramke. Nie wierze że są jeszcze obrońcy Xaviego XDD
0
@Cobra303 wypalił się tam i wygrał wszystko więc może pora wracać do domu ;)
0
@Azi za wykończenie nie odpowiada Xavi ale za brak taktyki i schematów już tak
5
Marzenie
10
Typowa Barcelona w tym sezonie
0
Chyba jeszcze nigdy się tak szybko nie wypisaliśmy z walki o mistrzostwo
0
@Firestone chyba jeszcze nigdy tak szybko nie przegraliśmy ligi...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To nie jest karny?
4
Ten Balde to jest tak samo głupi jak raphinha xd