Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Meskalina Copa america jest dopiero za rok, więc przygotuje się rok grając z ogórkami w drużynie i przeciwko ogórkom, to nie złe te przygotowania. Absurdalna decyzja
1
@Sysia11 Wątpię że będzie opcja jakiegoś wypożyczenia, ale naprawde minie długo czasu zanim ja to zaakceptuje. Ja już byłem praktycznie pewny jego powrotu po tych informacjach od Romero 2 dni temu, a tu nagłe taki cios :(
1
@Lukas90 Też jestem rozczarowany i trudno mi to zaakceptować, on mógłby spokojnie jeszcze pograć 2 lata w europie :(
1
Przypomnijmy tylko jakie fejki Romero rzucał podczas tej sagi z Messim. Leo go wczoraj ładnie wyjaśnił :)
4
@talizmo Żal patrzeć że on naprawde wybrał coś takiego
4
Przygotować się do MŚ za 3 lata z takimi ogórkami, tak średnio to widze
9
To jeszcze LeBron musi powitać Messiego :)
5
@Nicko Barcelona miała 121 milionów i dalej ma 121, więc to jest kłamstwo
7
Kolejny koszykarz zadowolony z transferu Messiego
https://x.com/Giannis_An34/status/1666572972537315328
0
Najbardziej boli że już nie zobaczymy tej współpracy Messiego i Pedriego, tak samo Frenkiego :(
0
@AFA90 To prawda, trochę odleciałem z tą ligą mistrzów
5
Trae Young: Teraz na pewno będę oglądać mecze Messiego
2
@masq Ronaldo oddał by swoje 5 trofeów w lidze mistrzów za chodź jeden mundial
0
@Compadre A o co z nią chodzi bo chyba mnie coś ominęło
0
@Bartula A ja myślę że Messi od dawna podjął tą decyzję i to spotkanie dwa miesiące temu w restauracji w Barcelonie to właśnie było omawiane Miami z busim i albą
0
@kamiVeB Bardzo możliwe tym bardziej że Verratti był blisko Messiego
0
@Bartula Myślisz że już wtedy wiedzieli? To było pół roku temu
5
No to chyba teraz wiemy po co Messi, Busqets i Alba spotkali się w restauracji w Barcelonie dwa miesiące wcześniej. Nie zdziwie się jeśli oni mieli to od początku zaplanowane a Messi tak naprawdę nie chciał wrócić i swoją decyzję podjął już dawno.
0
Te Inter Miami to nawet nie umie dobrze ogłosić transferu takiej gwiazdy jak Messi. Dali jakiś śmieszny filmik i elo
6
Chyba nigdy się nie pogodze z tym że Messi poszedł do Miami i zakończył tak naprawde kariere. Rozumiem gdyby był w sytuacji takiej jak Ronaldo, że żaden klub go nie chciał i piłkarsko był już wrakiem, ale przecież Messi nadał wniósłby wiele do każdego zespołu w europie, ciężko to zaakceptować ale niestety tak się stało :(
0
@Danny Gaucho jakiś problem masz? Po co komentujesz?
4
Kłamstwo, wcale nie zrobił wszystkiego żeby wrócić
0
@kulek22 Ale już zostało powiedziane że nie ma szans na takie coś
3
O co może mu chodzić?
0
@Zbyszard Taką pake jak teraz na ostanie miejsce
3
@Encore Różnica na tym etapie kariery jednak duża
0
@Zbyszard ta galacticos xD ciekawe skąd wezmą kasę żeby cały skład przebudować, tam nie ma ani jednego grajka poważnego
1
@PatrychoO Ale chyba Messi z Suarezem wyobrażali sobie że ten projekt pójdzie w lepszą strone
0
@Zbyszard Bez przesady to nie Arabia, żadnych gwiazd mu nie ściągną bo ich budżet jest śmieszny poza tym tam cały skład jest ujowy
0
@macio_944 Stano to wielki fan Leo i on by nie pozwolił żeby Messi przegrał w tym turnieju :)