Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To jest ten mental
10
Ale piękne zdjęcie, Ciro to mały Gavi xD
1
@Khajio No ja jakoś nie oglądam i go znam, trudno nie znać takiej legendy
9
Jak można nie wiedzieć kim jest Djokovic xD
1
@barcanawieki to jest fejk, on tego nie powiedział
0
@Uukasz_93 Spokojnie, to jest fejk :) to konto prowadzi fanboj ronaldo i często publikuje fałszywe cytaty żeby umniejszyć Messiemu
9
@zodiak_10 haha ale mentalnie to jest dzieciaczek, chłop wkur*iony chyba tak po wczorajszej gali XDD
15
Pięknie go prowokują xD
11
Messi zamierza także zrobić sobie zdjęcie ze swoimi ośmioma złotymi piłkami, sześcioma złotymi butami oraz tytułami Pucharu Świata i Copa America
5
Mateo to goat
4
Mbappe pogratulował Messiemu
0
Ogólnie to nie ma co teraz wchodzić na fb, to co tam się dzieje to hit xD
0
@Chaoss przecież pamiętam co pisałeś w czasie mundialu xD
0
@DonCarletto to może popatrz sobie na georgine skoro Antonela tak sztuczna i szybko zaśniesz
1
Widzicie jaka Antonela jest skromna? Drogba ją zaprasza na scene, ale ona chce żeby to Messi był tego dnia najważniejszy
0
@Danny Gaucho @VegetaPolska Haha dobra nie będę z wami dyskutować. Dlaczego nie napiszecie nic o Georginie która ma zrobiony nawet tyłek a antonela nie? Żenada
3
@VegetaPolska Przecież ona jest naturalna xD
2
@Chaoss Typie masz zawsze taki ból dupy o Messiego xD teraz jeszcze wjeżdżasz na jego rodzine, obrzydliwe
0
@macio_944 gdzie tak powiedział?
12
Ja rozumiem, że ktoś może się nie zgadzać z tym, że Messi wygra zp, ale ludzie którzy go obrażają od karłów i jego rodzine, to najgorszy sort i dno dna
64
Chyba coś im się przypomniało :D
3
@PatrychoO No co ty przecież dzisiaj tutaj dużo osób pisało że nie widzi nic złego w zapraszaniu na taką prestiżową gale patola z internetu xD
13
Ale ta Francja to są zwierzęta xD gwizdać na chłopa
2
Ziomki :)
0
@Messibestplayerintheworld Co mówili bo akurat byłem w ubikacji xD
0
@insp1re Co? xD ty chyba jesteś jak typowa Juleczka z Twittera
7
Wuja podrywa xD
0
@Faro serio? Ja słyszałem oklaski i głośne krzyki Messi
0
Do gali zostało 40 minut a Messiego nadal nie ma
0
@Lama20 Messi nie potrzebuje zniżać się do jego poziomu i gadać z typem który pokazuje penisa na transmisji na żywo :)