1

Mecz do zapomnienia, czułem się jakbym oglądał reprezentacje Polski

1

@hayek oczywiście że tak i nawet się z tym nie kryje

1

Ale to jest dramat że oni w 10 nadal lepiej wyglądają niż my w 11

7

Laboga co taki smutny jesteś? Hahah

0

Boże jaka ta liga jest żenująca XDDD

2

Jak tutaj nie będzie karnego to ta liga to jest żart xdddddd

0

Hahah co on chce oglądać xDDDD

0

Kurde lewy prosze cię traf to

1

@MesQueUnClub96 Dobra człowieku przestań go bronić, chłop jest tragiczny

0

Dziennikarzyk Laboga jaki odrazu szczęśliwy się zrobił :)

1

Hahaha więcej miejsca trzeba było mu zostawić

0

Osasuna ciśnie Barcelone XDD

1

Niech ten Laboga przestanie pieprzyć te głupoty, madryciarz już wylicza ile punktów straty będziemy mieli do Realu w przypadku remisu XDD

0

Roberto ostatni raz w tym sezonie pierwszy skład

2

To co będzie anulowana? XDD

4

Roberto jest tak tragiczny w obronie że Yamal musiał się cofnąć żeby mu pomóc xD

2

Jak mówiłem że to co widzimy to jest maks naszego wybitnego taktyka to zostałem zjedzony przez obrońców ogrodnika XDD

0

@Kondziubarca mamy fajny skład ale niestety cały potencjał jest marnowany przez trenera

1

Dla mnie Lewandowski nie pasuje do gry Barcelony, to jest kolejny mecz w którym Lewandowski wygląda jak ciało obce

1

Hahah Roberto wirtuoz

0

Hahha i potem takie akcje będę się mścić

0

Po tym sezonie Lewemu kończy się kontrakt czy dopiero w następnym?

0

Haha typowo żadne zaskoczenie

0

Ciekawe za co te 9 minut xD

0

Niestety pewnie wcisną w końcówce jak zawsze

1

Chłop już sobie wymówke szykuje gdyby nie udało mu się wyjść z tej łatwej grupy XDD

12

Dokładnie

8

@Bartula To nie była setka? XDD ale teraz żeś przesadził, ale w sumie masz rację to nie była seta to była dwusetka

0

Za kilka sekund koniec okienka, więc jak oceniacie transfery Barcelony w skali od 1 do 10

3

I bardzo dobrze, nikt nie będzie odczuwał dodatkowej presji tego numeru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?