2

@mekston czy na spokojnie to się przekonamy po meczu z Porto :)

0

@Barca1922 nie przesadzaj nie ma wcale dużo okazji

1

Raphinha jest za słaby na taki klub jak Barcelona

0

Ale lewy jest wolny xD

2

Felix tak ładnie wychodził to ten podał do tyłu xD

0

Spytają go o przekręty finansowe?

7

Ale oni są tragiczni bez Messiego, niech ten Beckham tam kogoś ściągnie, bo Ronaldo dostał tyle gwiazd do zespołu, a Messi gra tam sam i wszystko zależy od niego, a w tym wieku nie może tak być

4

@zodiak_10 Wydaje mi się że to jest bliżej niż nam się wydaję niestety. Możliwe że jakoś dociągnię do tego copa america i zakończy kariere

4

@Adran360 Mają dwa mecze zaległe więc jakby wygrali to mieliby 9 miejsce, które daje awans, ale bez Messiego raczej bez szans

2

@Adran360 ponoć Messi może nawet nie zagrać w 5 pozostałych meczach Interu, więc chyba po sezonie

8

Można iść spać, Messi nie znalazł się nawet w szerokiej kadrze na mecz

4

Real zaraz nie będzie miał kim grać w tej obronie xD

0

@Emhyr to się zdziwisz jak Real pewnie ten mecz na spokojnie sobie wygra xD

0

@Nazio_87 Podziwiam za pewność siebie że z taką grą, a szczególnie w obronie wygramy z Realem :)

0

@MesQueUnClub96 Ty ochroniarzu Lewandowskiego, ja jestem za Barceloną więc coś ci nie wyszło

1

No i Real wraca na swoje miejsce, fajnie że mogliśmy się nacieszyć liderem 2 dni

0

@alexbarca jak nie ma ruchu bez piłki to co ma zrobić?

0

@pavlaco Niestety przyszedł do drużyny o klasę gorszą gdzie nie ma ruchu to niestety nie widać jego największych atutów

1

Możecie mówić, że wina Ter Stegena czy Romeu, ale ja tutaj nie widze żadnego schematu czy pomysłu. Ta drużyna się nie rozwija i stoi w miejscu. Gdyby trenerem był Koman to byście go wyzywali od betonów, ale oczywiście Xaviego nie można skrytykować bo legenda klubu xD

0

Ja pierdziele przecież to nie są zawodnicy Barcelony xD oni mają problem żeby kilka podań na malej przestrzeni wymienić

1

Haha ale wałek XDD

1

Hahha wiedziałem XDD ja już się przyzwyczaiłem

0

Będzie faul dla nich

0

Co to są za straty kur**a? Przecież oni nie grali takiej tragedii nawet za Komana

1

Jak my będziemy grać tym Romeu z lepszymi przeciwnikami to będzie autostrada do naszej bramki

2

A czego wy się spodziewaliście od Romeu? Przecież to jest średniak i gdyby nie słaba sytuacja finansowa Barcelony to nigdy by tu nie trafił

0

Hahah ta obrona to żart

0

@DragonxNF bez przesady xD

0

@4drian0 Ale murowali się a nie pressowali jak nas

0

Raphinha to jest taki dzban xD ale potem jest obrażony że nie gra w pierwszym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?