2

Messi dziś jakiś wkurzony xD

1

@PatrychoO Ja myślałem że ten Martinez jest dobry, bo przecież ładował te bramki w mls, ale obecnie to jest gość do wylotu

0

Ale ten Martinez jest słaby xD przydałby się za niego Suarez

3

Ten Taylor przy Messim gra jak Neymar w prime XDD

3

Ciro Messi dziś debiutuje xD

2

Mecz się odbędzie

15

@PatrychoO Zapomniałeś dodać że doił tylko klub terrorysta z Rosario xD

0

@_Niko_ Na ten moment nic nie zapowiada żeby tam trafił w tym okienku, negocjacje są w martwym punkcie

6

@SkilledHydra16 Ci znowu kupują pół europy a UEFA udaje że nie widzi xD

2

Ale brama ładna

0

@mekston Od czego zależy czy jesteś gospodarzem czy grasz na wyjeździe?

4

Ansu załatwia transfer :)

0

Gdybyście mieli wybrać który duet ma przyjść do Barcelony, to wybralibyście Cancelo - Bernardo czy Cancelo - Leao?

1

@RosjaninBut Nie chodzi o tier tylko że w Barcelonie codziennie coś nowego, nie ma nudy xD

4

Bez kitu w tym klubie codziennie coś nowego xD

0

@TheNekro94 A wiesz może na jakie zespoły mogą trafić w 4 rundzie?

0

Myślicie że jest jakaś szansa że Raków zagra w lidze mistrzów czy jednak liga europy to maks?

0

Jordi Alba: Odejście do Interu Miami razem z Messim i Busquetsem wcale nie było zaplanowane, daje słowo.
Czyli było xD

0

@PatrychoO Mnie już nic nie zaskoczy w tym klubie i jestem przyzwyczajony do właśnie takich informacji. Ten klub jest chory i gdyby był żywym organizmem to miałby raka

3

Znów nas dymają

0

To jest niesamowite jak ta sytuacja z Dembele jest praktycznie identyczna jak z Neymarem. W obu sytuacjach akcja dzieje się w presezonie, ten i ten strzelają bramke i są w podobnym wieku, bo Neymar miał wtedy 26 a Dembele 25 i oczywiście znów ten sam klub czyli psg

3

@Transu96 A Ronaldo robił jakieś sztuczki w ostatnich latach, żeby zasłużyć na 5?

0

@MarioVeB! W pełni zasłużenie zapomniałeś dodać :)

1

Polecam przeczytać komentarze pod ostatnim zdjęciem Dembele na insta xD

0

@Messibestplayerintheworld Bardzo prawdopodobne, ale może ściągają mu ziomków żeby zatrzymać go troche dłużej?

4

Jeśli Psg ściąga Dembele żeby zatrzymać Mbappe, to wyjdzie to nam na dobre, bo Mbappe nie pójdzie do Realu a my pozbędziemy się tej szklanki raz na zawsze :)

28

Gerard Romero: "Psg w ostatnich latach bardzo utrudniało Barcelonie ściągnięcie Verrattiego, Marquinhosa i kilka innych graczy. Chcą Dembele? Niech zapłacą jego klauzule odejścia w wysokości 100M. Barca nie musi im tego ułatwiać. Psg nie zasługuje na łatwą umowe, mam tego dość".

0

@_M4rtin 7 lat w klubie a rozegrał wgl z 200 meczów? xD

0

To jest niesamowite jak te ku*** z Paryża podbierają nam w ostatnich latach naszych kluczowych piłkarzy. Dzień w którym ten klubik upadnie będzie piękny

1

@MarcepanowyKsiaze A wygraliśmy coś wtedy? No właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?