Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 oczywiście tylko przeciwko nam tak grają na reszte meczów mają wyrąbane xD
0
@Barcaa12 też mnie to wkurza, na inne mecze nie przeznaczają tyle energii i poświęceń jak przeciwko Barcelonie
0
Atak z dzisiejszego meczu to jest jest poziom Barcelony oprócz Felixa
1
@Barcaa12 zawsze tak grają te słabe drużyny przeciwko Barcelonie
0
Majorka w tym sezonie nic nie gra ale oczywiście przeciwko Barcelonie mecz życia się szykuje xD
0
Hahah my z pod pressingu Majorki nie umiemy wyjść xD
1
@DiscoCzareQ wiesz ja jakoś nie lubię oglądać meczów w innym języku, ale dzięki za rade :D
0
Oczywiście kibic Realu komentuje mecz Barcelony, rzygać mi się chce jak słysze głos tego Chabiniaka
12
I cyk rozwiązanie kontraktu i za darmo do Barcelony i kolejny masterclass Laporty xD
1
@FcPortoFan1999 Jeśli Barcelona nie wygra tej grupy, to będzie kompromitacja, a czy Porto ma szanse oczywiście że ma. Dla mnie od Anfield 2019 po Barcelonie można się spodziewać wszystkiego w LM, poza tym Porto to nie są ogórki i potrafią zaskoczyć i np takie Juve wyrzucić z LM xD
1
@FcPortoFan1999 Ja tam się obawiam tego wyjazdu, bo pewnie u was na trybunach będzie gorąco, a jeszcze jak bramke jakąś strzelicie, to kibice mogą was ponieść
0
@FcPortoFan1999 Jak widzisz mecz Barcy z Porto za tydzień? Porto może zaskoczyć i wygrać, bo ja nie za bardzo śledze lige portugalską
0
@P33ck w lidze farmerów rzeczywiście jest się czym podniecać, oni powinni w tej lidze wygrywać mistrzostwo bez porażki
0
Atletico już zesrane broni w polu karnym xD oni to jeszcze wygrają
0
Dlaczego kibic Realu Madryt komentuje mecz?
1
@BlackDream wiem że żartujesz spokojnie :D
0
@VegetaPolska A kogo ma wystawić z przodu? xD on tam ma tylko do wyboru Rodrygo i Joselu
0
@Firestone przy dwóch bramkach był bez szans
0
@BlackDream Nie chodzi o kolor skóry tylko o ich sposób bycia :)
0
Który piłkarz Realu najbardziej was irytuje oprócz Viniego? Mnie Tchouameni i Camavinga
0
Pięknie hahahaha
0
@FcPortoFan1999 W Hiszpanii na pewno, na świecie nie wiem
3
Atletico ma chyba najgorszych kibiców
3
Myślicie że serio był po "czymś" czy jakiś dziwny tik nerwowy? xD
0
@Szmulek Przecież jego to wyjaśnia każdy trener, który chociaż trochę ogarnia
2
Pierwszy lepszy trener i Xavi już wyjaśniony xD trener na lata
0
#xaviball XDDDD
1
Haha oni 3 podania i są pod naszą bramką xD xaviball
0
Haha to jest ten wasz ferran xD zawsze mówiłem że chłop w kluczowych momentach jest mierny
0
Niektórzy już tak odlecieli po tych dwóch meczach ze słabymi przeciwnikami, że myśleli że dojdziemy do finału LM a dziś szyba weryfikacja xD