Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston @VegetaPolska wszyscy dobrze wiemy że i tak tam przejdzie :)
5
Ale Mbappe będzie chodził na nowym camp nou :)
0
@Kamiloza91 A co jak Szachtar wygra z Porto? :)
1
@barcelonaLM Tylko teraz wyobraź sobie, że przegrywamy z Porto, co wcale nie jest niemożliwe i wtedy nasi piłkarze pojadą do Belgii w pełnych gaciach
4
@_barti Chyba nikt nie sądził, że będziemy bawić się w obliczenia czy wyjdziemy czy nie, smutne
1
@kuz Niesamowite, że są jakiegokolwiek wyliczenia czy my wgl wyjdziemy z tej śmiesznej grupy. Dostaliśmy najsłabszą grupe w lm, słabszej się nie da. Niestety ale nie nadajemy się do gry w lm, bo nas zawsze brutalnie weryfikuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@oZinho Okej, mam nadzieje że delektujesz się grą naszych wybitnych skrzydłowych i ich "dryblingiem"
0
@DonCarletto To że zawsze coś z jego chaosu coś wynikało, albo było zagrożenie, teraz tylko są wrzutki bo żaden nasz skrzydłowy nie umie dryblować
0
Możecie się śmiać, ale brakuje Dembele. Wiadomo wykończenie miał tragiczne, ale przynajmniej robił różnice i umiał dryblować, teraz nie mamy ani jednego takiego zawodnika
3
Ale przeskok z tej kopaniny Barcelony na Milan - Psg xD
0
@goldmetaxa Dokładnie gdyby to był jakiś Koeman to by go już zwolnił
0
@Emhyr Ale raphinha gra tak zawsze
4
Wiecie co jest absurdalne? Że my teraz robimy wyliczenia czy Barcelona wyjdzie czy nie wyjdzie z tej śmiesznej grupy XDD
0
@sokot I dwa skrzydła
2
Po tylu kompromitacjach takie wpisy już nawet nie denerwują tylko śmieszą
https://x.com/Rusherflyyy/status/1721957259482128839
11
0
Barcelona to największy mem w historii ligi mistrzów i już tak zostanie
0
@Emhyr Mam nadzieje że dalej jesteś zwolennikiem Raphinhi
0
Haha Balde jest tragiczny
1
Lewandowski tak naprawde to obecnie nie zasługuje nawet na pozwolenia do reprezentacji
0
Nawet jakbyśmy w tym sezonie nic nie wygrali, to Laporta i tak swojego kumpla nie zwolni xD kolesiostwo
0
Ciekawe czy Lewandowski się wgl spocił dzisiaj
0
@Kilotopy Bez przesady
@Muevertigo Nico Williams albo Savio z Girony
0
Sprzedać ferrana i raphinhe i za pieniądze z nich kupić jednego prawdziwego skrzydłowego
8
Wystarczyły tylko 2 miesiące żeby Cancelo dostosował się do tego betonu Xaviego i już nie gra jak na początku
0
@KierownikLucas Jak tak się stanie to mogą zaorać już ten klub
0
My jeszcze możemy wyjść z drugiego miejsca w tej śmiesznej grypie xD nie zdziwie się jak tak będzie
1
Hahahaha jaki wstyd
0
@Lisek Taka siłę w ataku? xD kogo niby?