2

@mekston @VegetaPolska wszyscy dobrze wiemy że i tak tam przejdzie :)

5

Ale Mbappe będzie chodził na nowym camp nou :)

0

@Kamiloza91 A co jak Szachtar wygra z Porto? :)

1

@barcelonaLM Tylko teraz wyobraź sobie, że przegrywamy z Porto, co wcale nie jest niemożliwe i wtedy nasi piłkarze pojadą do Belgii w pełnych gaciach

4

@_barti Chyba nikt nie sądził, że będziemy bawić się w obliczenia czy wyjdziemy czy nie, smutne

1

@kuz Niesamowite, że są jakiegokolwiek wyliczenia czy my wgl wyjdziemy z tej śmiesznej grupy. Dostaliśmy najsłabszą grupe w lm, słabszej się nie da. Niestety ale nie nadajemy się do gry w lm, bo nas zawsze brutalnie weryfikuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@oZinho Okej, mam nadzieje że delektujesz się grą naszych wybitnych skrzydłowych i ich "dryblingiem"

0

@DonCarletto To że zawsze coś z jego chaosu coś wynikało, albo było zagrożenie, teraz tylko są wrzutki bo żaden nasz skrzydłowy nie umie dryblować

0

Możecie się śmiać, ale brakuje Dembele. Wiadomo wykończenie miał tragiczne, ale przynajmniej robił różnice i umiał dryblować, teraz nie mamy ani jednego takiego zawodnika

3

Ale przeskok z tej kopaniny Barcelony na Milan - Psg xD

0

@goldmetaxa Dokładnie gdyby to był jakiś Koeman to by go już zwolnił

0

@Emhyr Ale raphinha gra tak zawsze

4

Wiecie co jest absurdalne? Że my teraz robimy wyliczenia czy Barcelona wyjdzie czy nie wyjdzie z tej śmiesznej grupy XDD

0

@sokot I dwa skrzydła

2

Po tylu kompromitacjach takie wpisy już nawet nie denerwują tylko śmieszą
https://x.com/Rusherflyyy/status/1721957259482128839

11



0

Barcelona to największy mem w historii ligi mistrzów i już tak zostanie

0

@Emhyr Mam nadzieje że dalej jesteś zwolennikiem Raphinhi

0

Haha Balde jest tragiczny

1

Lewandowski tak naprawde to obecnie nie zasługuje nawet na pozwolenia do reprezentacji

0

Nawet jakbyśmy w tym sezonie nic nie wygrali, to Laporta i tak swojego kumpla nie zwolni xD kolesiostwo

0

Ciekawe czy Lewandowski się wgl spocił dzisiaj

0

@Kilotopy Bez przesady
@Muevertigo Nico Williams albo Savio z Girony

0

Sprzedać ferrana i raphinhe i za pieniądze z nich kupić jednego prawdziwego skrzydłowego

8

Wystarczyły tylko 2 miesiące żeby Cancelo dostosował się do tego betonu Xaviego i już nie gra jak na początku

0

@KierownikLucas Jak tak się stanie to mogą zaorać już ten klub

0

My jeszcze możemy wyjść z drugiego miejsca w tej śmiesznej grypie xD nie zdziwie się jak tak będzie

1

Hahahaha jaki wstyd

0

@Lisek Taka siłę w ataku? xD kogo niby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?