Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bart_azz @inka A nie było przypadkiem sprawdzane czy bramkarz miał noge na lini?
0
Niezasłużona bramka
0
Przecież miał noge na lini XDD o co tu chodzi?
1
Tata Martino był dziś w domu Messiego w Argentynie. Spotkanie z przyszłym trenerem xD
0
@semafor Szanuje go i chciałem żeby w końcu wygrał coś z reprezentacją, ale oczywiście nic nie można napisać bo gra w Realu xD polecam dorosnąć
4
Szkoda Modricia
0
@partymaker Myślisz że nie pójdzie do kumpla? Poza tym gdzie Como a gdzie Miami :)
0
@RafiVeB Przecież człowieku w Miami większość mówi po hiszpańsku xD
1
@Jakub1513 A kto by chciał tego ogórka?
0
@bartekvisca Fabregas :)
0
@tristan87 A niby te spotkanie w restauracji nie miało nic wspólnego :)
1
@Deviler Oczywiście że miało wpływ tylko nigdy to nie zostanie potwierdzone :)
1
@Emhyr Frenkie już 26 lat, pamiętam jak go kupiliśmy to miał 21, ale ten czas leci
2
@PatrychoO Racja, ale szkoda że nie chciał ostatniego sezonu i pożegnania na jakie zasłużył
0
@Herato Uważaj bo ci napiszą że jest topem bo robi liczby w śmiesznej lidze xD
0
@takisobiektos A nie uważasz że oczekiwano od niego więcej?
0
@Khajio Frenkie jest przeciętny? Okej
0
@Encore No właśnie w lidze holenderskiej, kluczowe słowo. Gakpo też był jednym z najlepszych w tej lidze. Bergwijn totalnie sobie nie poradził w lidze angielskiej, a przyszedł do Ajaxu i zrobił double double, więc nie dziw się że ta liga jest tak odbierana
0
@Encore Już z Chorwacją wyglądał miernie i nie oceniam go tylko po tym meczu
1
@Dalhi Chorwacja wygląda w ataku biedniej od Holandii, a wyniki robią nieporównywalnie lepsze :)
0
Ale ten Simons jest przeciętny, a liga holenderska sprawiła że niektórzy już myśleli że to jest jakiś top piłkarz xD
0
@Dalhi Ale nie są to słabi piłkarze, a grają jakby grali ze sobą pierwszy raz
0
Czemu ta Holandia pomimo takiego składu zawsze gra taki syf?
2
@Comentateiro Woli sobie robić grille w Miami z Albą, Busquetsem i Suarezem, ale przecież chciał wrócić xD
8
Komentarz usunięty
2
@Artysta9 Oczywiście że nie planował xD to cwaniak jest, a w wywiadach zawsze mówił to co chcą usłyszeć kibice :)
1
@tristan87 Już wtedy było prawie wszystko ustalone :)
23
Nikt się nie spodziewał
1
Zwróćcie uwage jak lewus macha tymi łapami i jest niezadowolony, zamiast machać łapami to może niech pobiega troche w pressingu i spróbuje odebrać piłke, a nie stoi i tylko czeka
0
@Lola120 Dlaczego? Wiele kobiet by się z tym nie zgodziło :)