0

Wyobraźcie sobie co musi czuć taki Gundogan, który przyszedł z najlepszej drużyny na świecie w której wszystko chodziło jak w zegarku i przyszedł do takiego cyrku xD

2

@kamilop O ile awansujemy do tej fazy pucharowej

3

W podobnej sytuacji nam bramki nie uznali xD
https://x.com/SaraFCBi/status/1728410080268480807

21

Dokładnie

2

@Messi1000000 Barcelonie Xaviego to obecnie żadna drużyna nie leży

0

Od odejścia Messiego i ogólnie w ostatnich latach nie mieliśmy tak dobrego składu jak teraz mamy, szkoda tylko że cały ten potencjał jest marnowany przez tego betona na ławce i zanosi się na sezon bez pucharów

1

@Emhyr Jeśli ma troche godności to powinien się sam zwolnić bo tylko działa na szkode klubu

1

Haha jak po tym meczu nie zwolnią tego wuefisty to mamy sezon bez pucharów

0

@tristan87 Sorry zirytował mnie

1

Najbardziej toksyczna fanbaza w świecie piłki, to jak im Messi siedzi na bani jest niesamowite
https://x.com/staniszewskida/status/1728137656695939111

2

@Lionel_Messi10 To jest presezon, będziesz oglądać jakieś mecze towarzyskie?

1

Szkoda że Messi wybrał sobie taki kierunek do grania bo zobaczymy go dopiero w marcu :(

1

xD ale odklejka

0

@GeraltzKatalonii To mógł już w przerwie zejść a nie osłabiać zespół

0

Chyba najgorszy mecz Messiego od kilku lat

4

Haha ale nieoczekiwana bramka ale brawo!!

0

Raphinha w tym meczu to typowy Raphinha z Barcelony xD

0

Druga żółta kartka to jest

0

Tu się zaczyna boks a nie piłka nożna

0

Tutaj będą co chwile faule XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba nie wrócą xD

0

@Szmulek Nie wiem może po prostu poszli do szatni żeby się to uspokoiło, zobaczymy

1

No nie wiem czy Messi podjął dobrą decyzje xD

1

@Lionel_Messi10 @Cataloniec94 Dla mnie trochę zmarnowali swoje złote pokolenie jak Belgowie z tym że Brazylia ma dużo fajnych młodych grajków, którzy mogą odpalić w przyszłości, a Belgia nie

1

Skład brazoli, Argetyna musi wykorzystać te słabe boki obrony

0

@DaPidejpi Może to że wygrają bez problemu?

1

@DaPidejpi Tak szukam wymówki na mecz towarzyski xD

3

Bez sensu ten mecz, ronaldo ma nieporównywalnie lepszy skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?