1

@Meskalina Copa america jest dopiero za rok, więc przygotuje się rok grając z ogórkami w drużynie i przeciwko ogórkom, to nie złe te przygotowania. Absurdalna decyzja

1

@Sysia11 Wątpię że będzie opcja jakiegoś wypożyczenia, ale naprawde minie długo czasu zanim ja to zaakceptuje. Ja już byłem praktycznie pewny jego powrotu po tych informacjach od Romero 2 dni temu, a tu nagłe taki cios :(

1

@Lukas90 Też jestem rozczarowany i trudno mi to zaakceptować, on mógłby spokojnie jeszcze pograć 2 lata w europie :(

1

Przypomnijmy tylko jakie fejki Romero rzucał podczas tej sagi z Messim. Leo go wczoraj ładnie wyjaśnił :)

4

@talizmo Żal patrzeć że on naprawde wybrał coś takiego

4

Przygotować się do MŚ za 3 lata z takimi ogórkami, tak średnio to widze

9

To jeszcze LeBron musi powitać Messiego :)

5

@Nicko Barcelona miała 121 milionów i dalej ma 121, więc to jest kłamstwo

7

Kolejny koszykarz zadowolony z transferu Messiego
https://x.com/Giannis_An34/status/1666572972537315328

0

Najbardziej boli że już nie zobaczymy tej współpracy Messiego i Pedriego, tak samo Frenkiego :(

0

@AFA90 To prawda, trochę odleciałem z tą ligą mistrzów

5

Trae Young: Teraz na pewno będę oglądać mecze Messiego

2

@masq Ronaldo oddał by swoje 5 trofeów w lidze mistrzów za chodź jeden mundial

0

@Compadre A o co z nią chodzi bo chyba mnie coś ominęło

0

@Bartula A ja myślę że Messi od dawna podjął tą decyzję i to spotkanie dwa miesiące temu w restauracji w Barcelonie to właśnie było omawiane Miami z busim i albą

0

@kamiVeB Bardzo możliwe tym bardziej że Verratti był blisko Messiego

0

@Bartula Myślisz że już wtedy wiedzieli? To było pół roku temu

5

No to chyba teraz wiemy po co Messi, Busqets i Alba spotkali się w restauracji w Barcelonie dwa miesiące wcześniej. Nie zdziwie się jeśli oni mieli to od początku zaplanowane a Messi tak naprawdę nie chciał wrócić i swoją decyzję podjął już dawno.

0

Te Inter Miami to nawet nie umie dobrze ogłosić transferu takiej gwiazdy jak Messi. Dali jakiś śmieszny filmik i elo

6

Chyba nigdy się nie pogodze z tym że Messi poszedł do Miami i zakończył tak naprawde kariere. Rozumiem gdyby był w sytuacji takiej jak Ronaldo, że żaden klub go nie chciał i piłkarsko był już wrakiem, ale przecież Messi nadał wniósłby wiele do każdego zespołu w europie, ciężko to zaakceptować ale niestety tak się stało :(

0

@Danny Gaucho jakiś problem masz? Po co komentujesz?

4

Kłamstwo, wcale nie zrobił wszystkiego żeby wrócić

0

@kulek22 Ale już zostało powiedziane że nie ma szans na takie coś

3

O co może mu chodzić?

0

@Zbyszard Taką pake jak teraz na ostanie miejsce

3

@Encore Różnica na tym etapie kariery jednak duża

0

@Zbyszard ta galacticos xD ciekawe skąd wezmą kasę żeby cały skład przebudować, tam nie ma ani jednego grajka poważnego

1

@PatrychoO Ale chyba Messi z Suarezem wyobrażali sobie że ten projekt pójdzie w lepszą strone

0

@Zbyszard Bez przesady to nie Arabia, żadnych gwiazd mu nie ściągną bo ich budżet jest śmieszny poza tym tam cały skład jest ujowy

0

@macio_944 Stano to wielki fan Leo i on by nie pozwolił żeby Messi przegrał w tym turnieju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?