Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepsza akcja Dembele przez 7 lat w klubie, dziękujemy
0
@SuperPatsonFCB Dlaczego?
0
Guardiola jak odszedł z Barcelony, to nie ściągał do swoich zespołów kluczowych graczy Barcelony, a Enrique dopiero co wrócił do trenowania klubowego i już miesza w piłkarzach Barcy xD legenda
8
@Medium Mógł tego wolnego jednak nie strzelić xD
0
Jeden z minusów bycia sławnym
9
Ale porobił :O
0
@kuz Zaraz będzie Araujo xD
5
Bawią się chłopaki
1
W tym klubie nigdy nie może być spokojnie
0
@Firestone Będziesz świętował granie na skrzydle brazolem, który nie umie dryblować i Ferranem? Współczuje
1
Haha ale jak to przecież on kochał klub XDD
0
Ciekawe czy to prawda
4
Dokładnie
6
Te jego wieczne wymówki nawet po meczu sparingowym już mnie zaczynają wku**wiać
1
Ale frajerstwo XDD
0
Verrattiemu zabrali Messiego, Mbappe zaraz w Realu, został mu tylko Neymar z kumpli, to stwierdził że też ucieka xD
1
@VegetaPolska Mam nadzieję że nie
0
@Barcaa12 o Liverpoolu też się mówiło
2
Pomoc al hilal: Verratti, Milinković-Savić, Ruben Neves. Taka pomoc mogłaby spokojnie grać w jednym klubie, który gra w europejskich pucharach
4
Trochę się zmarnował, miał papiery żeby osiągnąć więcej
13
@Medium Jeśli serio nie wiesz kto to jest, to chyba żyjesz pod kamieniem xD
7
Nie no takich fanek to można tylko pozazdrościć Messiemu :)
13
Ronaldo już ma doświadczenie xD
1
@Emhyr A ty możesz przestać tylko narzekać pod moimi komentarzami? Zobacz sobie inne źródła, że też to potwierdzają i wyjmij kija bo tylko płaczesz typie
18
Barcelona i Atletico mają już pełne porozumienie
1
@kuz Nie zaprzeczam tego, ale dla mnie Frenkie po tym sezonie lepszy
0
@kuz Nie zgadzam się z casemiro
0
Dalibyście go w top 5?
0
Jeśli serio klauzula Dybali to tylko 12 baniek, to nie wiem dlaczego jeszcze nikt z niej nie skorzystał
1
@macio_944 Jeszcze bardziej nie mógł bym się doczekać gdyby Messi wrócił :(