9

Ten tylko z karnych strzela, ale potem powiedzą że Messi dostaje karne od sędziów xD

1

@Ptasior on myśli że my to potęga xD

2

Transfer Messiego do Interu Miami?

Zlatan Ibrahimović: Cieszę się z jego powodu. Teraz mogą wrócić do oglądania piłki nożnej. Kiedy ja odszedłem, wrócili do oglądania baseballu.

0

@Javier_Tebas gdyby Messi grał co dwa lata w eliminacjach na Litwy, Łotwy, Luksemburgii jak Ronaldo, to miałby więcej bramek niż Ronaldo. To są właśnie rywale na mecze towarzyskie a Ronaldo ma z nimi najwięcej bramek więc się nie odzywaj

1

@supraomnes1 nie wierze że serio zadajesz to pytanie xD

0

@Javier_Tebas Słaby troll, wracaj na swoją strone

1

O Jezu Mbappe ale bramka :O

2

Jak jesteście na grupie rzeźnicy kartomani na fb, to polecam poczytać komentarze pod tym postem jak ludzie już płaczą, a co dopiero będzie w dniu gali xD
"Andrea Ideylie Perola: Leo Messi został już poinformowany o tym, że Złota Piłka 2023 trafi w jego ręce!"

0

@AFA90 No nie wiem, Scaloni ma do niego słabość xD

1

Nie wiem co Scaloni widzi w tym Gonzalezie. Dobrze że miał kontuzje na mundialu, bo nie wiem czy Argentyna z nim w składzie by to wygrała xD

1

Dobra ściągaj tego Gonzaleza bo nie wytrzymam zaraz xD

0

@Lionel_Messi10 Ale typie jak Messi będzie na boisku, bo przecież jak Messi będzie zdrowy to nie będą tak grać na pewno

0

@AFA90 To jaki problem zrobić coś takiego jak w City czasami robi Guardiola? I wtedy w ataku Alvarez razem z Lautaro, bo przecież Alvarez często wraca się do obrony, to nie byłoby takie złe

0

@Emhyr Nie wiadomo czy sobie przegrał, według mnie szanse są wyrównane. Gdyby Messi nie poszedł do mls, to na 100% by wygrał, a takto to nie wiadomo

5

Jaracie się jeszcze tą złotą piłką? Dla mnie po tym jak Messi wygrał MŚ, to już mi wszystko jedno czy wygra Haaland czy Messi, i tak już nikt go nie dogoni i pozostanie rekordzistą

1

@tristan87 U mnie Ferdek drugie miejsce xD

8

Żaden komentator mnie nie irytuje tak bardzo jak ten typ

0

Hahaha jaki wałek

0

Jak tu sędzia nie doliczy co najmniej 10 minut to będzie żart

1

Hahah Roberto na szybkość XDDD

3

Chabiniak nie płacz

0

Nie będzie bramki

0

@tbas czyli tak jak my :)

0

@qbuteq Żartuj sobie tylko potem się nie rozczaruj i nie przychodź tutaj na strone narzekać

1

Jak jeszcze za rok do tego Bellinghama dołączy Mbappe, to bardzo ciężko będzie nam coś wygrać przez następną dekade

0

Bellingham im wygra to mistrzostwo

0

Oho

40

Obwiniali Messiego teraz czas na Mbappe xD

4

Prawda jest taka że w 2015 MSN wygrało nam tryplet

0

Tragiczny mecz. Nie mamy czego szukać z lepszymi przeciwnikami, a na pewno nie z tym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?