Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr 4 miesiące bez gry jeśli nigdzie nie pójdzie na wypożyczenie :)
0
Jeden z saudyjskich klubów chce wypożyczyć Messiego po zakończeniu sezonu w mls w październiku
0
@Emhyr @BoreekxD Źródło jak źródło, ale zaczyna niepokoić ta cisza z Cancelo
1
Zaraz będzie po Cancelo
0
Niesamowite, że fani Ronaldo zawsze coś wymyślą, żeby umniejszyć Messiemu. Teraz czytam, że mecze w mls są pod niego ustawione i wyreżyserowane xD to już jest hit
2
Ale to pajac jest
0
@bodzio10 Obecne Juve poza zasięgiem?
0
@Uukasz_93 @mekston Polecam sprawdzić ich reszte transferów, a nie tylko Paredesa i Renato ;)
4
No trzeba przyznać że Roma ładnie się wzmacnia. Mam nadzieję że w tym sezonie powalczą o mistrza w końcu
0
Atletico podtrzymuje forme z końcówki tamtego sezonu. Jeśli dalej będą tak grać to faworyt do mistrza
1
@PatrychoO Tak to jest parodia tego profilu co nie zmienia faktu, że i tak był ten uśmieszek bo widziałem po decyzji varu jaki był z siebie dumny
58
Ten uśmieszek xD
6
Ależ spotkanie
27
Piękne wspomnienia :( kto pamięta po jakim meczu to było?
https://x.com/MessiLeoBrasil/status/1690911050793615360
2
On jest chyba chory xD dobrze że villarreal go nie puszcza
0
David Soria: W zeszłym sezonie była to trawa i słońce, w tym sezonie jest to sędzia, zawsze mają wymówke. Gramy na czas? Araujo leżał na ziemi przez 5 minut, aby sędzia przeanalizował rzut karny ale nikt o tym nie mówi.
1
@szkutnik91 Z Messim było podobnie dlatego te dziennikarzyki nic nie znaczą i po prostu trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie i się nie nakręcać, żeby się potem nie rozczarować
1
@PatrychoO Chyba do grudnia xD ja mu tyle czasu daje i chłop poleci. Ta drużyna przestała się rozwijać i stoi w miejscu
0
Ciekawe czy to prawda
0
@michaleu Rzeczywiście nie zauważyłem xd
0
@mekston A oni sobie wyrywali karne? Ja pamiętam tylko że Neymar walczył z Cavanim o karne
0
@Cotutajsiedzieje Akurat też to wstawiłem xD szybszy byłeś
3
Nie za bardzo panowie przepadają za sobą :D
6
Szkoda że tak krótko mogliśmy się cieszyć MSN
1
@PatrychoO też miałem nadzieję, ale niestety info sprzed chwili... Będziemy musieli się męczyć z Ferranem w ataku
0
@Emhyr Nie pisz durnot xD dobrze zobaczymy w trakcie sezonu co będzie pisał o tym jeźdźcu beż głowy. Na pewno zajdziemy daleko z takimi skrzydłami
0
@Compadre Nie ważne, kłócimy się o głupote podczas gdy ten zespół nie ma trenera
0
@Compadre Do Yamala też graliśmy co chwile piłke, żeby sam coś zrobił więc chyba ty nie oglądałeś meczu
0
Lepiej dawać szanse Abde który w ogóle nie myśli na boisku xD