0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr 4 miesiące bez gry jeśli nigdzie nie pójdzie na wypożyczenie :)

0

Jeden z saudyjskich klubów chce wypożyczyć Messiego po zakończeniu sezonu w mls w październiku

0

@Emhyr @BoreekxD Źródło jak źródło, ale zaczyna niepokoić ta cisza z Cancelo

1

Zaraz będzie po Cancelo

0

Niesamowite, że fani Ronaldo zawsze coś wymyślą, żeby umniejszyć Messiemu. Teraz czytam, że mecze w mls są pod niego ustawione i wyreżyserowane xD to już jest hit

2

Ale to pajac jest

0

@bodzio10 Obecne Juve poza zasięgiem?

0

@Uukasz_93 @mekston Polecam sprawdzić ich reszte transferów, a nie tylko Paredesa i Renato ;)

4

No trzeba przyznać że Roma ładnie się wzmacnia. Mam nadzieję że w tym sezonie powalczą o mistrza w końcu

0

Atletico podtrzymuje forme z końcówki tamtego sezonu. Jeśli dalej będą tak grać to faworyt do mistrza

1

@PatrychoO Tak to jest parodia tego profilu co nie zmienia faktu, że i tak był ten uśmieszek bo widziałem po decyzji varu jaki był z siebie dumny

58

Ten uśmieszek xD

6

Ależ spotkanie

27

Piękne wspomnienia :( kto pamięta po jakim meczu to było?
https://x.com/MessiLeoBrasil/status/1690911050793615360

2

On jest chyba chory xD dobrze że villarreal go nie puszcza

0

David Soria: W zeszłym sezonie była to trawa i słońce, w tym sezonie jest to sędzia, zawsze mają wymówke. Gramy na czas? Araujo leżał na ziemi przez 5 minut, aby sędzia przeanalizował rzut karny ale nikt o tym nie mówi.



1

@szkutnik91 Z Messim było podobnie dlatego te dziennikarzyki nic nie znaczą i po prostu trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie i się nie nakręcać, żeby się potem nie rozczarować

1

@PatrychoO Chyba do grudnia xD ja mu tyle czasu daje i chłop poleci. Ta drużyna przestała się rozwijać i stoi w miejscu

0

Ciekawe czy to prawda

0

@michaleu Rzeczywiście nie zauważyłem xd

0

@mekston A oni sobie wyrywali karne? Ja pamiętam tylko że Neymar walczył z Cavanim o karne

0

@Cotutajsiedzieje Akurat też to wstawiłem xD szybszy byłeś

3

Nie za bardzo panowie przepadają za sobą :D

6

Szkoda że tak krótko mogliśmy się cieszyć MSN

1

@PatrychoO też miałem nadzieję, ale niestety info sprzed chwili... Będziemy musieli się męczyć z Ferranem w ataku

0

@Emhyr Nie pisz durnot xD dobrze zobaczymy w trakcie sezonu co będzie pisał o tym jeźdźcu beż głowy. Na pewno zajdziemy daleko z takimi skrzydłami

0

@Compadre Nie ważne, kłócimy się o głupote podczas gdy ten zespół nie ma trenera

0

@Compadre Do Yamala też graliśmy co chwile piłke, żeby sam coś zrobił więc chyba ty nie oglądałeś meczu

0

Lepiej dawać szanse Abde który w ogóle nie myśli na boisku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?