Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba było przedłużyć ten kontrakt Xaviemu do 2030
6
To nie zła liga xD
0
Co ten Martinez wszystko wpuszcza XDD
14
Coś pięknego :)
0
@Emhyr Wole się nie nastawiać jak z Messim, bo pewnie i tak przedłuży z Bayernem
5
Kimmich wie co dobre
10
Messi: byłem jedynym mistrzem świata, który nie został uznany przez swój klub
3
@HighestInTheRoom Sevilla 2018, wynik 4-2? :)
3
@Artysta9 @Bartula ludzie co wy piszecie xD tak taki profesjonalista jak Messi będzie symulował kontuzje, żeby sobie na ławie posiedzieć z Albą xD
6
Dobra Messi schodzi to można iść spać :D
1
@kuz Nie no, raczej te 25 baniek będziemy mieć na jego wykup, gorzej z Felixem, bo tam nie widze żadnych szans na wykup
19
Cancelo: Manchester City to najlepsza drużyna na świecie, ale gdy dzwoni do ciebie Barcelona nie możesz powiedzieć nie
1
@kuz też jestem takiego zdania, a potem jak padła ta pierwsza bramka to już było po ptakach, bo nasi mentalnie byli zesrani
0
Myślicie że wygralibyśmy z obecnym Bayernem? Moim zdaniem są gorsi niż rok wcześniej gdy z nimi graliśmy
0
Komentator co odleciał haha bawarska tiki taka XDDD
8
Haha nie da się mieć więcej farta niż oni mają
0
Za podobną rękę Polska miała rzut karny z Wyspami Owczymi, ale my oczywiście nie dostaliśmy karnego
1
To nie jest karny?
1
Maszyna ruszyła XDD
0
Haha ten Felix jest przepiękny
0
Widzicie jak Gundogan cały czas rozkłada ręce? Ten pressing jest spóźniony zawsze o kilka sekund przez co łatwiej im wyjść spod pressingu
0
Jednym podaniem mijają całą naszą linie pomocy, nie wygląda to dobrze
5
Z tym Roberto to ich chyba pogięło, oni chyba znów nie chcą wyjść z grupy
0
Myślicie że gdyby Neymar mógł cofnąć czas do lata 2017, to zostałby wtedy w Barcelonie?
0
@Ptasior Dla mnie właśnie żadne zdziwienie. Po prostu to wkleiłem, bo dużo po tym finale powychodziło hejterów na twitterze którzy nie lubią piłki nożnej i myśleli, że siatka miała większą oglądalność xD
0
Po meczu niestety
0
Aż szok że nie dali tu karnego
4
Przegrany mecz z Albanią był bardziej oglądany niż finał w siatke
10
Ciekawe co wymyśli dzisiaj w hola La Liga xD
17
Psg niby najgorszy start w lidze w historii klubu, a i tak tracą tylko 3 punkty do pierwszego miejsca xD ta liga jest żałosna