2

Trzeba było przedłużyć ten kontrakt Xaviemu do 2030

6

To nie zła liga xD

0

Co ten Martinez wszystko wpuszcza XDD

14

Coś pięknego :)

0

@Emhyr Wole się nie nastawiać jak z Messim, bo pewnie i tak przedłuży z Bayernem

5

Kimmich wie co dobre

10

Messi: byłem jedynym mistrzem świata, który nie został uznany przez swój klub

3

@HighestInTheRoom Sevilla 2018, wynik 4-2? :)

3

@Artysta9 @Bartula ludzie co wy piszecie xD tak taki profesjonalista jak Messi będzie symulował kontuzje, żeby sobie na ławie posiedzieć z Albą xD

6

Dobra Messi schodzi to można iść spać :D

1

@kuz Nie no, raczej te 25 baniek będziemy mieć na jego wykup, gorzej z Felixem, bo tam nie widze żadnych szans na wykup

19

Cancelo: Manchester City to najlepsza drużyna na świecie, ale gdy dzwoni do ciebie Barcelona nie możesz powiedzieć nie

1

@kuz też jestem takiego zdania, a potem jak padła ta pierwsza bramka to już było po ptakach, bo nasi mentalnie byli zesrani

0

Myślicie że wygralibyśmy z obecnym Bayernem? Moim zdaniem są gorsi niż rok wcześniej gdy z nimi graliśmy

0

Komentator co odleciał haha bawarska tiki taka XDDD

8

Haha nie da się mieć więcej farta niż oni mają

0

Za podobną rękę Polska miała rzut karny z Wyspami Owczymi, ale my oczywiście nie dostaliśmy karnego

1

To nie jest karny?

1

Maszyna ruszyła XDD

0

Haha ten Felix jest przepiękny

0

Widzicie jak Gundogan cały czas rozkłada ręce? Ten pressing jest spóźniony zawsze o kilka sekund przez co łatwiej im wyjść spod pressingu

0

Jednym podaniem mijają całą naszą linie pomocy, nie wygląda to dobrze

5

Z tym Roberto to ich chyba pogięło, oni chyba znów nie chcą wyjść z grupy

0

Myślicie że gdyby Neymar mógł cofnąć czas do lata 2017, to zostałby wtedy w Barcelonie?

0

@Ptasior Dla mnie właśnie żadne zdziwienie. Po prostu to wkleiłem, bo dużo po tym finale powychodziło hejterów na twitterze którzy nie lubią piłki nożnej i myśleli, że siatka miała większą oglądalność xD

0

Po meczu niestety

0

Aż szok że nie dali tu karnego

4

Przegrany mecz z Albanią był bardziej oglądany niż finał w siatke

10

Ciekawe co wymyśli dzisiaj w hola La Liga xD

17

Psg niby najgorszy start w lidze w historii klubu, a i tak tracą tylko 3 punkty do pierwszego miejsca xD ta liga jest żałosna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?