0

@bart_azz @inka A nie było przypadkiem sprawdzane czy bramkarz miał noge na lini?

0

Niezasłużona bramka

0

Przecież miał noge na lini XDD o co tu chodzi?

1

Tata Martino był dziś w domu Messiego w Argentynie. Spotkanie z przyszłym trenerem xD

0

@semafor Szanuje go i chciałem żeby w końcu wygrał coś z reprezentacją, ale oczywiście nic nie można napisać bo gra w Realu xD polecam dorosnąć

4

Szkoda Modricia

0

@partymaker Myślisz że nie pójdzie do kumpla? Poza tym gdzie Como a gdzie Miami :)

0

@RafiVeB Przecież człowieku w Miami większość mówi po hiszpańsku xD

1

@Jakub1513 A kto by chciał tego ogórka?

0

@bartekvisca Fabregas :)

0

@tristan87 A niby te spotkanie w restauracji nie miało nic wspólnego :)

1

@Deviler Oczywiście że miało wpływ tylko nigdy to nie zostanie potwierdzone :)

1

@Emhyr Frenkie już 26 lat, pamiętam jak go kupiliśmy to miał 21, ale ten czas leci

2

@PatrychoO Racja, ale szkoda że nie chciał ostatniego sezonu i pożegnania na jakie zasłużył

0

@Herato Uważaj bo ci napiszą że jest topem bo robi liczby w śmiesznej lidze xD

0

@takisobiektos A nie uważasz że oczekiwano od niego więcej?

0

@Khajio Frenkie jest przeciętny? Okej

0

@Encore No właśnie w lidze holenderskiej, kluczowe słowo. Gakpo też był jednym z najlepszych w tej lidze. Bergwijn totalnie sobie nie poradził w lidze angielskiej, a przyszedł do Ajaxu i zrobił double double, więc nie dziw się że ta liga jest tak odbierana

0

@Encore Już z Chorwacją wyglądał miernie i nie oceniam go tylko po tym meczu

1

@Dalhi Chorwacja wygląda w ataku biedniej od Holandii, a wyniki robią nieporównywalnie lepsze :)

0

Ale ten Simons jest przeciętny, a liga holenderska sprawiła że niektórzy już myśleli że to jest jakiś top piłkarz xD

0

@Dalhi Ale nie są to słabi piłkarze, a grają jakby grali ze sobą pierwszy raz

0

Czemu ta Holandia pomimo takiego składu zawsze gra taki syf?

2

@Comentateiro Woli sobie robić grille w Miami z Albą, Busquetsem i Suarezem, ale przecież chciał wrócić xD

8

Komentarz usunięty

2

@Artysta9 Oczywiście że nie planował xD to cwaniak jest, a w wywiadach zawsze mówił to co chcą usłyszeć kibice :)

1

@tristan87 Już wtedy było prawie wszystko ustalone :)

23

Nikt się nie spodziewał

1

Zwróćcie uwage jak lewus macha tymi łapami i jest niezadowolony, zamiast machać łapami to może niech pobiega troche w pressingu i spróbuje odebrać piłke, a nie stoi i tylko czeka

0

@Lola120 Dlaczego? Wiele kobiet by się z tym nie zgodziło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?