Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ten tylko z karnych strzela, ale potem powiedzą że Messi dostaje karne od sędziów xD
1
@Ptasior on myśli że my to potęga xD
2
Transfer Messiego do Interu Miami?
Zlatan Ibrahimović: Cieszę się z jego powodu. Teraz mogą wrócić do oglądania piłki nożnej. Kiedy ja odszedłem, wrócili do oglądania baseballu.
0
@Javier_Tebas gdyby Messi grał co dwa lata w eliminacjach na Litwy, Łotwy, Luksemburgii jak Ronaldo, to miałby więcej bramek niż Ronaldo. To są właśnie rywale na mecze towarzyskie a Ronaldo ma z nimi najwięcej bramek więc się nie odzywaj
1
@supraomnes1 nie wierze że serio zadajesz to pytanie xD
0
@Javier_Tebas Słaby troll, wracaj na swoją strone
1
O Jezu Mbappe ale bramka :O
2
Jak jesteście na grupie rzeźnicy kartomani na fb, to polecam poczytać komentarze pod tym postem jak ludzie już płaczą, a co dopiero będzie w dniu gali xD
"Andrea Ideylie Perola: Leo Messi został już poinformowany o tym, że Złota Piłka 2023 trafi w jego ręce!"
0
@AFA90 No nie wiem, Scaloni ma do niego słabość xD
1
Nie wiem co Scaloni widzi w tym Gonzalezie. Dobrze że miał kontuzje na mundialu, bo nie wiem czy Argentyna z nim w składzie by to wygrała xD
1
Dobra ściągaj tego Gonzaleza bo nie wytrzymam zaraz xD
0
@Lionel_Messi10 Ale typie jak Messi będzie na boisku, bo przecież jak Messi będzie zdrowy to nie będą tak grać na pewno
0
@AFA90 To jaki problem zrobić coś takiego jak w City czasami robi Guardiola? I wtedy w ataku Alvarez razem z Lautaro, bo przecież Alvarez często wraca się do obrony, to nie byłoby takie złe
0
@Emhyr Nie wiadomo czy sobie przegrał, według mnie szanse są wyrównane. Gdyby Messi nie poszedł do mls, to na 100% by wygrał, a takto to nie wiadomo
5
Jaracie się jeszcze tą złotą piłką? Dla mnie po tym jak Messi wygrał MŚ, to już mi wszystko jedno czy wygra Haaland czy Messi, i tak już nikt go nie dogoni i pozostanie rekordzistą
1
@tristan87 U mnie Ferdek drugie miejsce xD
8
Żaden komentator mnie nie irytuje tak bardzo jak ten typ
0
Hahaha jaki wałek
0
Jak tu sędzia nie doliczy co najmniej 10 minut to będzie żart
1
Hahah Roberto na szybkość XDDD
3
Chabiniak nie płacz
0
Nie będzie bramki
0
@tbas czyli tak jak my :)
0
@qbuteq Żartuj sobie tylko potem się nie rozczaruj i nie przychodź tutaj na strone narzekać
1
Jak jeszcze za rok do tego Bellinghama dołączy Mbappe, to bardzo ciężko będzie nam coś wygrać przez następną dekade
0
Bellingham im wygra to mistrzostwo
0
Oho
40
Obwiniali Messiego teraz czas na Mbappe xD
4
Prawda jest taka że w 2015 MSN wygrało nam tryplet
0
Tragiczny mecz. Nie mamy czego szukać z lepszymi przeciwnikami, a na pewno nie z tym trenerem