Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston czy na spokojnie to się przekonamy po meczu z Porto :)
0
@Barca1922 nie przesadzaj nie ma wcale dużo okazji
1
Raphinha jest za słaby na taki klub jak Barcelona
0
Ale lewy jest wolny xD
2
Felix tak ładnie wychodził to ten podał do tyłu xD
0
Spytają go o przekręty finansowe?
7
Ale oni są tragiczni bez Messiego, niech ten Beckham tam kogoś ściągnie, bo Ronaldo dostał tyle gwiazd do zespołu, a Messi gra tam sam i wszystko zależy od niego, a w tym wieku nie może tak być
4
@zodiak_10 Wydaje mi się że to jest bliżej niż nam się wydaję niestety. Możliwe że jakoś dociągnię do tego copa america i zakończy kariere
4
@Adran360 Mają dwa mecze zaległe więc jakby wygrali to mieliby 9 miejsce, które daje awans, ale bez Messiego raczej bez szans
2
@Adran360 ponoć Messi może nawet nie zagrać w 5 pozostałych meczach Interu, więc chyba po sezonie
8
Można iść spać, Messi nie znalazł się nawet w szerokiej kadrze na mecz
4
Real zaraz nie będzie miał kim grać w tej obronie xD
0
@Emhyr to się zdziwisz jak Real pewnie ten mecz na spokojnie sobie wygra xD
0
@Nazio_87 Podziwiam za pewność siebie że z taką grą, a szczególnie w obronie wygramy z Realem :)
0
@MesQueUnClub96 Ty ochroniarzu Lewandowskiego, ja jestem za Barceloną więc coś ci nie wyszło
1
No i Real wraca na swoje miejsce, fajnie że mogliśmy się nacieszyć liderem 2 dni
0
@alexbarca jak nie ma ruchu bez piłki to co ma zrobić?
0
@pavlaco Niestety przyszedł do drużyny o klasę gorszą gdzie nie ma ruchu to niestety nie widać jego największych atutów
1
Możecie mówić, że wina Ter Stegena czy Romeu, ale ja tutaj nie widze żadnego schematu czy pomysłu. Ta drużyna się nie rozwija i stoi w miejscu. Gdyby trenerem był Koman to byście go wyzywali od betonów, ale oczywiście Xaviego nie można skrytykować bo legenda klubu xD
0
Ja pierdziele przecież to nie są zawodnicy Barcelony xD oni mają problem żeby kilka podań na malej przestrzeni wymienić
1
Haha ale wałek XDD
1
Hahha wiedziałem XDD ja już się przyzwyczaiłem
0
Będzie faul dla nich
0
Co to są za straty kur**a? Przecież oni nie grali takiej tragedii nawet za Komana
1
Jak my będziemy grać tym Romeu z lepszymi przeciwnikami to będzie autostrada do naszej bramki
2
A czego wy się spodziewaliście od Romeu? Przecież to jest średniak i gdyby nie słaba sytuacja finansowa Barcelony to nigdy by tu nie trafił
0
Hahah ta obrona to żart
0
@DragonxNF bez przesady xD
0
@4drian0 Ale murowali się a nie pressowali jak nas
0
Raphinha to jest taki dzban xD ale potem jest obrażony że nie gra w pierwszym składzie