Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi dziś jakiś wkurzony xD
1
@PatrychoO Ja myślałem że ten Martinez jest dobry, bo przecież ładował te bramki w mls, ale obecnie to jest gość do wylotu
0
Ale ten Martinez jest słaby xD przydałby się za niego Suarez
3
Ten Taylor przy Messim gra jak Neymar w prime XDD
3
Ciro Messi dziś debiutuje xD
2
Mecz się odbędzie
15
@PatrychoO Zapomniałeś dodać że doił tylko klub terrorysta z Rosario xD
0
@_Niko_ Na ten moment nic nie zapowiada żeby tam trafił w tym okienku, negocjacje są w martwym punkcie
6
@SkilledHydra16 Ci znowu kupują pół europy a UEFA udaje że nie widzi xD
2
Ale brama ładna
0
@mekston Od czego zależy czy jesteś gospodarzem czy grasz na wyjeździe?
4
Ansu załatwia transfer :)
0
Gdybyście mieli wybrać który duet ma przyjść do Barcelony, to wybralibyście Cancelo - Bernardo czy Cancelo - Leao?
1
@RosjaninBut Nie chodzi o tier tylko że w Barcelonie codziennie coś nowego, nie ma nudy xD
4
Bez kitu w tym klubie codziennie coś nowego xD
0
@TheNekro94 A wiesz może na jakie zespoły mogą trafić w 4 rundzie?
0
Myślicie że jest jakaś szansa że Raków zagra w lidze mistrzów czy jednak liga europy to maks?
0
Jordi Alba: Odejście do Interu Miami razem z Messim i Busquetsem wcale nie było zaplanowane, daje słowo.
Czyli było xD
0
@PatrychoO Mnie już nic nie zaskoczy w tym klubie i jestem przyzwyczajony do właśnie takich informacji. Ten klub jest chory i gdyby był żywym organizmem to miałby raka
3
Znów nas dymają
0
To jest niesamowite jak ta sytuacja z Dembele jest praktycznie identyczna jak z Neymarem. W obu sytuacjach akcja dzieje się w presezonie, ten i ten strzelają bramke i są w podobnym wieku, bo Neymar miał wtedy 26 a Dembele 25 i oczywiście znów ten sam klub czyli psg
3
@Transu96 A Ronaldo robił jakieś sztuczki w ostatnich latach, żeby zasłużyć na 5?
0
@MarioVeB! W pełni zasłużenie zapomniałeś dodać :)
1
Polecam przeczytać komentarze pod ostatnim zdjęciem Dembele na insta xD
0
@Messibestplayerintheworld Bardzo prawdopodobne, ale może ściągają mu ziomków żeby zatrzymać go troche dłużej?
4
Jeśli Psg ściąga Dembele żeby zatrzymać Mbappe, to wyjdzie to nam na dobre, bo Mbappe nie pójdzie do Realu a my pozbędziemy się tej szklanki raz na zawsze :)
28
Gerard Romero: "Psg w ostatnich latach bardzo utrudniało Barcelonie ściągnięcie Verrattiego, Marquinhosa i kilka innych graczy. Chcą Dembele? Niech zapłacą jego klauzule odejścia w wysokości 100M. Barca nie musi im tego ułatwiać. Psg nie zasługuje na łatwą umowe, mam tego dość".
0
@_M4rtin 7 lat w klubie a rozegrał wgl z 200 meczów? xD
0
To jest niesamowite jak te ku*** z Paryża podbierają nam w ostatnich latach naszych kluczowych piłkarzy. Dzień w którym ten klubik upadnie będzie piękny
1
@MarcepanowyKsiaze A wygraliśmy coś wtedy? No właśnie