0

@4drian0 oczywiście tylko przeciwko nam tak grają na reszte meczów mają wyrąbane xD

0

@Barcaa12 też mnie to wkurza, na inne mecze nie przeznaczają tyle energii i poświęceń jak przeciwko Barcelonie

0

Atak z dzisiejszego meczu to jest jest poziom Barcelony oprócz Felixa

1

@Barcaa12 zawsze tak grają te słabe drużyny przeciwko Barcelonie

0

Majorka w tym sezonie nic nie gra ale oczywiście przeciwko Barcelonie mecz życia się szykuje xD

0

Hahah my z pod pressingu Majorki nie umiemy wyjść xD

1

@DiscoCzareQ wiesz ja jakoś nie lubię oglądać meczów w innym języku, ale dzięki za rade :D

0

Oczywiście kibic Realu komentuje mecz Barcelony, rzygać mi się chce jak słysze głos tego Chabiniaka

12

I cyk rozwiązanie kontraktu i za darmo do Barcelony i kolejny masterclass Laporty xD

1

@FcPortoFan1999 Jeśli Barcelona nie wygra tej grupy, to będzie kompromitacja, a czy Porto ma szanse oczywiście że ma. Dla mnie od Anfield 2019 po Barcelonie można się spodziewać wszystkiego w LM, poza tym Porto to nie są ogórki i potrafią zaskoczyć i np takie Juve wyrzucić z LM xD

1

@FcPortoFan1999 Ja tam się obawiam tego wyjazdu, bo pewnie u was na trybunach będzie gorąco, a jeszcze jak bramke jakąś strzelicie, to kibice mogą was ponieść

0

@FcPortoFan1999 Jak widzisz mecz Barcy z Porto za tydzień? Porto może zaskoczyć i wygrać, bo ja nie za bardzo śledze lige portugalską

0

@P33ck w lidze farmerów rzeczywiście jest się czym podniecać, oni powinni w tej lidze wygrywać mistrzostwo bez porażki

0

Atletico już zesrane broni w polu karnym xD oni to jeszcze wygrają

0

Dlaczego kibic Realu Madryt komentuje mecz?

1

@BlackDream wiem że żartujesz spokojnie :D

0

@VegetaPolska A kogo ma wystawić z przodu? xD on tam ma tylko do wyboru Rodrygo i Joselu

0

@Firestone przy dwóch bramkach był bez szans

0

@BlackDream Nie chodzi o kolor skóry tylko o ich sposób bycia :)

0

Który piłkarz Realu najbardziej was irytuje oprócz Viniego? Mnie Tchouameni i Camavinga

0

Pięknie hahahaha

0

@FcPortoFan1999 W Hiszpanii na pewno, na świecie nie wiem

3

Atletico ma chyba najgorszych kibiców

3

Myślicie że serio był po "czymś" czy jakiś dziwny tik nerwowy? xD

0

@Szmulek Przecież jego to wyjaśnia każdy trener, który chociaż trochę ogarnia

2

Pierwszy lepszy trener i Xavi już wyjaśniony xD trener na lata

0

#xaviball XDDDD

1

Haha oni 3 podania i są pod naszą bramką xD xaviball

0

Haha to jest ten wasz ferran xD zawsze mówiłem że chłop w kluczowych momentach jest mierny

0

Niektórzy już tak odlecieli po tych dwóch meczach ze słabymi przeciwnikami, że myśleli że dojdziemy do finału LM a dziś szyba weryfikacja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?