2

Najlepsza akcja Dembele przez 7 lat w klubie, dziękujemy

0

@SuperPatsonFCB Dlaczego?

0

Guardiola jak odszedł z Barcelony, to nie ściągał do swoich zespołów kluczowych graczy Barcelony, a Enrique dopiero co wrócił do trenowania klubowego i już miesza w piłkarzach Barcy xD legenda

8

@Medium Mógł tego wolnego jednak nie strzelić xD

0

Jeden z minusów bycia sławnym

9

Ale porobił :O

0

@kuz Zaraz będzie Araujo xD

5

Bawią się chłopaki

1

W tym klubie nigdy nie może być spokojnie

0

@Firestone Będziesz świętował granie na skrzydle brazolem, który nie umie dryblować i Ferranem? Współczuje

1

Haha ale jak to przecież on kochał klub XDD

0

Ciekawe czy to prawda

4

Dokładnie

6

Te jego wieczne wymówki nawet po meczu sparingowym już mnie zaczynają wku**wiać

1

Ale frajerstwo XDD

0

Verrattiemu zabrali Messiego, Mbappe zaraz w Realu, został mu tylko Neymar z kumpli, to stwierdził że też ucieka xD

1

@VegetaPolska Mam nadzieję że nie

0

@Barcaa12 o Liverpoolu też się mówiło

2

Pomoc al hilal: Verratti, Milinković-Savić, Ruben Neves. Taka pomoc mogłaby spokojnie grać w jednym klubie, który gra w europejskich pucharach

4

Trochę się zmarnował, miał papiery żeby osiągnąć więcej

13

@Medium Jeśli serio nie wiesz kto to jest, to chyba żyjesz pod kamieniem xD

7

Nie no takich fanek to można tylko pozazdrościć Messiemu :)



13

Ronaldo już ma doświadczenie xD

1

@Emhyr A ty możesz przestać tylko narzekać pod moimi komentarzami? Zobacz sobie inne źródła, że też to potwierdzają i wyjmij kija bo tylko płaczesz typie

18

Barcelona i Atletico mają już pełne porozumienie

1

@kuz Nie zaprzeczam tego, ale dla mnie Frenkie po tym sezonie lepszy

0

@kuz Nie zgadzam się z casemiro

0

Dalibyście go w top 5?

0

Jeśli serio klauzula Dybali to tylko 12 baniek, to nie wiem dlaczego jeszcze nikt z niej nie skorzystał

1

@macio_944 Jeszcze bardziej nie mógł bym się doczekać gdyby Messi wrócił :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?